Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Pryskające Diamenty 10 gier

Pryskające piłki

Ocena gry

Zagraj w darmową grę pryskające piłki. W tej grze musisz strzelać kolorowymi piłkami tak aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. W momencie gdy uzbierają się minimum trzy kulki jednego koloru to piłeczki pękają a na twoje konto w grze zbierają się punkty. Postaraj się uzbierać jak najwięcej puntów i przejść jak najwięcej etapów w grze. Do gry potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.


Pryskające bańki mydlane

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu pryskające bańki. Tym razem mamy do czynienia z pryskającymi bańkami mydlanymi. Zasady gry są bardzo podobne a wręcz takie same jak w grach pryskające bańki. Celem gry jest pozbycie się mydlanych baniek z ekranu gry. Strzelaj bankami mydlanymi w miejsca gdzie już się znajdują bańki danego koloru, tak aby dopełnić w jednym miejscu do trzech baniek mydlanych jednego koloru. W takim momencie wszystkie bańki pękają. W tej grze gramy za pomocą myszki.


Pryskające kulki

Ocena gry

Poczuj fantazję a zarazem zapewnij sobie wspaniałą rozrywkę grają właśnie w tą grę. Tutaj naszym zadaniem będzie porozwalać wszystkie kulki, które znajdują się na ekranie. Cel działania jest bardzo prosty. Musisz strzelać pryskającymi kulkami tak aby koło siebie zebrały się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Trzy kulki obok siebie pękają a ty otrzymujesz punkty i cieszysz się darmową rozrywką. Graj używając myszki komputerowej.


Pryskająca bańka

Ocena gry

Czeka na Was kolejna gra z serii pryskające bańki, lecz tym razem będziemy bańki strzelać poruszając się kwiatem. Manewruj pięknym kwiatem i wystrzeliwuj kolorowe bańki tak aby koło siebie lub w jednym rzędzie znalazły się co najmniej trzy bańki jednego koloru. Gdy ułożyć trzy bańki koło siebie jednego koloru to wtedy pękną a ty otrzymasz punkty. Na tym właśnie polega ta gra. Łap myszkę w dłoń i zacznij grać !Pryskające bańki 1

Ocena gry

Przed tobą pierwsza część gry pryskające bańki. Celem gry jest wyeliminować wszystkie kolorowe bańki, które widnieję na monitorze. Wczuj się i strzelaj celnie tak aby każdą z kolorowych baniek posłać idealnie w odpowiednie miejsce. Pamiętaj aby koło siebie ustawić minimum trzy bańki jednakowego koloru, ponieważ jeżeli będzie mniej jak trzy kolorowe bańki to wtedy nie pękną. Myszka komputerową będzie potrzebna do tej gry.


Pryskające bańki 2

Ocena gry

Tym razem masz możliwość zagrania całkowicie za darmo w drugą część gry pryskające bańki. Pewnie już nie raz grałeś/aś w tego typu gry więc zasady tej gry już z pewnością znasz. Jednak małe przypomnienie. W grze należy tak strzelać bańkami aby koło siebie wylądowały minimum trzy bańki jednego koloru. Za ułożenie trzech baniek koło siebie otrzymujesz punkty a ułożone bańki znikają. Do gry używamy tylko myszki.


Pryskające bańki 3

Ocena gry

Pryskające bańki część 3 to wspaniała gra, która z pewnością zapewni Ci wspaniałą rozrywkę. Wejdź do gry i postaraj się zniszczyć wszystkie bańki, które widzisz na ekranie monitora. Strzelaj celnie tak aby w jednym miejscu znalazły się trzy kulki jednego koloru i wtedy banki pękną! Taki właśnie jest główny cel tej gry, aby wyeliminować bańki z ekranu gry. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki.


Pryskające bańki 4

Ocena gry

Kolejna część gry pryskające bańki. Tym razem to już czwarta edycja. Gra bardzo podobna jak jej poprzednie części, jednak w tej grze po ułożeniu trzech baniek koło siebie bąbelki spadają a nie jak w poprzednich wersjach pękają. Jednak zasady pozostały bez zmian. Musisz strzelać kolorowymi bańki tak aby znalazły się minimum trzy bańki w jednym kolorze obok siebie. Do grania potrzebna Ci będzie tylko mysz komputerowa.


Pryskające bańki 5

Ocena gry

Najnowsza wersja z cyklu gry pryskające bańki. Przed tobą już piąta część tej gry. Jest to obecnie najnowsza wersja gry. Została zdecydowanie zmodyfikowana od poprzednich wersji. W tej grze występują tylko dwa kolory baniek:zielony i niebieski. W poprzednich częściach było znacznie więcej koloru. Dodatkowo na tle ekranu z grą występują dwie żabki. Jedyne co się nie zmieniło to zasady i cel gry. Celem gry jest wyniszczyć wszystkie bańki z ekranu gry. Strzelaj i nisz bańki używając do tego celu myszki.


Pryskająca bąbelka

Ocena gry

Strzelaj kolorowymi bańkami tak aby obok siebie lub w jednej lini znalazły się co najmniej trzy bańki jednego koloru. W momencie gdy koło siebie lub w jednej lini znajdą się trzy bańki jednego koloru to bańki pękają a ty otrzymujesz w zamian za to punkty. Postaraj się wyniszczyć jak najwięcej baniek, tak aby wszystkie popękały i przejść jak najwięcej poziomów w grze. Do gry potrzebujesz myszki.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13504 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12450 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie