Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Zwierzątka 21 gier

Leczenie chorych zwierząt

Ocena gry

Leczenie chorych zwierząt to darmowa gra z serii gry leczenie chorych zwierząt w której to grze naszym zadaniem jest tak jak już się pewnie domyślacie po nazwie tej gry leczyć chore zwierzęta. Musisz dać z siebie wszystko i pomóc chorym zwierzakom.Przed leczeniem oczywiście musisz zbadać każde zwierze aby postawić mu diagnozę a dopiero potem zabrać się za jego leczenie.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Leczenie koni i opiekowanie się nimi

Ocena gry

Wcielamy się w weterynarza i naszym zadaniem w tej grze będzie głownie opiekowanie się końmi na farmie w specjalistycznej zagrodzie, która jest przeznaczona głównie dla koni.Opiekuj się końmi jak najlepiej, a jeżeli będzie tylko taka potrzeba to zajmij się też leczeniem koni w grze.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Leczenie kota

Ocena gry

Tym razem zajmujemy się leczeniem kotów.Krótko mówiąc pora zabawić się w doświadczonego weterynarza i zacząć pomagać kotom lecząc je. Już na pierwszej wizycie twój pacjent czyli kot ma problemu z uchem. Musisz przeczyścić mu ucho a także oczywiście wyleczyć je. Do leczenia kota potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Lecznie małych piesków

Ocena gry

Pracujesz jako zawodowy weterynarz w jednej w miastowych klinik w której będziesz musiał leczyć małe pieski, które są głównie twoimi pacjentami. Za każdym razem przed leczeniem musisz oczywiście postawić diagnozę a możesz to zrobić tylko poprzez dokładne badanie pieska. Zadbaj o zdrowie wszystkich pacjentów i postaraj się pomóc każdemu.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Leczenie psów i kotów

Ocena gry

Po raz kolejny w tej grze musisz wcielić się w zawodowego i doświadczonego weterynarza. Twoim zadaniem jak już pewnie zdążyłeś/aś domyśleć się po nazwie gry będziemy zajmowali się leczeniem zarówno kotów jak i również psów. Pamiętaj że zwierzętom jak i ludziom zawsze należy pomagać w trudnych sytuacjach. Musisz w tej grze pomóc pieską i kotką lecząc ich. Na samym początku przed rozpoczęciem leczenia musisz oczywiście zbadać zwierzaka i postawić mu diagnozę a dopiero potem przystąpić do leczenie. Do tej gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Weterynarz dla dzieci

Ocena gry

Weterynarz dla dzieci to darmowa gra z kategorii gry weterynarz w której to grze musimy wcielić się w zawodowego weterynarza i właśnie w tej grze będziemy pracowali jako weterynarz. Postaraj się pracować jak najlepiej i pomagać zwierzakom aby każde zwierzątko, które jest twoim pacjentem wyszło z kliniki zdrowe. Do grania i leczenia zwierzaków używaj tylko myszki komputerowej.


Stadnina dla koni

Ocena gry

Tym razem będziemy opiekowali się końmi w stadninie. Masz bardzo wiele obowiązków w tej grze. Musisz między innymi zadbać o dobro koni a także zadbać o czystość w stadninie. Sprzątaj aby utrzymać jak najlepszy porządek w stadninie i pomagaj zwierzakom.Pamiętaj że stadnina to duże wyzwanie, ponieważ masz do opieki nie jednego konia o o wiele więcej. Postaraj się dać z siebie wszystko i dać radę pracować w stadninie koni.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Leczenie koni

Ocena gry

Leczenie koni to gra z serii gry leczenie koni w której to grze będziemy się zarówno opiekowali końmi jak i również będziemy musieli je leczyć. Pamiętaj że masz pod opieką nie jednego konia, lecz całą stadninę, więc przed tobą dosyć spore wyzwanie w grze. Postaraj się zarówno opiekować końmi a także jeżeli sytuacja będzie tego wymagała to musisz je również leczyć.Do grania używaj tylko myszki.


Weterynarz dla koni

Ocena gry

Akcja gry tym razem toczy się na farmie czy też stadninie koni. Twoim zadaniem jest tym razem wcielić się w opiekuna i weterynarza dla koni, ponieważ właśnie w tej grze będziemy opiekowali się końmi w stadninie i także będziemy je leczyli. Postaraj się zadbać jak najlepiej o zdrowie koni opiekując się nimi.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Leczenie psa

Ocena gry

Grając w tą grę zajmiemy się leczeniem psów w klinice. Masz wiele klientów, którzy przychodzą do ciebie ze swoimi pupilami, którzy są zarazem twoimi pacjentami, ponieważ jest bardzo dobrym lekarzem i ludzie cię bardzo cenią a także wiedzą że wyleczyć ich pupila niemalże z każdej choroby.Zajmij się każdym psem i innym pupilem, który trafi tylko do twojej kliniki.Do leczenia potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie