Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Traktory Z Przyczepami 28 gier

Traktor dla 4 latka

Ocena gry

Traktor dla 4 latka to gra w której będziemy musieli wcielić się w kierowcę traktora i naszym zadaniem będzie jeździć traktorem z przyczepą bo nierównościach tak aby dotrzeć do celu nie uszkadzając traktora. Postaraj się przejechać mapę w jak najkrótszym czasie gry aby nie wywrócić czasem traktora, ponieważ wtedy niestety ale będziesz musiał zacząć grę od nowa. Do kierowania używaj strzałek.


Traktory bez przyczepy

Ocena gry

Traktory bez przyczepy to kolejna darmowa i świetna gra z serii gry traktory w której to grze wcielamy się w rolnika i będziemy prowadzić traktor w tej grze. Kierujesz tym razem traktorem bez przyczepy i twoim zadaniem jest jechać traktorem tak aby dotrzeć w wyznaczone miejsce, które tym razem oznaczone jest strzałką. Jedź za strzałką a dotrzesz do mety. Do kierowania używaj tylko wyłącznie strzałek.


Traktor górniczy

Ocena gry

Traktor górniczy to świetna gra z serii gry ciągniki w której to grze będziemy jeździli traktorem i naszym zadaniem będzie poruszać się właśnie górskim traktorem po nierównościach pokonując przeszkody takie jak ostre podjazdy czy też strome zjazdy z gór. Postaraj się w każdej z rund w tej grze przejechać wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie gry. Do kierowania górskim traktorem używaj tylko strzałek.


Traktory belowanie

Ocena gry

Traktory belowanie to gra w której zasiadamy za kierownicą i naszym zadaniem jest jechać traktorem po torze pokonując przeszkody, które znajdują się na torze i których nie brakuje. Postaraj się przejechać trasę w jak najkrótszym czasie gry. Pamiętaj że jedziesz do domu po urządzenie do belowania, ponieważ miałeś belować siano na polu, lecz zapędziłeś się i zapomniałeś belownicy.Do kierowania używaj tylko strzałek.Traktor jeżdżenie samemu

Ocena gry

Przed toną gra Traktor jeżdżenie samemu w której to grze wcielamy się w zawodowego kierowcę traktora czyli rolnika i naszym zadaniem w tej grze grze będzie oczywiście jeździć traktorem samemu po torze na którym będziemy się ścigać. Postaraj się tym razem jechać tak aby nie przewrócić traktora czasem na zakręcie a także tak aby przejechać całe okrążenie w jak najkrótszym czasie gry.Do jazdy potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


Traktory i koparki

Ocena gry

Tym razem kierujesz traktoro-koparką i twoim zadaniem jest w każdej z plansz tej gry holować samochody tak aby nie uszkodzić ich właśnie podczas holowania. W każdej rundzie musisz samochód zaholować do garażu tak aby mechanicy, który znają się bardzo dobrze na samochodach naprawili go. Postaraj się jechać zgodnie z warunkami jakie panują na trasie, ponieważ droga po której jedziesz nie jest najlepsza. Do kierowania potrzebne Ci będą tylko strzałki.


Traktor w kopalni

Ocena gry

Wciel się w kierowcę traktora i ruszaj w trasę. Tym razem będziemy jeździli traktorem po kopalni a dokładnie naszym zadaniem będzie przewozić towary traktorem pod ziemią w jednej z kopalni. Na samym początku każdej z plansz uważaj aby nie ruszyć za wcześnie,ponieważ musisz na początku poczekać na załadunek przyczepy, którą będziesz ciągnąć w tej grze. Do kierowania traktorem w kopalni używaj tylko strzałek.


Gra traktorowa ze Spongebobem

Ocena gry

Postać Spongeboba jest Ci za pewne dobrze znana, ponieważ nie raz oglądałeś bajki z tą niesamowitą postacią. Dlatego też tym razem będziemy jeździć razem ze spongebobem kanciastoportnym traktorem w tej grze. Postaraj się jechać tak traktorem aby przejechać wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie gry. Do kierowania używaj tylko strzałek.


Wyścigi traktorami

Ocena gry

Weź udział w wyścigach traktorami i zasiądź za kierownicą traktora rolniczego. Pokaż swoje umiejętności jazdy traktorem i daj z siebie wszystko tak aby pokonać swoich przeciwników i wygrać ten wyścig. Postaraj się jechać jak najszybciej oczywiście tak aby nie przesadzić z prędkością, ponieważ za szybko też nie możesz jechać, ponieważ wtedy możesz przewrócić swój traktor i niestety ale będziesz zmuszony zacząć grę od nowa,więc lepiej w każdej rundzie tej gry postaraj się dostosować prędkość do warunków i do drogi po której jedziesz. Kieruj używając strzałek.


Wyścigi traktory

Ocena gry

Wyścigi traktory to bardzo świetna i darmowa gra z serii gry ciągniki w której to grze będziemy musieli wcielić się w rolę kierowcy traktora rolniczego i będziemy brali udział w wyścigach traktorów na torze. Tor nie jest bardzo łatwy, lecz podejrzewam że taki doświadczony kierowca jak ty bez problemu wygra ten wyścig. Pokaż co potrafisz. Chwytaj do gry strzałki i zasiadaj za kierownicą traktora.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie