Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Zygzak Mcqueen Gry Film 10 gier

Złomek pomaga

Ocena gry

Kaktusy nie są zapewne najlepszym miejscem pobytu dla wielu osób, jak i zapewne dla bohatera filmu \"Auta\" Zygzaka McQueena, który podczas wyścigu właśnie w nie wpadł. Wy musicie mu koniecznie pomóc i go wyciągnąć, w związku z czym wcielacie się w postać Złomka. Sterować będziecie myszką, którą obieracie kierunek wyrzucenia haka oraz moc z jaką to zrobicie. Trzeba koniecznie trafić w wyznaczone pole, gdyż w innym przypadku misja nie powiedzie się, a Zygzak coraz bardziej będzie się niecierpliwił czekając w kujących roślinach na odsiecz.


Zygzak mcqueen 1

Ocena gry

W tej grze wcielamy się postać świetnie nam znanego Zygzaka McQueena. Naszym zadaniem będzie bezkolizyjny przejazd od startu do mety. Z pozoru cel wydaje się łatwy, lecz droga jest pełna wzniesień w związku z czym w bardzo łatwy sposób możemy stracić kontrolę nad autem i zakończyć przejazd na dachu i niestety rozgrywkę będziemy musieli zacząć od początku, a do tego nie możemy dopuścić. Koniecznie pamiętajmy o zbieraniu talizmanów z literą Z. Sterowanie odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze.


Zygzak za darmo

Ocena gry

Tuningowanie aut lubi chyba każdy chłopiec, a jeśli nie, to na pewno większość. I właśnie takie zadanie będziecie mieli w tej grze. Auto, które poddacie konfiguracji, to wcale nie taki zwykły pojazd, gdyż jest nim Zygzak McQueen we własnej osobie. Do dyspozycji macie koła, reflektory, maski z różnorodnymi wlotami powietrza, spoilery i kilka innych. Kolor oczywiście również zależy od Was, więc dajcie się ponieść fantazji, aby potem zobaczyć zdumiewający efekt końcowy. Grę obsługujemy myszką, powodzenia!


Zygzag mcqueen

Ocena gry

W tej grze wcielicie się tunera bardzo popularnego auta jakim bez najmniejszego wątpienia jest Zygzak McQueen. W filmie był on czerwony ze złotymi dodatkami, lecz nie ma co trzymać się reguły i warto trochę poeksperymentować zmieniając nie tylko kolor, ale np. koła, reflektory, maskę i spoiler. Końcowy efekt będzie można zwieńczyć dużą naklejką, która nada charakter naszemu projektowi. Nie zwlekajcie już dłużej, łapcie za myszki i zaczynajcie, gdyż Zygzak już na Was czeka i z niecierpliwością zastanawia się jaka postać przybierze pod Waszą wodzą.Samochód Zygzak mcqueen

Ocena gry

W przedstawionej grze zasiądziecie za kierownicą Zygzaka McQueena, a Waszym zadaniem będzie dojechanie nim do wyznaczonego celu. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ droga usłana jest wieloma przeszkodami, np. innymi pojazdami lub znakami, które koniecznie musimy omijać. Pamiętajcie jednak, że nie wszystko co leży na drodze jest złe, ponieważ gwiazdki i kanistry paliwa zaleca się zbierać. Sterowanie odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze. Nie zwlekajcie już i zaczynajcie, powodzenia!


Zygzak mcqueen wyścig

Ocena gry

Kto z Was nie kojarzy Zygzaka McQueena? Nie ma chyba takiej osoby, jak i również takiej, która nie chciała zasiąść za jego sterami. Nie jest to łatwe do zrealizowania, lecz dzięki tej grze może się udać, gdyż właśnie na tym będzie polegało Wasze zadanie. Wyruszycie głównym bohaterem filmu \"Auta\" w podróż, jednak na drodze będzie czekało Was wiele niespodzianek. Koniecznie omijajcie inne auta oraz znaki, a zarazem postarajcie się zebrać jak najwięcej gwiazdek i kanistrów paliwa, gdyż tego drugiego może Wam zabraknąć w najmniej odpowiednim momencie.


Auta 2 zygzak makłin

Ocena gry

Jest to świetna gra dla małych dzieci, jak i tych trochę starszych. Waszym zadaniem będzie pokolorowanie pędzlem obrazka na którym Zygzak McQueen przyjechałem do swoich kumpli z warsztatu na zmianę opon. Nie jest to trudne, wiec na pewno każdy z Was da sobie radę. Pamiętajcie jednak, że kolorystyka zdjęcia zależy tylko i wyłącznie od Was, więc nie musi ona być identyczna jak w filmie. Dajcie ponieść się swojej fantazji, gdyż wtedy zabawa będzie jeszcze większa i fajniejsza. Sterowanie pędzlem odbywa się za pomocą myszki.


Zygzak po polsku

Ocena gry

W tej grze będziecie musieli złapać za pędzel i dać upust swoim artystycznym i malarskim umiejętnościom. Waszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazu z filmu \"Auta\" na którym Zygzak McQueen na podnośniku w warsztacie swoich przyjaciół oczekuje na zmianę opon. Jak zwykle na twarzach naszych bohaterów gości uśmiech i mamy nadzieję, że wy również się do nich przyłączycie. Nie musicie obowiązkowo przywiązywać się do kolorów z filmu, więc kolorystyka zdjęcia nie jest z góry narzucona, to zależy tylko od Was.


Auta 2 disney dla dzieci

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem będzie układanie różnorodnych obrazków i scen z filmu \"Auta\", które są podzielone na wiele elementów. Oczywiście musimy je ułożyć, aby utworzyły jedną, spójną całość. Robimy to poprzez klikanie lewym klawiszem myszki na dany element, tak aby obrócił się on we właściwą stronę. Zdjęć jest wiele, więc ta gierka może nam w przyjemny sposób umilić wolny czas, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie swoją przygodę z tą oto rozsypanką. Do dzieła i powodzenia!


Cars auta

Ocena gry

Na pewno większość z Was oglądała i uwielbia animowany film pt. \"Auta\". W tej grze Waszym zadaniem będzie ułożenie z rozsypanki wielu elementów danego obrazka przedstawiającego sceny z filmu. Będziemy to robili za pomocą lewego klawisza myszki, poprzez klikanie na dany kwadracik i obrócenie go we właściwą stronę. Poziomów jest wiele, więc na pewno się nudzić nie będziecie. Oczywiście początkowe zdjęcia są łatwe, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, co nie powinno nikogo dziwić, powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26227 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie