Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Gry Zygzak Makłin 10 gier

Traktory z filmu auta

Ocena gry

Przedstawiona gra polega na ułożeniu puzzli, które będą przedstawiały jedną ze znanych scen z animowanego filmu \"Auta\", kiedy to główny bohater-Zygzak McQueen i jego przyjaciel-Złomek wybrali się w pole straszyć odgłosem swoich silników bezradne traktory. Zabawa był przednia, lecz ostatecznie skończyła się ucieczką przed wściekłym kombajnem. Scenę tę na pewno pamiętacie, więc teraz tylko pozostało Wam ją utrwalić poprzez ułożenie elementów tworzących po ukończeniu jedną całość. Sterujemy za pomocą myszki.


Zygzak mcqueen po polsku

Ocena gry

Tym razem Waszym zadaniem będzie ułożenie obrazka z rozsypanki wielu elementów. Po ukończeniu zadania ukaże Wam się bardzo popularna scena z filmu \"Auta\" na której to Zygzak McQueen wraz ze Złomkiem straszą w polu bezradne traktory. Cała przygoda zakończyła się ostatecznie spektakularnym pościgiem wściekłego kombajnu, co świetnie widać na zdjęciu. Sterować będziemy za pomocą myszki i jej lewego klawisza przesuwając na planszę brakujące elementy znajdujące się po prawej stronie ekranu, powodzenia!


Złomek online mcqueen

Ocena gry

W tej grze będziemy układali puzzle. Do dyspozycji mamy wiele plansz z różnymi scenami z filmu \"Auta\". Elementy układać będziemy za pomocą myszki poprzez nasuwanie ich na planszę. Czasami konieczne będzie również ich obrócenie i do tego celu posłuży nam jej lewy klawisz. Gra teoretycznie nie jest rudna, gdyż na ekranie widnieje cień danego zdjęcia, aczkolwiek z biegiem czasu zdjęcia będą coraz trudniejsze i skomplikowane, jednak na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie i zaczynajcie już teraz.


Złomek online

Ocena gry

Film pt. \"Auta\" po swojej premierze zyskał niesamowitą popularność. Była ona na tyle duża, ze twórcy postanowili nakręcić kolejną część. Wielu z Was na pewno je wszystkie oglądała, więc ta gra jest dla Was stworzona. Będziecie musieli układać tutaj puzzle przedstawiające różnorodne sceny z filmu wraz z głównymi bohaterami, jak np. Złomek, który za soje poczucie humoru jest nie mniej lubiany niż sam Zygzak. Plansz do wyboru jest wiele, więc na pewno nie będziecie się nudzić. Do dzieła i powodzenia!Zygzak i złomek

Ocena gry

Nasze zadanie w tej grze będzie polegało na znalezieniu ukrytych na obrazku z filmu \"Auta\" liter, które następnie utworzą hasło. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać ponieważ są one bardzo starannie ukryte, a każde kliknięcie w miejsce, w którym literka się nie znajduje przybliża nas do końca gry, a tego na pewno nie chcecie. Do wyboru będziecie mieli trzy obrazki z tego popularnego filmu, aczkolwiek na każdym z nich poziom trudności jest podobny. Nie zwlekaj jednaj już ani chwili dłużej i podejmij się wyzwania.


Auta 2 online

Ocena gry

Nie ma chyba osoby, które nie znałaby animowanego filmu pt. \"Auta\". Tematyka tej gry jest właśnie związana z tą bajką i polega na odnajdywaniu literek ukrytych na obrazkach przedstawiających sceny z planu. Będziemy ich szukać poprzez klikanie lewym przyciskiem myszki, lecz nie jest to takie proste, ponieważ każde \"puste\" kliknięcie spowoduje utratę jednego z żyć, co niestety przybliży nas do końca rozgrywki. Nie czekaj więc ani chwili dłużej i sprawdź się w teście na spostrzegawczość. Na pewno dasz sobie radę.


Zygzak 2

Ocena gry

Zygzak McQueen to główny bohater filmu \"Auta\" lecz jak się okazuje nie tylko wyścigi są w jego życiu najważniejsze. Bardzo ceni sobie uczucia, w tym miłość, którą darzy błękitną 911-stke o imieniu Sally. Ta gra jest związana właśnie z nimi, a Waszym zadaniem będzie pomalowanie obrazu na którym widnieją oni, wraz ze Złomkiem, który właśnie lata śmigłowcem. Dajcie upust swoim artystycznym umiejętnościom i pokażcie na co Was stać. Pamiętajcie, że nie musicie przywiązywać wagi do kolorów użytych w filmie. Kolorystyka zależy tylko i wyłącznie od Was!


Zygzak mcqueen za darmo

Ocena gry

Co łączy Zygzaka McQueena z błękitnym, a raczej błękitną Porsche 911? Oczywiście miłość, a tej grze Waszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka na którym widnieje ta zakochana para podczas przejażdżki po słynnej Route 66. Nie są jednak tam sami, gdyż z powietrza towarzyszy i Złomek, spełniający właśnie swoje marzenie dotyczące przelecenia się śmigłowcem. Nie ma wiec na co czekać, łap za pędzel i wciel się w prawdziwego malarza, który ubarwi ten, jak na razie blady obraz. Na pewno dasz sobie radę, powodzenia!


Zygzak 3

Ocena gry

W tej grze wcielimy się w prywatnego mechanika Zygzaka McQueena. Naszym zadaniem będzie przygotowanie go do wyścigu. Do dyspozycji będziemy mieli kilka rodzajów spojlerów, rur wydechowych, opon oraz felg. Od Was będzie również zależało jaki rodzaj czcionki przywdzieje popularny numer 95. Całość będziecie mogli zwieńczyć wielką naklejką rozchodzącą się na większość nadwozia. Po tych wszystkich modyfikacjach rajdówkę będzie można zabrać na przejażdżkę i sprawdzić jak się spisuje. Sterować w warsztacie będziemy myszką, lecz poza nim użyjemy już strzałek.


Auta 2 wyścigi

Ocena gry

Wyścigi to środowisko w którym Zygzak McQueen czuje się najlepiej i w tej grze zasiądziemy za jego sterami, aby właśnie stanąć do walki z innymi autami. Trasa będzie wiodła przez słynna drogę Route66, aczkolwiek czeka nas na niej wiele przeszkód czyhających na poboczu, jak np. kaktusy, czy też murki. Do sterowanie używać będziemy strzałek na klawiaturze, jak i przycisku Z-odpowiedzialnego za drift, czyli wchodzenia w zakręt bokiem X-dzięki któremu włączamy nitro, a pasek jego naładowania będzie widoczny na ekranie.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie