Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Ratownicze Dla Dzieci 13 gier

Ratowanie ludzi helikopterem

Ocena gry

Będziesz tym razem latać helikopterem ratowniczym i twoim zadaniem jest wcielić się już na samym początku gry w zawodowego i przede wszystkim bardzo doświadczonego ratownika i będziesz musiał ratować ludzi helikopterem. Do ratowania ludzi potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna i bez której nie będziesz mógł zagrać w tą grę. Powodzenia młody ratowniku medyczny !


Ratowanie zwierząt

Ocena gry

Zwierzęta, które widzisz na ekranie gry straciły swój dom i to właśnie tym tym razem musisz im pomóc. Poruszaj się po mapce jednym ze zwierzaków tak aby w jak najkrótszym czasie gry dotrzeć do klucza, który otworzy drzwi i uwolni wszystkie zwierzaki. W grze musisz wykazać się sporą sprytem, ponieważ czeka na Ciebie trudne skakanie przez przeszkody. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek, które są niezbędna w tej grze.


Ratowanie miasta

Ocena gry

W ręku masz tym razem broń palną i musisz strzelać w tarcze, które pojawiają się na ekranie gry. Postaraj sie strzelać w same środki tarczy, ponieważ wtedy dostajesz najwięcej punktów. Strzelanie w tarcze jest treningiem przed atakiem intruzów na miasto w którym mieszkasz. Dlatego też musisz bardzo dobrze poćwiczyć aby strzelać w sam środek tarczy za każdym razem i być w każdej chwili gotowy na wszelakie ataki ze strony wrogów. Do strzelania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która posłuży Ci w tej grze do strzelania w przeciwników, którzy atakują miasto.


Ratowanie wioski

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry ratowanie wioski w której to grze masz do dyspozycji broń palną i za jej pomocą musisz obronić wioskę w której mieszkasz, ponieważ została ona zaatakowana przez intruzów. Musisz strzelać w tarcze na ekrani gry, które dla utrudnienia cały czas są w ruchu i chowają się za ścianami i nagle pojawiają. Dlatego tez musisz bardzo dobrze się skupić i strzelać w same środki tarcz. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna w tej grze. Powodzenia bohaterze !Ratowanie życia

Ocena gry

Życie każdego człowieka jest najważniejsze, dlatego też tym razem musisz pokazać w sobie prawdziwego bohatera i postarać się strzelać jak najcelniej w tarcze, które poruszają się po ekranie gry aby obronić wioskę w której mieszkasz. Jak widzisz na ekranie gry nie brakuje tarcz w które musisz strzelać, jednak nie jest tak łatwo, ponieważ tarcze dla utrudnienia się poruszają.Postaraj się strzelać jak najcelniej w tarcze aby zyskać jak najwięcej punktów, ponieważ im bliżej środka tarczy trafisz to zyskujesz więcej punktów. Do strzelania potrzebujesz myszki komputerowej, która jest niezbędna w tej grze.


Ratowanie świata

Ocena gry

Grając w tą grę przejdzie niezwykły trening ratowania świata. Na ekranie gry jak widzisz nie brakuje tarcz w której oczywiście będziemy musieli strzelać w tej grze. Pamiętaj że im bliżej środka tarczy trafisz tym zyskasz więcej punktów. Dlatego warto lepiej przymierzyć trochę dłużej i dostać więcej punktów niż strzelać tak na odwal się i zyskać mało punktów. Do strzelania w tarczę potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Zwróć uwagę na tarcze, ponieważ one się co jakiś czas chowają, więc musisz wyczuć odpowiedni moment jak będę całe poza ukryciem i wtedy dopiero najlepiej strzelaj.


Ratowanie ludzi z pożaru

Ocena gry

Jesteś tym razem zawodowym strażakiem i twoim zadaniem w tej grze jest ugasić pożar budynku i jednocześnie uratować ludzi, którzy znajdują lub mogą znajdować się w środku, ponieważ nie masz żadnej pewności czy ktoś jest w budynku, jednak na razie jest za duży ogień żeby to sprawdzić. Ugaś ogień i uratuj mieszkańców budynku, który się pali. Obsługuj węża strażackiego z którego leci woda pod bardzo dużym strumieniem i zacznij gasić ogień.Do gaszenia pożaru potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest w tej grze niezbędna i bez nie nie mógłbyś zagrać.


Ratowniczy helikopter

Ocena gry

Jesteś pilotem czy też kierowcą ratowniczego helikoptera i twoim zadaniem właśnie w tej grze jest ugasić pożar, który niestety nie będzie zbyt łatwy do ugaszenia, ponieważ pożar jest na środku oceanu, ponieważ zapalił się statek pasażerki. Dlatego tez jedyna opcja żeby ugasić pożar to wykorzystanie do tego helikoptera ratowniczego straży pożarnej i właśnie ty tym razem musisz sterować helikopterem i gasić pożar. Instrukcja czym się gra jest w grze.


Ratowanie ludzi karetką

Ocena gry

Tym razem gra z cyklu gry karetka w której to grze twoim zadaniem będzie wcielić się w kierowcę karetki i jednocześnie w ratownika medycznego a następnie twoim głównym zadaniem w tej grze będzie ratować ludzi. Musisz już w pierwszej rundzie tej gry pokazać się z jak najlepszej strony i uratować wszystkich ludzi, którzy tylko potrzebują twojej pomocy medycznej. Przed każdym domem jest specjalnie wyznaczone pole w którym to musisz zaparkować aby uratować człowieka. Do grania potrzebujesz tylko strzałek, które będą niezbędna do kierowania pojazdem. Pamiętaj że karetka to pojazd uprzywilejowany, więc zawsze masz przewagę na drodze.


Ratownicza gra dla dzieci

Ocena gry

Pokaż swoje dobre serce do zwierzaków i ratuj tym razem małe kurczaki, które ktoś na złość wyrzuca do wanny aby się utopiły. Ten ktoś jest bez serca ! Dlatego ty musisz pokazać swoje dobre i pomocne serce a także swoją zwinności i twoim zadaniem będzie za każdym razem jak tylko ktoś wyrzuci kurczaczka małego z klatki do wanny to musisz go złapać i na nowo wrzucić do klatki. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która posłuży Ci do łapania kurczaczków.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie