Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Uczenie Czytania 10 gier

Nauka gotowania

Ocena gry

Quesadilla - tak nazywa się potrawa, którą przygotujecie w tej oto grze. Zrobicie to w bardzo nowoczesnej i świetnie wyposażonej kuchni, więc gotowanie powinno sprawić Wam wiele przyjemności i tak na pewno będzie, więc nie czekajcie i zaczynajcie. Na dole ekranu cały czas widoczne będą liczne podpowiedzi, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Będziecie min, kroić pieczarki i inne składniki. Następnie pomieszacie je i oczywiście ugotujecie. Sterujecie za pomocą myszki.


Nauka szybkiego pisania

Ocena gry

Chcielibyście umieć szybko pisać na klawiaturze, ale nie wiecie jak to uczynić? Jeśli tak, to nie mogliście trafić lepiej, ponieważ dzięki tej grze Wasze marzenie może się spełnić. Macie tutaj dostępnych kilka lekcji, które mówią Wam jak prawidłowo i szybko obsługiwać klawiaturę. Początkowo musicie jednak prawidłowo układać dłonie, co zostanie Wam tutaj pokazane. Następnie dostaniecie wskazówki którymi palcami należy wciskać dane klawisze. Jak już opanujecie te czynności, to szybkie pisanie stanie się tylko kwestią czasu.


Nauka pisania na klawiaturze

Ocena gry

Myślicie, że umiecie prawidłowo pisać na komputerze? Grając w tę oto grę przekonacie się na własnej skórze, że tak wcale nie jest. Dostępnych jest tutaj kilka lekcji, które sprawią, że po ich ukończeniu staniecie się prawdziwymi mistrzami pisania. Dzięki nim dowiecie się jak prawidłowo układać ręce na klawiaturze i którymi palcami należy wciskać poszczególne klawisze. Gdy już przyswoicie tę wiedzę, to na pewno szybkie i sprawne pisanie nie sprawi Wam żadnego problemu. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Nauka gry na gitarze

Ocena gry

W poniższej grze będziecie w pracy marzeń, ponieważ wcielicie się w najpopularniejsze zespoły rockowe, a Waszym zadaniem jest oczywiście granie ich najpopularniejszych kawałków. Wyruszycie w trasę koncertową i musicie zadbać o to, aby widzowie nie byli zawiedzeni Waszym występem. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i sprawdźcie się w tej nowej roli, która na pewno przypadnie Wam do gustu, więc łapcie za gitarę i do dzieła. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, powodzenia!Nauka na gitarze

Ocena gry

Gitara, to jeden z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejszy instrument na świecie. Grać na niej może praktycznie każdy, aczkolwiek, to jak to robi zależy od umiejętności. Dzięki tej grze macie okazję je podwyższyć, gdyż przecież trening czyni mistrza, a takowy możecie tutaj odbyć. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i sprawdźcie się w nowej roli, bo może to akurat Wy będziecie wykonawcami kolejnego światowego utworu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Nauka parkowania

Ocena gry

Jazda autem nie jest łatwym zadaniem, lecz bez wątpienia najtrudniejszą z czynności jest parkowanie. W tej grze właśnie to będzie Waszym zadaniem i pamiętajcie, że podczas wykonywania tego manewru nie możecie nawet musnąć bandy lub innego pojazdu, gdyż niestety, ale zakończy to Waszą grę, a do tego nie możecie dopuścić. Dodatkowo każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, więc dajcie z siebie wszystko. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, wskakujcie za kółko i zaczynajcie. Do dzieła i powodzenia!


Uczenie się jeździć autem

Ocena gry

W poniższej grze zasiądziecie za sterami kultowego Volkswagena Garbusa. Będziecie się uczyli jeździć autem, a Waszym zadaniem będzie zaparkowanie pojazdu w wyznaczonym miejscu. Wydawać by się mogło łatwe, lecz wcale takie nie jest ponieważ nie możecie w nic uderzyć, gdyż niestety zakończy to Waszą grę. Dodatkowo musicie przestrzegać przepisów o ruchu drogowym. Pamiętajcie, że każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, więc musicie wykazać się nie lada umiejętnościami, aby podołać temu zadaniu.


Uczenie się jeździć samochodem

Ocena gry

Jeżdżenie samochodem, to w pewnym sensie sztuka. Wielokrotnie sytuacja na drodze wymaga od nas wiele kreatywności i nie inaczej jest tym razem. Waszym zadaniem na początku będzie wyjechanie z miejsca parkingowego, co niestety nie jest łatwe, ponieważ samochody stoją bardzo blisko siebie. Gdy już jednak podołacie temu wyzwaniu, to musicie uważać, aby nie spowodować kolizji w ruchu drogowym , gdyż nawet najmniejszy kontakt z innym pojazdem niestety zakończy Waszą grę, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę.


Nauka jazdy samochodem osobowym

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie parkowanie samochodem osobowym w wyznaczonym na ekranie miejscu. Wydawać by się mogło proste lecz wcale takie nie jest ponieważ musicie uważać, gdyż nawet najmniejszy kontakt z innym pojazdem spowoduje koniec gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Dodatkowym utrudnieniem jest czas, gdyż przed jego upłynięciem musicie uporać się z wyzwaniem. Pamiętajcie również, że każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, więc dajcie z siebie wszystko.


Nauka jazdy samochodem symulator

Ocena gry

Porsche to jedna z najpopularniejszych marek samochodów sportowych na świecie. Dzięki tej grze będziecie mieli okazję usiąść za sterami jednego z takich pojazdów, a Waszym zadaniem będzie dojechanie do wyznaczonego na ekranie miejsca. Wydawać by się mogło proste, lecz wcale takie nie jest, gdyż musicie przejechać przez miasto, a po drodze nie możecie mieć żadnych kolizji, gdyż w innym wypadku gra zakończy się, a do tego nie możecie dopuścić. Pamiętajcie również, że każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie