Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry W Kulki 11 gier

Bańki z łucznikiem

Ocena gry

Wcielamy się w łucznika i tym razem będziemy strzelali kolorowymi kuleczkami z łuku. Celem gry jest ułożone minim trzech kolorowych kulek koło siebie oczywiście takiego samego koloru. Tak ułożone kulki koło siebie znikają a ty otrzymujesz punkty i to jest właśnie głównym celem w tej grze. Postaraj się jednak aby w każdej z rund tej gry wykonać to w jak najkrótszym czasie gry.Do grania potrzebujesz tylko myszki.


Gra w kulki z łukiem

Ocena gry

Zagraj w grę w której będziesz strzelał kolorowymi kuleczkami z łuku. Twoim zadaniem w każdej z rund tej gry jest tak strzelać kulkami aby koło siebie lub też w jednej lini znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Tak ułożone kulki koło siebie znikną a ty otrzymasz punkty. Musisz w każdej z rund tej gry zrobić to jak najszybciej i przy okazji wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry.Do grania i strzelania kulkami z łuku potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która w tej grze jest niezbędna.


Bańki z łukiem

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry bańki z łukiem w której to grze jak już pewnie domyśliliście się po samej nazwie tej gry w grze ujrzycie kolorowe banki a także łuk, który będziemy musieli strzelać kolorowymi bankami czy też kulkami tak aby w jednej lini nie ważne czy pionowej czy poziomej lub też ze skosa znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz to wykonać w jak najszybciej czasie gry tak aby w jak najkrótszym czasie wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry.Do grania w tą gierkę będziemy potrzebowali tylko myszki komputerowej.


Gra o kulkach dla dzieci

Ocena gry

Włącz tą grę i zapewnij sobie świetną i w dodatku darmową rozrywkę podczas grania właśnie w tą grę z kulkami w której to grze naszym zadaniem jest ustawić minim trzy kulki takiego samego koloru na przykład zielonego koloru obok siebie. Musisz jednak przemyśleć każdy swój ruch kilka razy zanim go wykonasz, ponieważ niestety, lecz w tej grze nie można cofnąć ruchów, które już wykonamy. Bywają sytuację że nie raz jeden zły ruch może wpłynąć bardzo negatywnie na twoją rundę w grze. Do strzelania czy też układania kulek potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Kulki z cyframi

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra kulki z cyframi. Zasady tej gry są banalnie proste, ponieważ wystarczy tylko układać kulki czy też grupować tak aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Po ułożeniu trzech takich samych kulek koło siebie kulki znikają a ty otrzymujesz za te kulki, które zniknęły punkty i o to właśnie chodzi w tej grze aby w jak najkrótszym czasie gry wyeliminować wszystkie kolorowe kuleczki z ekranu gry. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Kulki z bonusami

Ocena gry

Za każde ułożenie trze kolorowych kulek takiego samego koło siebie w jednej lini otrzymasz bonus, który będzie w postaci zniknięcia ułożonych trzech kulek tego samego koloru z ekranu gry. Postaraj się robić jak najwięcej takich bonusów, i tak aby w jak najkrótszym czasie gry pozbyć się wszystkich kolorowych kulek z ekranu gry. Do grania w tą grę musisz wyposażyć się tylko w mysz komputerową.


Kulki z poziomami

Ocena gry

Wiele poziomów czekan na ciebie w tej grze. Gra została podzielona na kilka a nawet kilkanaście poziomów, lecz musisz pamiętać że każdy następny poziom jest o wiele trudniejszy o poprzedniego, dlatego też musisz dobrze sie wprawić i poznać dokładnie zasady gry już w pierwszych poziomach gry aby potem było jak najłatwiej. Do grania używaj tylko myszki komputerowej.


Kulki na levele

Ocena gry

Kulki na levele to gra w której jest przed tobą kilka leveli czyli inaczej mówiąc poziomów do rozegrania. Każdy level w grze znacznie różni się od poprzedniego. W dodatku każdy kolejny jest trudniejszy od poprzedniego, lecz taki ktoś jak ty na pewno da sobie radę nie z jednym levelem w tej grze. Spróbuj u ty swoich sił, zagraj i sam się przekonaj czy i ty dasz radę. graj myszką komputerową.


Kulki a w środku

Ocena gry

Kulki kulki i kulki.Jednym słowem cały czas kulki którymi strzelamy w takie miejsca, gdzie już są dwie kulki takiego samego koloru aby uzbierać minimum trzy kuleczki takiego samego koloru w jednej lini lub koło siebie. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry wyeliminować wszystkie kolorowe kuleczki z ekranu gry. W dodatku w grze czeka na ciebie kilka poziomów czy też leveli, które musisz przejść.Do gry używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki marble lines

Ocena gry

Gra z kulkami marble lines występuje w trzech wersjach czyli 1,2,3. Ta gra w którą teraz będziemy grali to jest właśnie pierwsza część. Naszym zadaniem będzie tym razem tak strzelać kolorowymi kuleczkami aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki tego samego koloru.Oczywiście możesz zagrać tak aby znalazły się więcej niż trzy kulki tego samego koloru, ponieważ w takiej sytuacji to nawet lepiej dla ciebie bo znacznie szybciej wyeliminujesz wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry a to jest właśnie celem w tej grze. Używaj do gry myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie