Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Rolnik I Traktor 8 gier

Gospodarstwo domowe

Ocena gry

Gra Gospodarstwo Domowe-Przed rozpoczęciem gry, musimy wybrać płeć, wpisać swoje imię, bądź ksywke i wybrać kolor auta. Po wciśnięciu Play ukazuje nam się plansza, na której widzimy swoją farmę oraz lokalne miasteczko. W grze sterujemy myszką, siejemy nasiona, czekamy na obfite plony, po czym pakujemy w worki i ładujemy do naszego \"trucka\" i zawozimy do miasteczka, by sprzedać zebrane plony. Za sprzedany towar dostajemy pieniądze, dzięki którym możemy kupić wiele produktów i rozbudować nasze gospodarstwo. Podczas gry jest do przejścia kilka plansz.


Gospodarz domu

Ocena gry

Gospodarz domu- Ta gra jest po prostu świetna! Na początku gry musimy posadzić kilka roślin, podlewać, plewić i po porostu dbać o nie. Na początku nasze gospodarstwo jest małe. Gospodarstwo, w którym hodujemy różnego rodzaju rośliny, po czasie gdy zarobimy pierwsze pieniądze będziemy mogli kupić różne przedmioty, dzięki którym nasze gospodarstwo nie tylko stanie się większe ale też dużo ciekawsze. Grając to od nas zależy jak będzie wyglądało gospodarstwo, ile zarobimy pieniędzy i jak daleko zajdziemy w grze.


Moje gospodarstwo online

Ocena gry

Zagraj za darmo w gospodarstwo online. Na samym początku podajemy swój nick i zaczynamy grać. Wcielamy się w hodowce kur,które musimy kupić. Hodujemy nie tylko kury, lecz też mamy do wyboru kilka nasion różnych warzyw i owoców, których nasiona musimy kupić w sklepie. Tym razem w grze skupiamy się na podlewaniu, nawożeniu i uważaniu na szkodniki, które mogą nam zniszczyć warzywa bądź owoce. Na koniec po zebraniu naszych plonów, sprzedajemy je w sklepie i kupujemy nowe, lepsze nasionka oraz karmę dla kur.


Gra w gospodarstwo dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w postać dziewczynki, która ma swoją mała farme, a Ty musisz pomóc jej rozbudować swoje gospodarstwo. Tym razem zaczynasz od małego kawałka pola, który z czasem będzie stawał się coraz większy. Sadz i pielęgnuj swoje rośliny, zbieraj plony, podawaj pokarm swoim zwierzętom i dbaj o nie, a po czasie odwdzięczą się najlepiej jak tylko mogą. Prowadź swoje gospodarstwo rolne tak, aby przynosiło jak największe zyski, dzięki którym będziesz mógł kupić inne zwierzęta, nasiona lub sprzęt do domu. Zobacz sam jak ta gra potrafi wciągnąć.Gospodarstwo z królikami

Ocena gry

Zagraj w świetną grę z królikami. Na ekranie gry na górze widzimy nasz level, czas w jakim mamy zebrać marchewki, nasz wynik. W tej grze musimy w jak najszybszym czasie zebrać wszystkie marchewki i dojść królikami do wielkiego kosza. Po zebraniu wszystkich marchewek i dojściu królików do kosza przechodzimy na wyższy level. Im dalej zajdziemy, tym bardziej trudniejsza będzie plansza, a liczba królików będzie się stopniowo zwiększać. Żeby sterować królikami wystarczy kliknąć na jednego z nich myszką i chodzić strzałkami, a spacja skakać.


Prowadzenie gospodarstwa

Ocena gry

Na pewnej tajemniczej wyspie rozbił się statek, przeżyła tylko jedna osoba, która jest zdana na Ciebie. Nie czekaj dłużej, pomóż przeżyć rozbitkowi i stwórz ciekawe gospodarstwo. Tym razem na ekranie gry widzimy piękną wyspę na której może robić mnóstwo ciekawych rzeczy. Zbuduj dom, znajdź drugiego człowieka i prowadźcie razem niezwykłe gospodarstwo na wyspie, taki jest twój cel.W grze do wyboru mamy kilka opisanych narzędzi, dzięki którym możemy wykonywać wiele czynności. Grając sterujemy myszką.


Gospodarstwo konne

Ocena gry

Pora zagrać w gospodarstwo konne. Zajmij się swoimi koniami najlepiej jak potrafisz. Na samym początku wybieramy konia, którym chcemy grać. Po kliknięciu start na ekranie widzimy dwa konie, którymi musimy się zająć. Na przykład nakarmić, uczesać, umyć, wyczyścić kopytka lub po prostu dać im spać. W tej grze liczy się czas i punkty które zdobywamy za pielęgnacje koni, to od tego zależy jak dużo będziemy mieć zwierząt i na jakim poziomie się znajdziemy. Zagraj i zobacz jak ta gra może być wciągająca. W grze sterujemy myszką.


Gospodarstwo dla małych dzieci

Ocena gry

Tym razem mamy coś dla najmłodszych graczy. W tej grze grasz jako mała dziewczynka, której mama idzie na zakupy i pozostawia całe gospodarstwo małej dziewczynce, której musisz pomóc zadbać o farmę. W grze będziemy musieli karmić kurczaki, kaczki, krowy, konie i dbać o rośliny, gdy któreś ze zwierzątek będzie miało potrzebę napicia się lub zjedzenia czegoś pojawi się pasek na głową zwierzątka z czasem w którym musisz podać to czego oczekuje zwierzątko. Rzeczy które będą nam potrzebne do wykonywania zadań znajdziemy na dolnym pasku gry.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25761 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13501 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12447 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10909 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie