Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Pękające Bańki Najnowsze 13 gier

Pękające bubble

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu pękające bąbelki. Tym razem na ekranie gry widnieją bańki w których w środku są jabłka. Bańki występują w kilku kolorach. Zasady gry są bardzo proste.Musisz strzelać bańkami z jabłkami w środku tak aby postarać się układać je kolorami. Chodzi dokładnie aby koło siebie znalazły się minimum trzy bańki jednego kolory. Pokaż swoje umiejętności i wyeliminuj jak najwięcej kolorowych baniek z ekranu monitora. Graj z użyciem myszki.


Pękające piłki

Ocena gry

Tym razem w powietrzu latają piłki. W tej grze musisz strzelać w nie piłkami w tym samym kolorze. Przykładowo jeżeli widzisz że w powietrzu lata piłka niebieska to musisz strzelić w nią trzy razy piłką niebieską aby pękła. Bardzo podobnie jak w tradycyjnych pękających bańka, lecz teraz musimy strzelić trzy razy a nie ułożyć trzy koło siebie. W grze potrzebujesz tylko myszki.


Pękające balony

Ocena gry

Pękające balony to bardzo podobna gra do tradycyjnych i popularnych pękających baniek czy też kulek. Po prostu zamiast kulek w tej grze mamy baloniki z obrazkami. Zasady jednak się nie zmieniły i są takie same jak w kulach pękających. Musisz ustawić koło siebie lub w jednej lini minimum trzy takie same balony jednego koloru. Do układania balonów używaj myszki.


Najnowsze pękające bańki

Ocena gry

Zagraj całkowicie za darmo w najnowszą wersję pękających baniek. Najnowsza wersja została nieco zmodyfikowana. Jak dobrze pewnie pamiętacie w poprzednich wersjach przy maszynie którą strzelamy była tak jakby igła, która pokazuje mniej więcej jak poleci bańka. Niestety w tej wersji nie ma i jest to dużym utrudnieniem. Spróbuj swoich umiejętności w najnowszej wersji pękających baniek. Graj myszką komputerową.Pękające bańki 3

Ocena gry

Przed tobą trzecia wersja pękających baniek. Radziłeś sobie z pierwszą i drugą częścią tej gry ? Spróbuj swoich sił w trzeciej części, która już nie jest taka łatwa jak poprzednie wersje. Strzelaj bańkami do momentu aż znajdą się koło siebie minimum trzy bańki w takim samym kolorze i pękną. Daj z siebie wszystko. Graj używając tylko myszki komputerowej.


Logiczne pękające bańki

Ocena gry

Logiczne pękające bańki dla dzieci to gra w której musimy trochę pomyśleć zanim wykonamy jakiś ruch. Najlepiej dokładnie się zastanowić przed każdym zamierzanym ruchem, ponieważ jeżeli już strzelimy bańką to nie możemy już tego cofnąć. Postaraj się grupować bańki kolorami, ponieważ o to właśnie chodzi w tej grze. Ustawiaj bańki minimum trzy jednego koloru obok siebie lub w jednej lini. Do grania używaj myszki komputerowej.


Pękające bańki Bubble Hit

Ocena gry

Bubble Hit dla dzieci online to jedna z najpopularniejszy gier jeżeli chodzi o pękające bańki. Myślenie logiczne, celne strzelanie i szybkie ruchy to słowa, które opisują tą grę. W grze musisz szybko podejmować przemyślane decyzje i strzelać kolorowymi bańkami. Postaraj się układać bańki kolorami. Bańki pękną dopiero w momencie gdy obok siebie lub w jednej lini ułożyć minimum trzy bańki jednakowego koloru.Do grania w grę używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Bańki w jednym rzędzie

Ocena gry

Strzelaj kolorowymi bankami z armaty w tak aby ułożyć trzy takie same bańki jednakowego koloru w jednym rzędzie obok siebie. Postaraj się strzelać jak najcelniej aby przejść w grze wszystkie poziomy i pamiętaj że niestety nie da się cofnąć żadnego ruchu w grze.Dlatego przemyśl każdy swój ruch zanim go wykonasz. Graj myszką.


Strzelanie do baniek 2

Ocena gry

Na ekranie przed tobą już druga wersja gry strzelanie do baniek. Druga część jest trochę zmodyfikowana i różni się zdecydowanie od pierwszej części. Jednak zasady zostały takie same bez zmian. Celem gry jest wyeliminowanie kolorowych baniek z ekranu gry. Jednak aby to zrobić należy tak strzelać kolorowymi bakami aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy banki jednakowego koloru, oczywiście może też być więcej baniek koło siebie niż trzy, lecz nie może być mniej. Do tej gry potrzebujesz wyłącznie myszki komputerowej.


Przebijanie baniek

Ocena gry

Przebijanie baniek to kolejna darmowa gra z serii gry przebijanie baniek w której to grze jak już pewnie domyślacie się po samem nawie tej gry będziemy przebijać banki. Do dyspozycji w grze masz laser,którym będziesz przebijać bańki. W każdej rundzie w grze masz więcej baniek do przebicia, które znajdują się obok siebie w wyznaczonym miejscu. Pamiętaj że w każdej z plansz w grze masz określony czas w którym musisz się wyrobić, ponieważ jak nie zdążysz to będziesz musiał/a zacząć grę od nowa. Uważaj także aby nie wyjść za obszar w grze na którym są banki, ponieważ przegrzeje się laser i będziesz musiał chwilę poczekać. Postaraj się przejść jak najwięcej poziomów w grze i pokaż swoje umiejętności a przede wszystkim zwinność i koncentracje. Do przebijania baniek potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25776 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13505 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12451 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10911 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie