Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Najlepsze Gry Kulki 10 gier

Tradycyjne kulki

Ocena gry

Zagraj w tradycyjne kulki i postaraj się tak strzelać kolorowymi kulkami aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Jednak jak już pewnie zauważyłeś/aś na ekranie gry cały czas pojawiają się nowe kolorowe kulki, więc musisz postarać się strzelać dosyć szybko tak aby w jak najkrótszym czasie gry wyeliminować wszystkie kolorowe kulki znajdujące się na ekranie gry.Do grania i strzelania kolorowymi kulkami potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki frajda

Ocena gry

Tym razem czeka na ciebie w tej grze prawdziwa frajda, ponieważ twoim głównym zadaniem będzie ustawianie kolorowych kulek tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Oczywiście może być więcej kulek koło siebie niż trzy, lecz nie może być ich mniej. W momencie gdy ustawić trzy kulki takiego samego koloru obok siebie na przykład koloru czerwonego to kulki znikną a ty otrzymasz punkty i będziesz miał frajdę z gry.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Kulki grupowanie

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry grupowanie kulek w której to grze już pewnie się domyśliliście po samej nazwie gry co będziemy w niej robić, ponieważ nazwa gry odzwierciedla w dużej mierze zasady gry a także to co będziemy w niej robić. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej za pomocą której będziemy strzelać kolorowymi kulkami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz tym oto sposobem wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry. Powodzenia! Przed tobą wiele plansz, więc weź się do gry !


Kulki hipek

Ocena gry

Gry kulki hiper to rodzaj a właściwie odmiana gierki z kulkami w której na ekranie widnieją różnego koloru kulki, które musimy ustawiać po trzy kulki takiego samego koloru obok siebie. Do grania musisz obowiązkowo wyposażyć się w myszkę komputerową za pomocą której to będziesz w tej grze strzelać kolorowymi kulkami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Tak ustawione czy też ułożone kulki obok siebie jednakowego koloru znikają i właśnie tym sposobem musisz wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie grania. Dodatkowo możesz ustawić koło siebie więcej niż trzy kulki na przykład w sytuacji gdy już są od początku gry obok siebie cztery kulki to one nie znikną, ponieważ nie ustawiłeś ich ty tylko same w grze i musisz dostrzelić jeszcze jedną kulkę do nich i wtedy znikną.Kulki indyjskie logiczne

Ocena gry

Mistyczne kulki indyjskie to gra w której celem gry jest oczywiście ustawienie koło siebie minimum trzech kulek takiego samego koloru. Trzy kulki takiego samego koloru obok siebie znikają a ty musisz dalej eliminować pozostałe kulki, które znajdują się na ekranie gry. Oczywiście dokładnie tak samo czyli układając koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Postaraj się przejść każdą planszę w grze w jak najkrótszym czasie gry, ponieważ czeka na ciebie w grze na prawdę wiele poziomów, więc nie będziesz się nudził na pewno !


Inne ciekawe kulki

Ocena gry

Zupełnie całkiem inna gra z kulkami, ponieważ tym razem jest to wersja piłkarska, co już pewnie widzisz na swoim ekranie podczas wyświetlania się gry. Design gry całkiem zmieniony niż w innych grach z kulkami w których celem jest ustawienie koło siebie trzech kulek takiego samego koloru. Tym razem również musisz ustawić koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru, może być więcej niż trzy, lecz nie może być mniej jak trzy. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Pamiętaj że czeka na ciebie wiele plansz, więc dobrze się przygotuj do gry. Musisz w każdej z rund wyeliminować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry aby przejść do kolejnego levelu. Powodzenia !


Kulki kasowanie i usuwanie

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry kasowanie i usuwanie kulek w której to grze celem gry jest wyeliminować czyli inaczej mówiąc usunąć,skasować wszystkie kolorowe kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry. Jednak to nie takie proste, ponieważ zanim wykonasz swój ruch czyli zanim strzelisz kolorową kulką w wybrane miejsce to musisz bardzo dobrze przemyśleć swój ruch, ponieważ nie możesz go już potem wycofać. Tak się składa jednak, że w tym przypadku każdy ruch jaki wykonasz ma ogromne znaczenie. Dlatego też musisz bardzo dobrze a nawet dwa razy przemyśleć ruch a dopiero potem używając do gry myszki komputerowej nacisnąć przycisk myszy i strzelić kolorową kulkę. Musisz strzelać w taki miejsca aby znalazło sie koło siebie minimum trzy kulki takiego samego koloru, oczywiście może znaleźć się więcej kulek, lecz nie może być ich mniej niż trzy.


Kulki klocki dla dzieci

Ocena gry

Zupełnie coś innego czyli klocki i kulki dla dzieci. Są to gry a w tym przypadku gra w której będziemy strzelali kolorowymi kuleczkami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Musisz w tej grze zwrócić uwagę także na czas gry, ponieważ przydało by się żebyś w każdym etapie tej gry wyeliminował kulki z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry, ponieważ czekają na ciebie inne poziomy również. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Kulki Futrzaki Woobies

Ocena gry

Zasady gry Woobies Winter 1.2 są bardzo proste, ponieważ celem gry jest wyeliminowanie kolorowych futrzakowych kulek z ekranu gry. Na przykład jak w jednym miejscu koło siebie są dwa takie same futrzaki koloru białego to musisz w te miejsce strzelić trzeciego futrzaka oczywiście takiego samego koloru, czyli w tym przypadku białego. Takie futrzaki znikają i właśnie w ten sposób musisz wyeliminować wszystkie futrzaki z ekranu gry. Do grania potrzebujesz tylko zupełnie myszki komputerowej, która jest tym razem niezbędna. Przygotuj się dobrze, ponieważ czeka na ciebie wiele poziomów w grze.


Kulki halloween

Ocena gry

W klimacie halloween zagraj w grę odbijanie kulek w której to grze twoim celem jest poprzez zbijanie kulek wyeliminować czy też zlikwidować wszystkie kulki, które tylko znajdują się na ekranie gry. Musisz poruszać platformą tak aby odbijała się od niej kulka i niszczyła kulki na ekranie gry. Do poruszania platformą potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955246 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13726 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie