Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Ukryte Liczby 11 gier

Nauka cyferek dla dzieci

Ocena gry

Tym razem będziemy uczyli się cyferek i przy okazji dodawania. Musisz podawać wyniki z działań czyli na przykład jak na pszczółce wyświetli się działanie 6+1 to musisz z klawiatury wpisać 7 i kliknąć klawisz Enter. Twoim zadaniem jest liczyć w miarę szybko tak aby pszczółka, na której jest działanie nie doleciała do twojej farmy.Do gry używaj klawiatury.


Ukryte liczby Scooby Doo

Ocena gry

Bajki z udziałem Scooby Doo oglądało chyba każde dziecko. So one bardzo lubiane i śmieszne, a w tej grze głównymi bohaterami są ponownie Ci śmieszni bohaterowie. Waszym zadaniem jest odnalezienie cyferek, które zostały ukryte na jednym ze strasznych obrazków. Ich zlokalizowanie nie jest proste, gdyż są one świetnie zamaskowane, lecz z pomocą przychodzi Wam lupa, więc na pewno dacie sobie radę. Dodatkowym utrudnieniem jest również fakt, iż każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza. Do dzieła i powodzenia!


Szukanie cyferek

Ocena gry

Epoka Lodowcowa to bardzo popularny film animowany, który doczekał się kilku części ekranizacji, a jego bohaterowie są również tymi pierwszoplanowymi w tej oto grze. Waszym zadaniem jest odszukanie na obrazkach przedstawiających sceny z filmów cyferek, które zostały tutaj bardzo sprytnie zamaskowane, wiec nie jest to proste zadanie. Z pomocą przychodzi jednak lupa, więc na pewno dacie sobie radę. Pamiętajcie jednak, że z biegiem czasu plansze stają się coraz trudniejsze, więc i bardziej wymagające.


Cyferki dla dzieci

Ocena gry

Stacyjkowo to ulubiona bajka wielu chłopców i nie tylko. W tej grze na zdjęciach z bohaterami tego filmu ukryte zostały cyferki, a Waszym zadaniem będzie ich zlokalizowanie. Nie jest to jednak takie proste zadanie, gdyż zostały one świetnie ukryte, a dodatkowo z biegiem czasu plansze stają się coraz trudniejsze. Z pomocą przychodzi jednak lupa powiększająca, a z jej pomocą na pewno dacie sobie radę, wiec nie zwlekajcie dłużej, wytężcie swój wzrok i zaczynajcie. Sterować będziecie myszką komputerową.Liczby rzymskie

Ocena gry

Macie problem z nauczeniem się tabliczki mnożenia? Dzięki tej grze może się to zmienić. Poruszacie się w niej zielonym skrzatem za pomocą strzałek na klawiaturze. Potrzebna Wam będzie również spacja, która odpowiedzialna jest za skakanie. Używacie jej chcąc ominąć zwierzęta lub wskoczyć na grzyby. Celem Waszych wojaży są worki złota. Gdy na taki natraficie, musicie rozwiązać zagadkę, którą jest mnożenie. Jeśli Wam się uda, to monety są Wasze. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba.


Ukryte liczby na obrazku

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie odnalezienie ukrytych cyferek na obrazku, na którym widnieje Myszka Miki i Kaczor Donald wraz se swoimi dziewczynami na łodziach. Wbrew pozorom nie będzie to takie łatwe, ponieważ cyfry są bardzo dobrze ukryte. Z pomocą przychodzi Wam jednak lupa powiększająca, dzięki której Wasze szanse wzrastają. Uważajcie jednak, aby nie kliknąć w niepotrzebne miejsce, gdyż wtedy zostaną Wam odjęte punkty, a do tego nie możecie dopuścić, więc bądźcie czujni. Do dzieła i powodzenia!


Ukryte liczby i literki

Ocena gry

Jeśli lubicie przyrodę i ptaki, to mamy coś dla Was. W tej grze możecie się jednocześnie uczyć i bawić łącząc przyjemne z pożytecznym. Na ekranie wyświetli się Wam obrazek na którym widoczne są papugi. Jest to prawdziwe zdjęcie, nie jakaś animacja, więc widoczne są nawet najmniejsze detale. I to głównie tam zostały ukryte literki całego alfabetu. Waszym zadaniem będzie je odszukać, lecz nie jest to takie łatwe. Z pomocą przychodzi jednak szkło powiększające, a z taką pomocą na pewno dacie sobie radę.


Cyferki online

Ocena gry

Święty Mikołaj nie rozdaje ciągle prezentów. W wolnej chwili znajduje czas na realizowanie swoich pasji, a jedną z nich jest gra w piłę nożną. W tej grze Waszym zadaniem będzie podbijanie piłki tak, aby trafiła ona balony z cyferkami, które umieszczone są na górze ekranu. Nie jest to jednak takie proste ponieważ jest Wam mierzony czas, a poza tym macie ograniczoną ilość piłek, więc starajcie się aby jak najmniej ich spadło. Do sterowania użyjecie strzałek, które kierują Mikołajem oraz Spacji odpowiedzialnej za podbijanie.


Szukanie ukrytych liczb na obrazku

Ocena gry

Ta gra jest dedykowana głównie chłopcom, ale i nie tylko. Na wyświetlonym obrazku widoczne są motocykle podczas wyścigu. Waszym zadaniem nie będzie ściganie się, a odnalezienie cyferek, które sprytnie zostały ukryte. Nie jest to takie proste polecenie, lecz z pomocą przychodzi Wam szkło powiększające, które znacząco ułatwi pracę. Uważajcie jednak, gdyż każdorazowe kliknięcie w nieodpowiednie miejsce, gdzie nie ma cyferki wiąże się z ujemnymi punktami, a do tego nie możecie przecież dopuścić, do dzieła!


Cyferki nauka

Ocena gry

Kojarzycie Supermocnego z animowanego filmu? Dziś to właśnie on jest bohaterem tej gry. Nie będziecie jednak tym razem używali nadprzyrodzonych sił, lecz Waszym zadaniem będzie odszukanie cyferek ukrytych na obrazkach. Początkowo zdjęcia są łatwe i nie powinny sprawić Wam problemu, lecz z biegiem czasu to się zmieni, a Wy swój wzrok będziecie musieli wytężyć jeszcze bardziej. Dysponujcie jednak szkłem powiększającym, który znacząco ułatwia pracę. Pamiętajcie, aby nie klikać w puste miejsca, gdyż skutkuje to ujemnymi punktami.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955136 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 24827 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13013 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 11981 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10605 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie