Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Robienie Operacji 11 gier

Operowanie oka

Ocena gry

Oko to bardzo ważny narząd organizmu każdego człowieka, który odpowiada za nasz wzrok to właśnie dzięki oku widzimy wszystko co dzieje się na świecie. Jednak tym razem masz pacjenta, który przyszedł do twojej lecznicy, ponieważ żali się na ból oka. Wykryłeś u niego dosyć poważny uraz, który może nawet zagrażać mu że oślepnie. Dlatego tez musisz zadbać o to aby pacjentowi znów powrócił wzrok. W tym celu musisz użyć tylko myszki komputerowej i przeprowadzić poważną operację.


Operowanie zwierząt

Ocena gry

Pracujesz jako weterynarz w klinice zwierząt. Do twoich głównych zadać należy między innymi opiekowanie się psiakami i innymi zwierzakami, które tylko trafią do przychodzi w której pracujesz. Postaraj się o to aby jak najlepiej zaopiekować się każdym ze zwierząt. W niektórych sytuacjach będziesz musiał także wykonać operację, do której potrzebna Ci będzie tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Robienie operacji dla dzieci

Ocena gry

Po wcieleniu się w najlepszego w mieście lekarza musisz zająć się operowaniem pacjenta. Dlatego tym razem musisz przygotować się jak najlepiej do operacji, którą będziesz wykonywać. Jednak przed operacją musisz się bardzo dobrze przygotować do operacji,którą będziesz wykonywać.Do grania i robienia operacji potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Robienie operacji mózgu

Ocena gry

Operacja mózgu to bardzo poważna sprawa, którą nie można lekceważyć, ponieważ mózg to jeden z ważniejszych organów każdego człowieka i nie można go lekceważyć. Musisz do tej operacji odpowiednio się przygotować i oczywiście zadbać o to aby pacjent jak najmniej odczuwał ból. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna.Robienie operacji ręki

Ocena gry

Akcja gry odbywa się w sali operacyjnej na której leży poszkodowany pacjent i twoim zadaniem będzie wykonać operację ręki właśnie temu pacjentowi. W grze masz pod ręką wszystkie niezbędne przedmioty i przyrządy, które będą Ci potrzebne do wykonywania operacji. Podczas operacji nie skupiaj się na czasie gry, lecz skup się bardziej na dokładności, ponieważ w tym wypadku każde złe cięcie, jakie wykonać może doprowadzić do poważnego krwotoku. Do operowania pacjenta będzie Ci potrzebna tylko myszka komputerowa.


Robienie operacji plastycznych

Ocena gry

Robienie operacji plastycznych to gra w której będziemy robili bardzo poważne operacje, które zwane są inaczej jako plastyczne, dlatego tez musisz tym razem właśnie podczas wykonywania tych operacji skupić się maksymalnie i zachować precyzję aby nie wykonać przez przypadek żadnego złego cięcia, które może negatywnie wpłynąć na zdrowie pacjenta. Do operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna do grania w tą grę.


Operacja kolana

Ocena gry

Poszkodowany pacjent z poważnym urazem kolana został przywieziony z wypadku samochodowego do szpitala w którym pracujesz. Twoim zadaniem jako lekarz pracujący w tym szpitalu musisz opatrzyć dokładnie poszkodowanego a następnie po oględzinach przystąpić do przeprowadzenia poważnej operacji, która jest dla pacjenta ostatnią deską ratunku aby odratować kolano.Podczas operacji musisz używać tylko myszki komputerowej, która jest bardzo potrzebna do grania w tą grę. Uważaj podczas operacji aby zachować pełne skupienie i wykonywać przemyślane cięcia nożem.


Operowanie misia

Ocena gry

Tak się złożyło że tym razem będziemy zajmowali się operację mówiącego misia Toma. Dokładnie to musisz przeprowadzić misiowi operację ręki, która będzie poważnym zabiegiem. Wszystkie niezbędne przyrządy i narzędzia, które są Ci potrzebne do operacji masz dostępne w grze i możesz je oczywiście wszystkie dowolnie używać.Myszka komputerowa jest wymagana w tej grze do operowania, więc bez jej posiadania pod żadnym pozorem nie będziesz mógł/a zagrać i operować rękę misia.


Operacja plastyczna nosa

Ocena gry

Z zawodu jesteś lekarzem, który zajmuje się profesjonalnie operacjami plastycznymi. Tym razem będziesz musiał wykonać operację plastyczną nosa, zaczynają oczywiście od początku. Podczas operacji nie musisz się spieszyć aby zrobi operację w jak najkrótszym czasie gry, ponieważ nie tędy droga, gdyż bardziej musisz skupić się na tym aby operacja przebiegła jak najlepiej a nie jak najszybciej.Do operowania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Operacja plastyczna twarzy

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry operacja plastyczna twarzy w której to grze jak już sama nazwa wskazuje co będziemy w niej robić i za pewne już się domyśliłeś/aś. Naszym zadaniem będzie wykonać operację plastyczną.Podczas operacji musisz się bardzo dobrze skupić, ponieważ każdy zły twój ruch może znacznie odbić się oczywiście negatywnie na zdrowiu twojego pacjenta. Do tej gry niezbędna a wręcz pozycją obowiązkową będzie myszka komputerowa.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie