Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Pisanie Po Tablicy Szkolnej 11 gier

Pisanie i rysowanie dla dzieci

Ocena gry

Na ekranie gry znajduje się obrazek, który musimy pokolorować. Po prawej stronie w grze masz dostępne kolory, które możesz używać do kolorowania obrazka. Twoim zadaniem jest pokolorować obrazek w jak najkrótszym czasie gry. Możesz oczywiście też pisać po obrazku. Jednak nie musisz kolorować całego obrazka, lecz wybrane części. Aby dowiedzieć się które części kolorować musisz patrzeć na wskaźnik, który znajduje się w prawym górnym rogu. Jeżeli kolorujesz dobry fragment to punkty są doliczane a jeżeli zły to automatycznie odejmowane. Więc patrz się na wskaźnik w prawym górnym rogu i zacznij kolorować.Do kolorowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Pisanie na klawiaturze

Ocena gry

Nauka mało kiedy sprawia przyjemność, a dzięki tej grze może się to zmienić, gdyż w tym przypadku uczycie się poprzez zabawę. W kierunku farmy, którą się opiekujecie leci rój os, a Wy nie możecie dopuścić, aby dostały się one do Waszej posiadłości. Na owadach widoczne są działania matematyczne, a Wy musicie je rozwiązać. Jest to jedyny sposób aby powstrzymać biało-czarną plagę. Do tego celu posłuży Wam klawiatura, gdyż to właśnie za jej pomocą wpisujecie wynik i zatwierdzacie enterem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to osa z rozwiązanym działaniem, po prostu zniknie z ekranu.


Pisanie na tablicy

Ocena gry

Pisanie na tablicy szkolnej nie jest zbyt przyjemne, gdyż przeważnie wiąże się z dostaniem oceny, a jak to bywa jest ona rodzona w bólach i nie zawsze jest pozytywna. W tej grze jednak nie grozi Wam jedynka, a pisanie na tablicy powinno sprawić Wam przyjemność, gdyż łączycie tutaj przyjemne z pożytecznym ucząc się poprzez zabawę matematyki. Do wyboru macie dodawanie, odejmowanie, mnożenie lub dzielenie. To od Was zależy co wybierzecie. Czas na rozwiązanie działań jest ograniczony, więc postarajcie się przed jego upływem zdobyć jak najwięcej punktów.


Pisanie na tablicy szkolnej

Ocena gry

Matematyka, to jeden z trudniejszych przedmiotów w szkole. Sprawia ona problemy wielu uczniom, a żeby się jej przeciwstawić trzeba trenować, gdyż to jest źródłem sukcesu. Dlatego też nie czekajcie dłużej i zaczynajcie grę, gdyż dzięki niej łączycie przyjemne z pożytecznym ucząc się poprzez zabawę. Wirtualny nauczyciel pisze na tablicy działanie, a Wy musicie w puste miejsce za pomocą klawiatury wpisać odpowiedni wynik. Nie robicie tego na czas, więc nie spieszcie się, gdyż ważniejsze jest abyście podali prawidłowy rezultat.Pisanie do malowania

Ocena gry

W tej grze posługiwać się będziecie kredką, a Waszym zadaniem będzie narysowanie mostu, którym postacie w grze przemieszczą się na drugą stronę. Nie jest to trudne, bynajmniej na początku, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu każda kolejna plansza stawać się będzie coraz trudniejsza, w związku z czym musicie wykazać się dużą inteligencją i pomysłowością. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sprawdźcie się w nowej roli. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Pisanie cyfr

Ocena gry

Nauka nieczęsto sprawia przyjemność, lecz dzięki tej grze może się to zmienić, ponieważ poprzez zabawę uczycie się tutaj matematyki. Waszym zadaniem jest za pomocą ołówka połączyć kropki z poszczególnymi cyframi. Musicie robić to po kolei dzięki czemu powstawać będzie rysunek przedstawiający królika. Jest to bardzo proste, więc swoich sił mogą spróbować nawet najmniejsze dzieci, a na pewno im się to spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie!


Pisanie z robotem

Ocena gry

Wydaje Wam się, że pisanie na klawiaturze jest łatwe i umiecie to robić? Ta gra pokaże Wam, że wcale tak nie jest. Jest ona świetną encyklopedią wiedzy na ten temat, a grając w nią macie okazję się o tym przekonać i poznać wszystkie tajniki prawidłowego pisania na komputerze. Pewien robot cały czas będzie podpowiadał Wam jak ułożyć dłonie i którymi palcami wciskać poszczególne klawisze. Bądźcie więc pilnymi uczniami i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki oraz oczywiście klawiatury.


Pisanie z komputerem

Ocena gry

Pisanie na klawiaturze to w pewnym sensie sztuka. Jest wiele sekretów i tajników, które pozwalają pisać szybciej, efektowniej i efektywniej. Przeważnie zależy to od ułożenia rąk na klawiaturze, a dzięki tej grze będziecie się tego mogli nauczyć, gdyż grając w nią uczycie się pisania na komputerze. Przez cały czas na ekranie pojawiać Wam się będą liczne podpowiedzi jak ułożyć dłonie i którymi palcami wciskać poszczególne klawisze, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Do dzieła i powodzenia!


Pisanie i rysowanie

Ocena gry

Każdy sposób na naukę jest dobry pod warunkiem, że działa. Dlatego też nie mogliście lepiej trafić. W tej grze będziecie się uczyć alfabetu łącząc przyjemne z pożytecznym, czyli poprzez zabawę. Waszym zadaniem jest pokolorowanie liter za pomocą pędzla na wszystkie możliwe kolory jakie są dostępne. Macie całkowitą dowolność, więc dajcie się ponieść własnej inwencji twórczej oraz wyobraźni, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Pisanie i czytanie

Ocena gry

W poniższej grze macie szansę sprawdzić na ile dobrze umiecie ortografię. Jeśli jednak jest to Wasza pięta achillesowa, to nie martwcie się, gdyż trening czyni mistrza, więc nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba zaczynać. Po prawej stronie ekranu pojawiać Wam się będą słowa z pustymi lukami, w które musicie wstawić odpowiednie litery. Gdy już tego dokonacie, to odkryje Was się jedna z części zdjęcia. W ten sposób postępujecie aż do momentu ukończenia gry, lecz pamiętajcie, aby zachowywać reguły ortografii, gdyż tylko tak możecie zdobywać bezcenne punkty.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie