Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Wybuduj drogę

Ocena gry

Zabaw się w budowniczego i stań do walki z budowaniem drogi dla samochodu, który właśnie po wybudowanej przez ciebie drodze musi dotrzeć do mety. W grze czeka na ciebie bardzo wiele plansz, więc musisz dać z siebie wszystko i w każdej z run tej gry budować drogę tak aby samochód właśnie po tej drodze dojechał do mety. Do układania gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zbuduj drogę

Ocena gry

Twoje zadanie jest bardzo proste a mianowicie polega na zbudowaniu drogi dla auta, które właśnie po tej drodze musi dotrzeć do mety. Postaraj się w jak najkrótszym czasie zrobić drogę, która po pierwsze będzie prowadziła do mety a po drugie wytrzyma przejazd auta. Do budowania drogi potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Budowanie drogi dla samochodów i aut

Ocena gry

Jeżeli już kiedyś grałeś w grę budowanie drogi dla kulki to na pewno dasz sobie radę w grze o nazwie zbuduj drogę dla auta i samochodu to zadanie, które musisz wykonać w tej grze. Gra dzieli się na etapy i właśnie w każdym etapie gry musisz wybudować drogę aby samochód bez żadnego problemu dotarł do mety. Do budowania drogi potrzebujesz tylko myszki komputerowej, która jest niezbędna. Budujesz drogę z gotowych elementów i dlatego też jest to dużo łatwiejsze niż budowa drogi od podstaw na czas. Tutaj wystarczy tylko przed każdym ruchem gry pomyśleć i budować. Dasz radę !


Budowanie drogi za darmo online

Ocena gry

Budowanie drogi dla samochodu to nie jest łatwe zadanie, ponieważ właśnie w tej grze to czeka na ciebie, więc sam zobaczysz jak to jest. Jednak aby zacząć budować drogę dla samochodu musisz bardzo dobrze przemyśleć sobie w myślach jak ona ma przebiegać i jak obrócić pierwsze gotowe elementy aby zacząć budowę drogi. Do budowania drogi potrzebujesz tylko myszki komputerowej za pomocą której wybudujesz drogę.Budowanie drogi Mikołajowi

Ocena gry

Święty Mikołaj jak wiadomo przybywa do nas i daje prezenty. Dlatego też teraz podczas grania w tą grę musimy narysować mu drogę aby dotarł do mety a potem od mety dotarł do naszego domu. Samo rysowanie drogi Mikołajowi nie jest łatwe,ponieważ musimy wziąć pod uwagę wiele czynników, które znajdują się na ekranie gry a są to między innymi wszelakie przeszkody takie jak wystające drzewa czy też inne rzeczy. Do rysowania drogi świętemu Mikołajowi potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Budowanie drogi do Rzymu

Ocena gry

Budowanie drogi do Rzymu to fantastyczna gra w której naszym zadaniem jest zbudować drogę do auta którą to drogą dojedzie auto do Rzymu. Postaraj się podczas budowania drogi przemyśleć każdy swój ruch, ponieważ jest on bardzo ważny, bo niekiedy wystarczy że źle położysz jeden odcinek drogi i tracisz całą pracę. Drogę układamy z gotowych elementów, więc jest bardzo łatwo, lecz trzeba je tylko odpowiednio dopasować. Do grania potrzebujesz myszki komputerowej.


Budowanie drogi online

Ocena gry

Tym razem będziemy zajmowali się budowaniem drogi dla samochodu. Naszym zadaniem będzie zbudować drogę tak aby samochód dotarł do mety. Musisz bardzo dobrze przemyśleć swój ruch zanim go wykonasz, ponieważ niekiedy jeden źle wykonany ruch potrafi popsuć wszystko. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Zbuduj most 4

Ocena gry

Ostatnia część gry zbuduj most. Tym razem naszym zadaniem będzie budować most tak aby mógł po nim przejechać samochód i pociąg. Do budowania mostu potrzebujesz tylko myszkę komputerową za pomocą której budujesz most. Jednak nie jest to takie łatwe, ponieważ zanim wykonasz jakiś ruch w grze to musisz go przemyśleć kilka razy, ponieważ niekiedy jeden mały błąd i cały most się zawali. Postaraj się zbudować jak najlepszy most i przejść do kolejnej planszy jeżeli będzie poprawnie zbudowany.


Zbuduj most 3

Ocena gry

Czekana na ciebie w tej grze bardzo poważne zadanie, ponieważ musisz zbudować most dla pojazdów praktycznie od podstaw. Dlatego też musisz przemyśleć każdy swój ruch czyli zanim wykonasz jaki kolwiek ruch, postawisz jakąś część mostu to musisz to bardzo dobrze przemyśleć, bo w najgorszym wypadku gdy źle postawisz jakiś kawałek mostu to może zawalić się cała konstrukcja. Do budowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zbuduj most 2

Ocena gry

Grając w tą grę zajmujemy się budowaniem mostu z elementów. Naszym zadaniem jest łączyć elementy tak aby powstała konkretna konstrukcja mostu. Jednak przed wykonaniem każdego ruchu w grze musisz go bardzo dobrze przemyśleć, ponieważ niestety ale nie możesz cofnąć w tej grze żadnego ruchu, a jeden błąd czyli zle ustawienie jakiegoś kawałka przy konstrukcji i sypie się cały most. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Zbuduj most 1

Ocena gry

Przed tobą pierwsza część gry zbuduj. W pierwszej części będziemy musieli budować most tak aby przejechały po nim auta. Dlatego też podczas budowania mostu musisz bardzo dokładnie przemyśleć każdy swój ruch jaki wykonasz, ponieważ jest to uzależnione od wytrzymałości mostu. Jeżeli tylko jedną podporę czyli element mosty postawisz w złym miejscu to cały most może się zawalić. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Buduj mosty gra online

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry budowanie mostów online w której to grze naszym zadaniem będzie zbudować most tak aby mógł po nim przejechać pojazd. Musisz jednak bardzo przemyśleć każdy swój ruch w grze zanim tylko go wykonasz. Do budowania mostu potrzebujesz tylko myszki komputerowej. Pamiętaj też że długość elementów w grze jest ograniczona, więc musisz wszystkie łączyć razem z sobą. Powodzenia !


Zbuduj most kolejowy dla pociągu

Ocena gry

Zadanie twoje w tej grze jest następujące. Musisz wcielić się w budowniczego i budować most z elementów. Jednak cała trudność polega na jak najlepszym połączeniu ze sobą wszystkich elementów tak aby most trzymał się całość i wytrzymał jak największy ciężar. Podczas budowania musisz bardzo dobrze się skupić i przemyśleć każdy ruch zanim go wykonasz. Do grania jednak potrzebna ci będzie myszka komputerowa.


Wybuduj most

Ocena gry

Grając w tą grę będziemy musieli zająć się budowaniem mostu dla pociągu,auta czy też innego pojazdu. Dokładnie nie wiadomo jeszcze czy będzie to most dla pociągu czy też aut, ponieważ dopiero za dwa lata w tym miejscu gdzie budujesz most będzie otwarta droga. Dlatego też musisz się postarać aby zrobić jak najlepszy most. Przemyśl każdy swój ruch zanim go wykonasz, ponieważ akurat podczas budowania mostu bardzo ważna jest konstrukcja od której zależy stabilność całego mostu. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10243 244 następna »

Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie