Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Traktory Dla Chłopców 21 gier

Traktor farmer

Ocena gry

Tym razem zasiadamy za kierownicą traktora z przyczepą i naszym zadaniem jest przewieźć ładunek w specjalnie oznaczone miejsce.Uważaj aby w drodze nie wywrócić traktora z przyczepą, ponieważ wtedy niestety,lecz będziesz musiał zacząć grę od nowa. Dlatego o wiele lepiej jechać wolniej dostosowując prędkość do warunków jakie panują na drodze. Postaraj się przejechać trasę w jak najkrótszym czasie gry.Do kierowania używaj tylko strzałek.


Mały traktor

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą traktora i wyrusz w trasę. Tym razem będziemy jeździli traktorem w zimę, więc warunki do jazdy są o wiele trudniejsze niż w pozostałe pory roku, ponieważ na drodze jest bardzo ślisko poprzez zalegający śnieg.Postaraj się tak jechać ostrożnie aby nie wywrócić traktora podczas jazdy, ponieważ w sytuacji gdy wywrócisz traktor do góry nogami to niestety ale musisz zacząć grę od nowa. Do kierowania traktorem potrzebujesz tylko strzałek.


Traktory bronowanie kolorowanka

Ocena gry

Tym razem mamy do pokolorowania malowankę, która po pokolorowaniu obrazka przedstawia piękny traktor rolniczy. W tej grze masz dostępnych bardzo wiele kolorów,które znajdują się na palecie barw, którymi musisz pokolorować kolorowankę. Do kolorowania malowanki z traktorem będzie Ci potrzebna tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Wyścigi traktorów na farmie

Ocena gry

Wyścigi traktorów na farmie to kolejna darmowa gra z serii gry ciągniki w której to grze tym razem będziesz brał/a udział w wyścigach ciągników na torze na którym nie brakuje nierówności. Musisz jechać jak najszybciej żeby wygrać i po drodze musisz wyprzedzić dwóch przeciwników aby być na miejscu pierwszym, ponieważ w wyścigu bierze udział tylko trzech zawodników łącznie z tobą. Wsiadaj za kierownicę i Go ! Jedź strzałkami.Wyścigi traktorów w Rosji

Ocena gry

Rosja słynie z hardcoru i tym razem w grze będzie bardzo hardkorowo, ponieważ będziemy ścigali się traktorami z naszymi przeciwnikami. Musisz pokazać się z jak najlepszej strony i wygrać oczywiście ten wyścig. Pokaż swoje szaleńcze umiejętności jazdy traktorem, których nauczyłeś się na farmie i wejdź do wyścigi i wyprzedź wszystkie traktory, które spotkasz na torze tak aby dotrzeć do mety jako pierwszy. Do wyścigu używaj strzałek za pomocą których kierujesz traktorem.


Wyścigi traktorem

Ocena gry

Wyścigi to wspaniała rywalizacja aby zobaczyć kto z kierowców lepiej jeździ i kto jest bardziej doświadczonym kierowcą. Tym razem i ty weźmiesz udział w wyścigach traktorów ścigając się na torze z innymi przeciwnikami, którzy też są bardzo doświadczonymi kierowcami, ponieważ mają duże starze.Ta konkurencja wyścigów nie należy do najłatwiejszych, lecz taki kierowca jak ty na pewno da sobie radę. W tej grze będziesz używać do kierowania tylko strzałek.


Parkowanie traktora

Ocena gry

Tym razem będziemy musieli zaparkować traktor w wyznaczonym miejscu na polu. Postaraj się w każdej z rund tej gry tak jechać traktorem aby zapakować go jak najszybciej w każdej rundzie. Musisz zaparkować traktor idealnie w wyznaczonym polu tak aby nie wystawał zza wyznaczonego pola. Do kierowania traktorem używaj tylko wyłącznie strzałek.


Zaparkuj traktor

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra Zaparkuj traktor z serii gry ciągniki w której to grze już pewnie wiesz co będziemy robić, ponieważ odzwierciedla to nazwa tej gry. Przejdźmy do zasad gry. Będziesz musiał zaparkować traktor w wyznaczonym miejscu. Postaraj się jednak zaparkować traktor w jak najkrótszym czasie i tak aby nie wystawał z wyznaczonego pola. Do gry używaj strzałek, które posłużą Ci do kierowania traktorem.


Parkowanie traktorem z przyczepą

Ocena gry

Naucz się dobrze parkować traktorem grając w tą grę. Jest to świetna gra, które została podzielona na kilkanaście rund w których musisz parkować traktor w specjalnie wyznaczonych polach. Twoim zadaniem jest w tej grze parkować traktor w tych wyznaczonych polach tak aby nie wystawał poza wyznaczony obszar.Postaraj się ro wykonać w jak najkrótszym czasie gry. Do tego celu używaj tylko strzałek.


Parkowanie traktorów

Ocena gry

Na ekranie gry traktory i pole, więc będziemy parkować traktory na polu w specjalnie wyznaczonym obrębie czyli miejscu do parkowania. Postaraj się w każdej z rund tej gry zaparkować traktor w jak najkrótszym czasie gry. Do parkowania potrzebujesz tylko strzałek. Podczas parkowania skup się dobrze i zaparkuj ciągnik tak aby nie wystawał z zza wyznaczonego pola.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie