Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Robienie Drinków 29 gier

Barman dla dzieci

Ocena gry

Wcielamy się w barmana i tym razem będziemy pracowali w barze.Nasza praca będzie polegała na mieszaniu drinków. Na barowej półce widnieje wiele trunków w różnych butelkach. Twoim zadaniem jest mieszać różne trudni tak aby zrobić najlepszego drinka. Do drinku możesz dodawać także dodatki takie jak na przykład lód czy też cytrynę. Postaraj się zrobić jak najlepszego drinka aby był dobry w smaku. Uważaj aby nie przesadzić z alkohole, ponieważ musisz pamiętać że po zrobieniu drinka to ty musisz go potem spróbować. Do robieni drinków potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Barman zrób drinka

Ocena gry

Na ekranie gry widzisz wiele trunków.Bardzo dobrze się składa, ponieważ właśnie w tej grze będziemy robili drinki a potem oczywiście po zrobieniu drinków musisz ty sam spróbować każdego drinka jakiego tylko zrobisz. Postaraj się mieszać różne alkohole aby drink wyszedł jak najlepszy. Do mieszania drinków potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która tym razem jest niezbędna. Masz do dyspozycji bardzo wiele różnych alkoholi i dodatków takich jak cytryny, więc na pewno dasz sobie radę.


Barman drinki

Ocena gry

Barman drinki to gra w której będziemy zajmowali się robieniem drinków. Jesteś tym razem profesjonalnym barmanem i masz do mieszania specjalny szejker, który służy do dokładnego mieszania drinków. Wybierz odpowiednie alkohole z półki jakie Cię tylko interesują i zacznij je mieszać tak aby zrobić z nich drinka. Bo wymieszaniu czyli zrobieniu drinka musisz spróbować jak on smakuje. Do mieszania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Powodzenia młody barmanie !


Barman robienie drinków

Ocena gry

Robienie drinków to zamiłowanie niemalże każdego barmana, który po prostu kocha pracę w barze. Grając w tą grę to i ty musisz wcielić się w profesjonalnego barmana i to właśnie ty będziesz przygotowywał drinki. Postaraj się wymieszać z dostępnych alkoholi jak najlepszego drinka.Dodatkowo to ty musisz potem po całkowitym wymieszaniu go spróbować. Do mieszania drinków potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Barman mieszanie drinków

Ocena gry

Akcja gry odbywa się tym razem w barze i będziemy musieli stojąc za barem mieszać drinki. Masz do wyboru bardzo wiele alkoholi z pośród których musisz wybrać te, które Ci się najbardziej podobają i smakują i następnie wszystkie je razem wymieszać. Postaraj się aby drink, którego zrobisz czy też wymieszasz wyszedł jak najlepszy, ponieważ musisz na końcu go wypić.Do mieszania drinków potrzebujesz tylko do gry myszki.


Barmanka dla dzieci

Ocena gry

Praca barmana nie należy do najłatwiejszych, ponieważ bardzo często muszą się uganiać barmani czy też barmanki z pijanymi ludźmi, którzy zalegają pod barem. Dlatego też ty właśnie w tej grze masz możliwość zobaczenia jak to jest być barmanem. Włącz grę, zacznij miesza drinki i przekonaj się samemu jak to jest robić drinki. Postaraj się zmieszać jak najlepszego mixa alkoholi z których powstanie najlepszy drink.Do mieszania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Barman 2 online

Ocena gry

Już druga część gry barman przed tobą. Tym razem grafika w grze się trochę zmieniła i jak już pewnie zauważyłeś/aś na półce z alkoholami znacznie więcej się ich pojawiło. Do wyboru masz tym razem o wiele więcej alkoholi niż w poprzedniej wersji, więc zacznij mieszać alkohole i zrób dobrego drinka. Pamiętaj że każdego drinka musisz sam/a spróbować zanim trafi on do klienta.Dlatego też postaraj się robić jak najlepsze drinki.Do mieszani drinków potrzebujesz tylko myszki komputerowej, która tym razem jako jedyna będzie nam potrzebna do gry.


Barman 3 za darmo

Ocena gry

Już trzecia odsłona gry barman. Jak zawsze w tego typu grze będziemy wykonywali drinki z różnych alkoholi. Zacznij korzystać z szejkera do drinków i mieszaj przeróżne alkohole aby wymieszać jak najlepszego drinka, którego oczywiście potem skosztujesz. Postaraj się wykorzystać do drinka także dodatki takie jak cytrynę i postaraj się aby twój drink był wyśmienity.Do grania używaj myszki komputerowej.


Praca w barze

Ocena gry

Jesteś pracownikiem baru i twoja praca tym razem polega na robieniu czy też mieszaniu drinków dla klientów baru, który kochają twoje drinki. Za każdym razem postaraj się zrobić bardzo dobrego drinka, który z pewnością posmakuje klientowi. Pamiętaj żeby zawsze odlać sobie trochę przygotowanego drinka dla klienta i sprawdzić go jak smakuje aby nie podać byle czego klientowi.Do mieszania drinków używaj myszki.


Praca za barem

Ocena gry

Zajmij się robieniem drinków w tej grze i postaraj się przygotować jak najlepsze drinki dla swoich klientów. Za ladą na półkach stoi bardzo wiele różnych alkoholi z których musisz stworzyć czy też wymieszać drinka. Postaraj się robić jak najlepsze drinki, które będą przyciągały tłumy klientów do baru w którym pracujesz. Do grania potrzebujesz tylko myszki. Pamiętaj że przed podaniem każdego drinka klientowi to ty musisz go spróbować.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie