Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Sadzenie Ziemniaków 10 gier

Projektowanie ogrodu

Ocena gry

Na pewno każdy z Was w swojej wyobraźni ma wymarzony ogród, a dzięki tej grze macie możliwość stworzenie takowego, gdyż Waszym zadaniem będzie tutaj właśnie jego zaprojektowanie. Do dyspozycji macie wielką fontannę, która dodaje uroku oraz oczywiście wiele rodzajów kwiatów o wielu kolorach i zapachach. Dysponujecie całkowitą dowolnością w związku z czym dajcie ponieść się swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej i zaprojektujcie najpiękniejszy ogród jaki tylko potraficie. Sterujecie myszką, powodzenia!


Budowanie ogrodu

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie zbudowanie i zaprojektowanie ogrodu od podstaw. Przed Wami stoi pusty plac, który musicie zagospodarować za pomocą wszystkich dostępnych atrybutów, a jest ich naprawdę sporo, więc wykorzystajcie je w całości i dajcie ponieść się swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a końcowy efekt na pewno będzie oszałamiający. Użyć możecie oczywiście wielu kwiatów o różnych kolorach i zapachach, ale także krzeseł, stolików, filarów latarni, a nawet małych fontann. Możliwości jest naprawdę wiele, więc nie czekajcie i zaczynajcie.


Prace ogrodowe

Ocena gry

Projektowanie ogrodu to bardzo fajne i przyjemne zadanie, a właśnie takie będziecie mieli w ej grze. Do dyspozycji macie dwa place oraz wiele atrybutów na nich się znajdujących, w związku z czym każdy projekt może być inny. Zabawa ta sprawi Wam na pewno wiele przyjemności, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Wcielcie się w rolę prawdziwego projektanta, dajcie z siebie wszystko i sprawcie, aby Wasz ogród był najpiękniejszy w okolicy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Ogród 2 onlinie

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra związana z ogrodem, lecz tym razem Wasze zadanie nie będzie polegało na sadzeniu roślin, lecz na walczeniu z kretami, które chcą zepsuć Wasz ogród. Do tego celu posłuży Wam drewniany młotek, którym musicie uderzać w wychodzące z ziemi krety. Postarajcie się to robić szybko i sprawnie, gdyż jest ich naprawdę wiele, a czas jest ograniczony, więc starajcie się zrobić wszystko, aby przed jego upływem mieć jak najwięcej punktów. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Sadzenie warzyw i owoców

Ocena gry

W poniższej grze przenosicie się na farmę i wcielacie w rolę świnek, które zajmują się uprawą roślin i warzyw. Oto właśnie Wasze zadanie, które jest bardzo fajne, więc powinno ono Wam sprawić wiele radości. Do dyspozycji macie kilka rodzajów nasion, więc Wasze pole może być bogate w różnego typu uprawy. Dodatkowym atutem jest również to, iż warzywa i owoce w każdej chwili można przenosić na inne grządki. Gra jest w języku angielskim i za każdym razem lektor powtarza nazwy wybranych przez Was nasion, dzięki czemu możecie się trochę podszkolić i w tym temacie.


Sadzenie owoców

Ocena gry

Truskawki to owoce, które są uwielbiane przez wiele osób. W tej grze to właśnie ich uprawą się zajmiecie. Oczywiście z biegiem czasu dostępnych do sadzenia owoców będzie przybywało, lecz musi to być poprzedzone ciężką pracą, która jest jednak bardzo przyjemna, więc nie powinna sprawić Wam żadnych trudności. Na samym początku musicie jednak zakupić nasiona i je posadzić, a następnie podlać. Gdy owoce dojrzeją, to zbieracie je i sprzedajecie, po czym za zarobione pieniądze kupujecie kolejne, lecz lepsze.


Ogród kwiatowy

Ocena gry

Przed Wami gra w której będziecie musieli wykazać się dużym doświadczeniem w sadzeniu kwiatów, gdyż prowadzicie sklep. Nie jest to jednak zwykła kwiaciarnia, gdzie kwiaty są już gotowe, ponieważ musicie je sami wyhodować. Do tego celu posłużą Wam nasiona, które macie już dostępne. Wsypujecie je do wykopanych dołków, podlewacie i czekacie aż urosną. Gdy tak się stanie możecie przeznaczyć je na sprzedaż, a za zarobione pieniądze kupujecie coraz to lepsze ich odmiany, co sprawi Wam na pewno dużą satysfakcję.


Ogrodnik online

Ocena gry

Właśnie szykujecie się do wydania dużego przyjęcia w ogrodzie i Waszym zadaniem w przedstawionej grze będzie przygotowanie go do tego. Posłużą Wam do tego atrybuty widoczne w dolnej części ekranu, a są to krzesła, stoliki itp. Możliwości jest naprawdę wiele, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a końcowy efekt na pewno będzie powalający. Do dyspozycji macie również podgląd na przykładowy wystrój, lecz nie ma co kierować się czyimś pomysłem, gdyż warto trzymać się swojego, powodzenia!


Ogród dla dzieci

Ocena gry

W tej grze Waszym celem będzie przygotowanie wielkiego i pięknego ogrodu, w którym bawią się dzieci. Jest to bardzo proste zadanie, a na dodatek sprawiające wiele przyjemności. Do dyspozycji macie wile możliwości, więc dajcie się ponieść własnej wyobraźni oraz inwencji twórczej, gdyż możliwości jest naprawdę wiele, a są one dostępne w dolnej części ekranu. Wybieracie je za pomocą myszki komputerowej i to również nią strujecie w całej grze. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, wcielcie się w postać architekta i dajcie z sienie wszystko.


Grabienie liści

Ocena gry

Wczoraj w Waszym ogrodzie obyła się impreza, na której rzecz jasna było wiele przygód, no i oczywiście bałaganu. Na drugi dzień trzeba wszystko posprzątać, i właśnie to będzie Waszym zadaniem. Musicie grabić liście, posprzątać brudne naczynia oraz również włożyć do pojemnika rozgniecione owady. Zepsuciu uległa równie kosiarka, którą trzeba naprawić, a kwiaty domagają się wody. Czynności jest wiele, lecz nie martwcie się, gdyż macie kilku przyjaciół, którzy chętnie Wam pomogą, więc nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie