Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Uczenie Się Literek 10 gier

Nauka języka angielskiego dla dzieci

Ocena gry

Dzięki językowi angielskiemu możemy porozumiewać się na całym świecie i bez wątpienia warto się go uczyć już od najmłodszych lat. Kluczem do sukcesu jest znajomość słówek, bez których nie ułożycie żadnego zdania, w związku z czym warto się z nimi zapoznać. W tej grze Waszym zadaniem będzie latanie SpongeBobem Kanciastoportym po niebie za pomocą balonów i zbieranie potrzebnych liter do utworzenia danego słówka. Uważajcie jednak na ptaki i inne przeszkody, aby nie przebić baloników. Pamiętajcie również o zbieraniu właściwych liter.


Nauka tabliczki mnożenia

Ocena gry

Tabliczka mnożenia jest podstawą jeśli chodzi o matematykę, a w tej grze będzie Wam ona bardzo potrzebna. Na ekranie wyświetli Wam się panel z wieloma cyframi, a na dole działanie z wynikiem. Wy musicie zaś dobrać takie cyfry, aby po ich uwzględnieniu wszystko się zgadzało. Pamiętajcie, że każdej możecie użyć tylko raz, w związku z czym z każdym kolejnym etapem będzie coraz trudniej. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie radę. Starajcie się zdobyć jak najwięcej punktów zanim upłynie Wam czas.


Nauka rysowania

Ocena gry

Na pewno wielokrotnie oglądaliście bajkę z Myszką Miki i przyjaciółmi. W tej grze wraz z nimi wybierzecie się do wesołego miasteczka, a Waszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka, na którym widoczni są Wasi ulubieńcy. Do dyspozycji macie bardzo dużo kolorów, a dodatkowo kolorystyka zdjęcia jest dowolna, więc dajcie upust swojej inwencji twórczej i wyobraźni, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy, w związku z czym nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie zabawę, która zapewne Wam się spodoba.


Nauka kolorów

Ocena gry

Flinstonowie, to bohaterowie bardzo popularnej kreskówki, którą uwielbia wiele osób. W poniższej grze Waszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazków przedstawiających sceny z tego właśnie filmu. Jest top bardzo łatwe i przyjemne, więc na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie. Do dyspozycji macie bardzo wiele kolorów, więc pole do popisu jest pokaźne, w związku z czym nie powinniście się nudzić. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Nauka na zegarku dla dzieci

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w projektanta zegarków. Do dyspozycji będziecie mieli wiele tarcz, kopert, wskazówek i wiele innych ozdób. Macie tutaj całkowitą dowolność w doborze atrybutów, więc dajcie się ponieść własnej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy powinien być oszałamiający. Nie czekajcie, więc ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sprawdźcie się w nowej roli, gdyż może odnajdziecie swoją nową pasję? Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, do dzieła i powodzenia!


Nauka na łyżwach

Ocena gry

Marzyliście kiedyś, aby być profesjonalną łyżwiarką? Dzięki tej grze Wasze marzenie może się spełnić, w związku z czym nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie. Na samym początku wybierzecie sobie figury, jakie chcecie wykonywać na lodzie. Następnie przeniesiecie się na arenę, aby zaprezentować je szerszemu gronu publiczności. Łyżwiarstwo, to bardzo fajne hobby, więc na pewno Wam się spodoba, w związku z czym nie czekajcie, ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż kibice na Was czekają. Powodzenia!


Nauka o zwierzątach

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie opieka nad zwierzątkami, taki jak: psy, koty, chomiki i króliki. Musicie dbać o to, aby Wasi podopieczni nie byli smutni, w związku z czym jesteście zobligowani do wykonywania wielu czynności, takich jak: karmienie ich, wspólna zabawa, czyszczenie, czy też wiele innych do których atrybuty widoczne są w dolnej części ekranu. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu gra stawać się będzie coraz trudniejsza, więc wymagać to od Was będzie jeszcze większej zwinności.


Nauka śpiewu

Ocena gry

Violetta, to film, który w ostatnim czasie zyskał ogromną popularność, szczególnie wśród dziewczyn i to właśnie im dedykowana jest ta gra, w której musicie odgadywać melodie zagrane przez główne bohaterki serialu. Początkowo nie powinno sprawiać Wam to problemów, lecz z biegiem czasu gra stawać się będzie coraz trudniejsza, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Łowienei ryb fishing

Ocena gry

Wypad na ryby z kolegą, to to co wędkarze lubią najbardziej i dzięki tej grze będziecie mogli po raz kolejny przeżyć tę przyjemność. Ryby, które będziecie łowić to Bassy. Na każdym poziomie dostaniecie zadanie ile ryb w danym czasie musicie złowić. Gdy Wam się uda, to awansujecie na kolejny level. Będzie on już oczywiście trudniejszy, aczkolwiek zaczną pojawiać się kolejne odmiany ryb. Przynętę umieszczacie na odpowiedniej głębokości za pomocą myszki zaś Wasz kolega motorówką steruje przy pomocy strzałek.


Łowienie złota

Ocena gry

W tej grze będziecie łowili ryby i nie tylko za pomocą dźwigu. Łapą na łańcuchu musicie tak wycelować w wodę, aby po zanurzeniu trafiła ona jedną z ryb lub jakiś inny skarb znajdujący się w oceanie. Na tym jednak Wasze zadanie się nie kończy, ponieważ po wynurzeniu musicie jeszcze Waszą zdobyć włożyć do pojemnika i również robicie to trafiając nią w pudełko. Postępujecie tak do momentu, aż upłynie Wam czas, więc starajcie się przed jego końcem zdobyć jak najwięcej punktów, którymi są złote monety.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie