Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Traktory Rolnicze 10 gier

Traktory bez przyczepy

Ocena gry

Traktory bez przyczepy to kolejna darmowa i świetna gra z serii gry traktory w której to grze wcielamy się w rolnika i będziemy prowadzić traktor w tej grze. Kierujesz tym razem traktorem bez przyczepy i twoim zadaniem jest jechać traktorem tak aby dotrzeć w wyznaczone miejsce, które tym razem oznaczone jest strzałką. Jedź za strzałką a dotrzesz do mety. Do kierowania używaj tylko wyłącznie strzałek.


Traktor jeżdżenie samemu

Ocena gry

Przed toną gra Traktor jeżdżenie samemu w której to grze wcielamy się w zawodowego kierowcę traktora czyli rolnika i naszym zadaniem w tej grze grze będzie oczywiście jeździć traktorem samemu po torze na którym będziemy się ścigać. Postaraj się tym razem jechać tak aby nie przewrócić traktora czasem na zakręcie a także tak aby przejechać całe okrążenie w jak najkrótszym czasie gry.Do jazdy potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Traktor w kopalni

Ocena gry

Wciel się w kierowcę traktora i ruszaj w trasę. Tym razem będziemy jeździli traktorem po kopalni a dokładnie naszym zadaniem będzie przewozić towary traktorem pod ziemią w jednej z kopalni. Na samym początku każdej z plansz uważaj aby nie ruszyć za wcześnie,ponieważ musisz na początku poczekać na załadunek przyczepy, którą będziesz ciągnąć w tej grze. Do kierowania traktorem w kopalni używaj tylko strzałek.


Gra traktorowa ze Spongebobem

Ocena gry

Postać Spongeboba jest Ci za pewne dobrze znana, ponieważ nie raz oglądałeś bajki z tą niesamowitą postacią. Dlatego też tym razem będziemy jeździć razem ze spongebobem kanciastoportnym traktorem w tej grze. Postaraj się jechać tak traktorem aby przejechać wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie gry. Do kierowania używaj tylko strzałek.Wyścigi traktorami

Ocena gry

Weź udział w wyścigach traktorami i zasiądź za kierownicą traktora rolniczego. Pokaż swoje umiejętności jazdy traktorem i daj z siebie wszystko tak aby pokonać swoich przeciwników i wygrać ten wyścig. Postaraj się jechać jak najszybciej oczywiście tak aby nie przesadzić z prędkością, ponieważ za szybko też nie możesz jechać, ponieważ wtedy możesz przewrócić swój traktor i niestety ale będziesz zmuszony zacząć grę od nowa,więc lepiej w każdej rundzie tej gry postaraj się dostosować prędkość do warunków i do drogi po której jedziesz. Kieruj używając strzałek.


Traktor odśnieżanie

Ocena gry

Kierujemy koparko traktorem w tej grze i naszym zadaniem jest odśnieżać parking na którym nie brakuje śniegu. Dzisiaj w nocy napadało bardzo dużo śniegu i zostałeś wezwany/a do pomocy w odśnieżaniu parkingów w mieście. Twoim zadaniem jest odśnieżać wszystkie parkingi w mieście. Postaraj się tak odśnieżać parking aby nie zostało na nim śniegu. Śnieg musisz spychać na boczne strony parkingów, lecz nie mogą to być za duże ilości śniegu na jeden raz, ponieważ nie przepchniesz tak dużej ilości śniegu. Do grania potrzebujesz tylko strzałek.


Traktory koszenie kukurydzy

Ocena gry

Traktory koszenie kukurydzy to gra w której to grze zasiadamy za kierownicą traktora i naszym zadaniem jest kosić kukurydzę na polu. Postaraj się skosić pole bardzo dokładnie, ponieważ zapowiadają ulewy i musisz postarać się skosić kukurydzę przed ulewami aby ją jak najszybciej sprzedać tak aby się nie popsuła. Uważaj na różne przeszkody takie jak drzewa, których nie możesz skosić tylko musisz ominąć, ponieważ jak skosisz to popsujesz kosiarkę. Do koszenia potrzebujesz tylko strzałek za pomocą których będziesz poruszał się traktorem.


Traktor parkowanie

Ocena gry

Przed tobą gra w której przekonasz się sam jak potrafisz jeździć parkując traktor w wyznaczonym miejscu. Pamiętaj że każda następna runda w tej grze jest o wiele trudniejsza niż poprzednia. Przejdźmy jednak teraz do zasad gry. Zasiadasz za kierownicą traktora i wcielasz się w kierowcę i musisz w każdej z plansz tej gry zaparkować traktor w specjalnie wyznaczonym miejscu tak aby nie wystawał on zza wyznaczonego miejsca. Zwróć uwagę także na czas gry tak aby zaparkować traktor w jak najkrótszym czasie gry wtedy dostaniesz dodatkowe punkty i szybciej przejdziesz do kolejnego etapu gry czyli kolejnej planszy. Do kierowania używaj tylko strzałek.


Szalony traktorzysta

Ocena gry

Przed tobą kolejna darmowa gra a tym razem Szalony traktorzysta w której to grze wcielasz się oczywiście w kierowcę traktora i ruszasz w trasę. Będziemy jeździć tym razem z przyczepą i naszym zadaniem jest przewozić ładunek w wyznaczone miejsca. Jednak droga po której się poruszasz nie jest najlepsza,więc musisz uważać aby nie zgubić ładunków w drodze do mety. Do kierowania traktorem używaj tylko wyłącznie strzałek.


Jazda traktorem po polu

Ocena gry

Wciel się w kierowcę traktora rolniczego i wsiądź za kierownicę traktora i poczuj się jak prawdziwy rolnik na farmie. Tym razem będziemy musieli rozwozić towar po farmie ciągnikiem z przyczepka. Na samym początku gry musisz podpiąć przyczepę a dopiero potem wyruszyć w drogę. Postaraj się jechać dosyć wolno tak aby nie zgubić w drodze do celu połowy ładunku i tak aby nie przewrócić traktora na stromym podjeździe, ponieważ jak tylko przewrócisz traktor to niestety ale musisz zacząć grę od nowa. Kieruj i poruszaj się traktorek używając strzałek w tym celu.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie