Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Robienie Statków 7 gier

Statki dla dzieci

Ocena gry

Sterowanie statkiem na wodzie to nie jest takie łatwe zadanie, o czym przekonacie się sami grając w tę oto grę. Waszym zadaniem będzie tutaj parkowanie motorówek w wyznaczonych miejscach. Z pozoru wydaje się łatwe, lecz wcale takie nie jest ponieważ każdy poziom jest coraz trudniejszy, a warto nadmienić, ze nawet najmniejszy kontakt z innym środkiem pływającym lub brzegiem skutkować będzie końcem gry, a do tego nie możecie dopuścić. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Gra w statki na kartce

Ocena gry

Statki, to bardzo popularna gra w którą można grać nawet na kartce i właśnie to będzie Waszym zadaniem w tej oto grze. Zanim jednak przystąpicie do walki musicie ustalić pozycję swoich okrętów. Gdy już to zrobicie, to możecie przystąpić do ostrzału jednostek wroga. Starajcie się trafić w jego okręty, gdyż każdy celny strzał przybliża Was do wygranej, w związku z czym nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Statki pirackie

Ocena gry

O piratach krąży wiele legend. Pewne jednak jest, ze byli oni postrachami mórz i oceanów na całym świecie. Rabowali oraz zatapiali inne okręty, a na dnie wód całego świata do dzisiaj spoczywają nieodkryte we wrakach skarby. Jeśli kiedykolwiek chcieliście się wcielić w rolę wilka morskiego, to dzięki tej grze macie wyśmienitą okazję, w związku z czym nie czekajcie już dłużej i zaczynacie. Modyfikujcie swój statek oraz wytaczajcie najcięższe działa i przejmijcie panowanie na tutejszych wodach, powodzenia!


Statki jels dla dzieci

Ocena gry

Poniższa gra na pewno nie będzie Wam obca, gdyż zapewne już niejednokrotnie graliście w podobną. Na ekranie wyświetli Wam się kilkanaście kart ze statkami, samochodami i innymi pojazdami, które są odwrócone. Waszym zadaniem będzie odszukać pary. Nie jest to trudne, więc na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Liczyć się tutaj będzie przede wszystkim pamięć oraz inteligencja, którą musicie się wykazać. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Statki wodne

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w rolę poszukiwacza skarbów. Wypłyniecie swoją łódką na morze i za pomocą wędki zbierać będziecie skarby znajdujące się na dnie. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz dostępnych jest wiele poziomów, a każdy kolejny jest coraz trudniejszy, więc dajcie z siebie wszystko. Pamiętajcie również, że za wyciągnięcie na pokład ryby zamiast skarbu grożą Wam ujemne punkty, a do takiej sytuacji nie możecie dopuścić. Łódką sterujcie ruszając myszką, zaś wędką przyciskiem po jej lewej stronie.


Gra w statki dla dzieci

Ocena gry

Sprawne operowanie motorówkami nie jest łatwe, a jeśli nie wierzycie, to zachęcamy Was do zagrania w tę oto grę. Pracujecie tutaj w porcie wodnym i Waszym zadaniem jest zaparkowanie danej łodzi w wyznaczonym na ekranie miejscu. Początkowo nie jest to trudne, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie. Uważajcie, aby nie uderzyć w słupki na wodzie i inne środki pływające, gdyż każdy taki incydent spowoduje koniec gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc bądźcie ostrożni i precyzyjni.


Statki elektroniczna gra

Ocena gry

W poniższej grze zagracie w statki, w które na pewno niejednokrotnie już graliście gdyż są one bardzo popularne. Jeśli jednak nie mieliście z nimi styczności, to dzięki tej grze jest okazja, aby te zaległości nadrobić. Zanim jednak przystąpicie do walki, to musicie ustalić pozycję swoich okrętów. Gdy już to zrobicie za pomocą myszki wybierać będziecie miejsca, gdzie chcecie skierować pociski. Zróbcie wszystko aby zatopić wszystkie jednostki wroga, zanim on to samo zrobi z Waszymi, do dzieła powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie