Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Symulator Operacji 10 gier

Operacja żoładka

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w lekarza chirurga i naszym zadaniem będzie przeprowadzić operację żołądka naszemu pacjentowi. W grze masz wszystkie niezbędna przedmioty, które tylko są potrzebne do wykonywania operacji. Używając tych przedmiotów musisz bardzo się skupić i przeprowadzić operację. Postaraj się aby przeprowadzana przez Ciebie operacja przebiegała jak najlepiej i pamiętaj żeby być dokładnym i się nie spieszyć. Operujemy używając tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Operowanie kolana

Ocena gry

Ludzie uznają Cię za najlepszego chirurga w mieście, dlatego tez masz tyle pacjentów i operacji do wykonania. Ludzie sobie bardzo cenią to że jesteś fantastycznym lekarzem i dlatego powinieneś być taki sam cały czas i tak doskonale leczyć ludzi aby byli zadowoleni z twojej wykonywanej pracy czyli przeprowadzanych operacji. Do grania i operowani ludzi potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna w tej grze.


Operowanie mózgu

Ocena gry

Głównym mechanizmem w organizmie każdego człowieka jest dobrze znany mózg, który odpowiada niemalże za każdą funkcję jaką wykonuje tylko nasz organizm. Postaraj się wcielić w jak najlepszego lekarza, ponieważ właśnie w tej grze to ty jako lekarz będziesz zajmował się operacjami i musisz przeprowadzić bardzo poważną i dosyć ryzykowną operację mózgu. Dlatego tez postaraj się jak najlepiej przygotować do operacji i wykonaj ją bardzo dokładnie. Operuj pacjenta używając myszki komputerowej.


Operowanie ludzi

Ocena gry

Jesteś z zawodu lekarzem i właśnie w tej grze będziesz zajmował się operowaniem ludzi.Twój pacjent, który obecnie leży na stole operacyjnym i jest w pełni przygotowany i gotowy do operacji cierpi na uraz serca. Dlatego ty też musisz właśnie tym razem zająć się operowaniem serca i postarać się aby jak najlepiej wykonać operację serca tak aby przebiegła ona jak najlepiej. Do operowania nie trzeba wiele, ponieważ w tej grze wystarczy Ci tylko zupełnie myszka komputerowa.Operacja wyrostka robaczkowego

Ocena gry

Operowanie wyrostka robaczkowego nie należy do najłatwiejszych zadań, jakie masz tym razem do wykonania, ponieważ to bardzo trudne zadanie, które wymaga doświadczenia i odpowiednich umiejętności. Jednak ty jako doświadczony lekarz na pewno bez żadnego problemu dasz sobie radę z wykonaniem takiej operacji. Zadbaj o to aby operacja, którą wykonujesz przebiegła jak najlepiej i tak aby pacjent nie czół żadnego bólu a jeżeli już to bardzo mały. Operuj używając tylko myszki komputerowej.


Operowanie dla dzieci online

Ocena gry

Operowanie dla dzieci online to gra w której pora zabawić się w doświadczonego lekarza i będziemy musieli przeprowadzić operację. Jednak przed samą operacją musisz zadbać o to aby dobrze przygotować pacjenta do tej operacji, czyli musisz oczywiście dać mu znieczulenie poprzez zastrzyk. Dopiero po podaniu zastrzyku możesz przystąpić do wykonywania operacji. Zadbaj o to aby pacjenta, którego operujesz podczas operacji był spokojny i nie skarżył się na ból. Skup się na dokładności i precyzji a nie patrz pod żadnym pozorem na czas gry, ponieważ podczas tak ryzykownej operacji nie możesz się spieszyć. Operuj używając tylko wyłącznie myszki komputerowej, która tym razem jest niezbędna.


Operacja nosa

Ocena gry

Operowanie nosa to zadanie, którym będziesz musiął/a się zająć właśnie w tej grze.Przed tobą do operowania nie tylko nos, lecz cała twarz i to w dodatku twarz bardzo znanej osoby, którą jest Barbie, więc postaraj się jak tylko możesz aby operacja przebiegła jak najlepiej. Pamiętaj że podczas operacji nie liczy się czas czyli, nie wykonuj jej tak aby zdążyć w jak najkrótszym czasie gry, lecz postaraj się ją wykonać jak najbardziej precyzyjnie. Do grania i operowania twarzy Barbie potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która w tej grze jest niezbędna,


Chirurdzy operują

Ocena gry

Tym razem gra w której jesteśmy chirurgiem z prawdziwego zdarzenia i naszym celem jest operować pacjentów. Już w pierwszej rundzie gry musisz zająć się operacją żołądka. Jesteś chirurgiem, więc za każdym razem czyli w każdej planszy tej gry musisz być przyzwyczajony do operowania wszelakiej części ciała, ponieważ nigdy nie wiesz wcześniej jaka operacja Cię czeka do wykonania. Dlatego też zawsze bądź przygotowany i wyposaż się w myszkę komputerową, którą operujemy w grze.


Operacja po wypadku

Ocena gry

Twój pacjent,który w obecnej chwili leży na stole operacyjnym i jest przygotowany do operacji to został przygotowany z wypadku samochodowego przez karetkę i jak wskazał lekarz po pierwszej szybkiej diagnozie to ma uszkodzone kolano. Dlatego tez ty musisz się zająć operacją kolana swojego pacjenta. Pamiętaj żeby działać tym razem szybko, ponieważ kolano pacjenta jest po tym wypadku w bardzo krytycznym stanie, więc nie ma co zwlekać.Operowanie nie odbędzie sie bez myszki komputerowej, dlatego też musisz ją mieć aby zagrać w tą grę.


Operowanie serca

Ocena gry

Gra z serii gry operowanie serca w której to grze czeka na Ciebie prawdziwe i dosyć trudne zadanie, które polega na przeprowadzeniu dosyć ryzykownej operacji, jaką jest oczywiście operacja serca. Postaraj się bardzo dokładnie operować i zachować pełne skupienie podczas wykonywania operacji, ponieważ nawet każdy twój najmniejszy błąd może skutkować wykrwawieniem się pacjenta, czego by nikt nie chciał. Do operowania musisz obowiązkowo wyposażyć się w myszkę komputerową za pomocą której możesz przeprowadzić operację.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie