Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Pryskające Banki Popularne 8 gier

Bańka 2

Ocena gry

Przed tobą już druga część bardzo popularnej gry banki. Tym razem dokładnie tak samo jak w poprzedniej wersji tej gry twoim zadaniem w grze jest tak strzelać bankami aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy bańki jednakowego koloru. Odpowiednio dobrane trzy bańki koło siebie znikną i o to chodzi właśnie w tej grze.Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Bańki w jednej lini

Ocena gry

Bańki w jednej lini to gra w której twoim zadaniem jest tak strzelać bankami aby w jednej lini ułożyły się minimum trzy bańki takiego samego koloru. Postaraj się strzelać celnie, ponieważ nie możesz cofnąć swojego ruchu a także co chwilę baniek przybywa, więc nie dopuść do takiej sytuacji że banki zapełnią cały twój ekran gry. Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Strzelanie w banki

Ocena gry

Strzelanie w banki to gra w której będziemy strzelali kolorowymi bankami w inne pozostałe tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy bańki jednakowego koloru.Gdy trafisz tak aby koło siebie ułożyły się minimum trzy banki jednakowego koloru, oczywiście może być więcej baniek ułożonych koło siebie to banki znikną i oto właśnie chodzi w tej grze. Musisz się w jak najkrótszym czasie gry takim sposobem pozbyć wszystkich baniek.Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Bańki w akcji

Ocena gry

Bańki w akcji to kolejna darmowa gra z serii gry banki w której to grze twoim zadaniem jest strzelać kolorowymi bańkami tak aby na ekranie gry koło siebie znalazły się minimum trzy banki jednakowego koloru. Bańki muszą być ułożone w jednej lini lub obok siebie w grupie i oczywiście tego samego koloru. Baniek może być też więcej niż trzy, lecz nie może być mniej.Do grania potrzebujesz myszki komputerowej.Pompowanie baniek

Ocena gry

Tym razem będziemy pompować banki w tej grze.Twoim zadaniem jest oczywiście w tej grze napompować jak najwięcej baniek tak aby zajęły one jak największy obszar ekranu z grą. Postaraj się i napompuj jak najwięcej baniek w grze aby zasłoniły jak najwięcej ekranu z grą. Jednak nie będzie tak łatwo, ponieważ w grze masz też małe przeszkody, którymi są czerwone odbijające się kuleczki. Podczas pompowania banki nie może w ciebie uderzyć czerwona kuleczka, ponieważ ona przerwie Ci pompowanie i wtedy musisz niestety zacząć grę od nowa. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Gra z bańkami mydlanymi

Ocena gry

Tym razem będziemy łapać banki mydlane.Twoim zadaniem jest w tej grze łapać czyli najechać myszką na bańkę tak aby ona pękła. W górnej części ekranu z grą masz pokazany kolor bańki, którą musisz zniszczyć. Postaraj się zniszczyć wszystkie bańki tego koloru, które tylko widnieją na ekranie gry. Pokaz swoje umiejętności szybkiej koncentracji i zwinności. Do grania używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Strzelanie bańkami

Ocena gry

Strzelanie bańkami to kolejna darmowa gra z serii gry strzelanie bańkami w której to grze jak już pewnie domyślacie się po samej nazwie gry będziemy strzelać bankami w inne banki tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy bańki jednakowego koloru.Oczywiście mogą koło siebie znaleźć się np cztery banki. Krótko mówić może być więcej baniek koło siebie a nie może być ich mniej jak trzy, ponieważ wtedy banki nie znikną. Do grania w tą grę używaj tylko myszki komputerowej.


Strzelanie w bańki

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu gry strzelanie w kolorowe bańki w której to grze poruszamy się człowiekiem z bronią i naszym zadaniem jest strzelać w banki.Twoim zadaniem jest w każdej z rund tej gry rozbić bańkę na początku na mniejsze kawałki a potem rozbijać do tego momentu aż rozbijemy ją do samego końca. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj w bańki używając spacji.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955209 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25761 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13501 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12447 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10909 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie