Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Wyrywanie Zębów Dla Dzieci 10 gier

Leczenie zębów

Ocena gry

Akcja gry odbywa się tym razem w gabinecie dentystycznym. Musisz zabawić się w dentystkę i leczyć ludzi, którzy są twoimi pacjentami. Choroby zębów są przeróżne. Głównie jednak każdy z twoich pacjentów ma popsute zęby i należy je wyleczyć borując je. Są to najczęściej wykonywane zabiegi, lecz mogą też być inne choroby z którymi pacjenci przyjdą do ciebie z pomocą. Dlatego też musisz dobrze się orientować i postarać się wyleczyć jak najlepiej i oczywiście bezboleśnie każdego swojego pacjenta. Do grania i leczenia zębów używaj tylko myszki komputerowej.


Dentysta Barbie

Ocena gry

Jesteśmy tym razem zawodową i bardzo doświadczoną dentystką, która leczy same popularne osoby i gwiazdy. Tym razem właśnie w tej grze masz możliwość spotkania się Barbie, ponieważ właśnie ona będzie twoim pacjentem. Musisz zadbać o to aby zęby Barbie były znowu piękne i błyszczące. Do leczenia zębów Barbie potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Masz do dyspozycji bardzo wiele niezbędnych narzędzi do leczenia zębów, które możesz oczywiście używać do leczenia. Pokaż swoje dentystyczne umiejętności. Do dzieła !


Dentysta naprawa zębów

Ocena gry

Masz bardzo wiele pacjentów w tej grze, ponieważ jesteś bardzo dobrym dentystą i ludzie Cię chwalą miedzy sobą a ty zbierasz dzięki temu nowych klientów. Mimo tego iż masz już swoje stałe grono pacjentów powinieneś dalej przykładać się na maksa do pracy, którą wykonujesz czyli w twoim wypadku jest to leczenie zębów, ponieważ jeżeli coś dobrze zrobisz i człowiek będzie zadowolony z twojej pracy to na pewno nie raz jeszcze do ciebie wróci. W przeciwnym wypadku możesz stracić pacjenta, wiec postaraj się leczyć jak najlepiej swoich pacjentów. Do leczenia używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Dentysta dla dziewczyn

Ocena gry

Dentysta to zazwyczaj zajęcie czy też praca dla kobiety. Właśnie w tej grze będziemy zajmowali się leczeniem zębów pacjentów. Naszym zadaniem będzie usuwać,wyrywać,borować i leczyć chore zęby pacjenty. Jak już się pewnie domyśliłaś będziesz dentystką i twoje zadanie będzie polegało na leczeniu chorych zębów pacjentów, którzy Cię odwiedzają.Używaj myszki komputerowej, która w tym wypadku będzie niezbędna do leczenia zębów. Do dzieła dentystko i pamiętaj daj z siebie wszystko aby nie zawieść pacjentów !Dentysta leczy zęby

Ocena gry

Lubisz leczyć zęby i w życiu chciałbyś/abyś zostać dentystką/om ? Jeżeli tak to bardzo świetnie trafiłeś/aś, ponieważ grając właśnie w tą grę masz możliwość leczenia zębów osobą, których zęby są na prawdę bardzo poważnie zaniedbane i chore i natychmiastowo potrzebują pomocy specjalisty aby je jeszcze można było odratować. Musisz leczyć zęby swoich pacjentów tak aby jeszcze je odratować.Do grania i leczenia zębów potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która będzie tym razem niezbędna.


Dentysta po polsku

Ocena gry

Zobacz kolejną grę z serii gry dentysta po polsku w której to grze będziemy się zajmowali jak sama nazwa gry wskazuje leczeniem zębów naszych pacjentów. Musisz zabawić się a dokładnie wcielić w zawodowego i doświadczonego dentystę, który zna się już bardzo dobrze na leczeniu zębów i twoim zadaniem właśnie teraz będzie leczyć zęby ludziom. Pamiętaj że w masz do czynienia z różnymi zębami, więc podejście do każdych zębów i pacjenta musisz mieć inne. Klawiatura nie będzie Ci potrzebna, ponieważ tym razem do gry używamy tylko myszki !


Wyrywanie zębów

Ocena gry

Wyrywanie zębów to nie lada wyzwanie. Jak dobrze wiesz zaniedbane zęby, które bolą i są czarne zazwyczaj nie da się już odratować żeby znów były ładne.W niektórych sytuacjach pomaga jeszcze plombowanie zębów, co jest jedynym ratunkiem na tak bardzo popsute zęby.Natomiast w gorszych sytuacjach pozostaje już tylko wyrywanie zębów.Właśnie w tej grze ty będziesz zajmował się wyrywaniem popsutych zębów.Pokaż od najlepszej strony swoje umiejętności dentystyczne i wyrwij te zęby, które tego wymagają. Do wyrywania tych popsutych i czarnych zębów weź pod rękę myszkę komputerową, która będzie tym razem niezbędna !


Dentysta online

Ocena gry

Poważne wyzwanie czeka na ciebie w tej grze.Mianowicie musisz tym razem wczuć się w prawdziwego i bardzo dokładnego dentystę, który jest jednym z lepszych stomatologów w tym mieście i twoim zadaniem będzie jak już się pewnie domyśliłeś/aś leczyć zęby swoich pacjentów. Przyjmujesz prywatnie w małym gabinecie, gdzie nie brakuje przedmiotów niezbędnych do leczenia zębów i tam właśnie jak widzisz na ekranie gry w tych czterech ścianach będziesz leczył/a swoich pacjentów, których zęby są bardzo chore i to właśnie ty musisz je odratować. Do leczenia zębów potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest tym razem niezbędna.


Wylecz zęby pacjentom

Ocena gry

Twoje zadanie w tej grze będzie polegało na wyleczeniu chorych zębów swojego pacjenta. Jesteś bardzo dobrym lekarzem stomatologiem w mieście, więc masz bardzo wielu pacjentów, których zęby są w fatalnym stanie a ty musisz je wyleczyć. Pamiętaj że każdy twój pacjent,który odwiedzi twój gabinet ma inny problem z zębami i dlatego tez powinieneś podchodzić do każdego swojego klienta, który jest zarazem twoim pacjentem indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Do grania i leczenia przyda Ci się tylko myszka komputerowa.


Lekarz stomatolog

Ocena gry

Stomatolog czyli inaczej zwany jako dentysta to lekarz, który zajmuje się głownie leczeniem zębów. Tym razem właśnie to ty będziesz w tej grze stomatologiem i twoim zadaniem będzie leczyć zęby swoim pacjentom. Boruj,wyrywaj,czyść i lecz zęby grając właśnie w tą grę. Postaraj się aby każdy pacjent, który odwiedzi twój gabinet był zadowolony z twojej pracy i odwiedził Cię jeszcze nie raz w życiu.Do grania i leczenia zębów potrzebujesz tym razem tylko wyłącznie myszki komputerowej.No to bierz się za leczenie zębów !


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie