Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Gra o gormitach online

Ocena gry

Jesteście fanami popularnego serialu pt. \"Gormiti\", który opowiada o superbohaterach ratujących świat? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze na ekranie wyświetlą Wam się puzzle, które oczywiście musicie ułożyć. Do dyspozycji macie trzy poziomy trudności, lecz na początku warto zacząć od tego najłatwiejszego, by później wspinać się kolejno na te coraz trudniejsze. Musicie wykazać się tutaj nie lada cierpliwością, aczkolwiek efekt końcowy na pewno wynagrodzi Wam włożony trud. Powodzenia!


Gormity era całkowitego zaćmienia

Ocena gry

W przedstawionej grze ćwiczyć będziecie swoją pamięć. Spotkacie się tutaj z bohaterami popularnego, animowanego serialu pt. \"Gormiti\", których sylwetki widnieć będą na odwróconych kartach. Wasze zadanie jest bardzo proste. Musicie odszukać pary poszczególnych kart, aczkolwiek pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, a na ekranie kart zacznie pojawiać się coraz więcej, więc bądźcie czujni i wytężcie swoje umysły. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła!


Gormity kolorowanka

Ocena gry

Kojarzycie bohaterów bajki pt. \"Gormiti\"? Zapewne tak, gdyż ma ona zwolenników na całym świecie. Jeśli jednak nie, to nic nie szkodzi, ponieważ właśnie macie wyśmienitą okazję, aby nadrobić te zaległości. Waszym zadaniem będzie tutaj pokolorowanie obrazka na którym widnieje jeden z tych popularnych bohaterów. Jest to bardzo proste, więc nawet najmniejsze dzieci mogą spróbować tu swoich sił. Do dyspozycji macie wiele odcieni kredek, więc jest w czym wybierać. Kolorujecie za pomocą myszki komputerowej.


Gormity bitwa na arenie

Ocena gry

Bitwy są częstymi tematami wielu gier. Tym razem ta fabuła dosięgnęła tej poniższej, w której głównymi bohaterami są Gormity. Wcielacie się tutaj w jedną z dwóch postaci, aby znaleźć się w oceanie. Musicie tak sterować swoim bohaterem, aby ten nie dotknął wrogów, gdyż każdy taki incydent spowoduje utonięcie, co znacząco przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.Gormity dla dzieci

Ocena gry

Układanki to bardzo popularna gra wśród dzieci, a przed Wami kolejna z jej odsłon. Tym razem głównymi bohaterami będą Gormity, które zagościły na puzzlach. Waszym zadaniem jest je oczywiście ułożyć, co nie musi być takie proste jak się wydaje, ponieważ do dyspozycji macie trzy poziomy trudności. Na sam początek radzimy Wam jednak zacząć od tego najprostszego, aby z biegiem czasu próbować swoich sił na tych coraz trudniejszych. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Powodzenia!


Rysowanka gormity

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie pojawi Wam się postać z popularnej bajki pt. \"Gormiti.\" Jest ona całkowicie biała, w związku z czym Waszym zadaniem będzie ja pokolorować. Do tego celu posłuży Wa kredka oraz wiele odcieni, które są widoczne po lewej stronie ekranu. Jest ich dosyć sporo, więc na pewno zdołacie stworzyć ciekawą kompozycję. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż z pewnością dacie sobie radę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Gormity wodowi

Ocena gry

Gormity to stworzenia, które ratują świat przed złem, a w tej grze wcielicie właśnie w nie. Na samym początku musicie wybrać spośród dwóch postaci. Następnie przeniesiecie się nad morską arenę, gdzie nie będziecie się mogli dać złapać swoim wrogom, gdyż każdy kontakt z nimi skutkuje utonięciem, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Powodzenia!


Reksio i skarb piratów

Ocena gry

Właśnie wracaliście swoim autem do domu, kiedy to pod koła wpadł Wam słodki szczeniaczek. Jak najszybciej wezwaliście karetkę, a psina została przewieziona do szpitala. Waszym zadaniem będzie ją opatrzyć i wyleczyć. Początkowo wszelkie rany musicie oczyścić i zszyć. Następnie zaaplikujecie zastrzyk z lekarstwem, który złagodzi ból. Na sam koniec pozostanie już tylko dopatrywanie pacjenta i patrzenie jak zdrowieje. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Reksio i kapitan nemo

Ocena gry

W przedstawionej grze pracujecie w psiej restauracji. Po samej nazwie możecie zorientować się kto będzie Waszymi klientami. W swoim menu oferujecie skrzydełka z kurczaka oraz świeże mleko. Waszym zadaniem jest usadawiać szczeniaki przy stołach, podanie zamówienia, a następnie zbieranie zarobionych pieniędzy. Wydawać by się mogło proste, lecz niekoniecznie takie jest, ponieważ z biegiem czasu chętnych na Wasze przysmaki zacznie przybywać, w związku z czym będziecie mieli pełne ręce roboty. Do dzieła!


Przygody psa Reksia

Ocena gry

Jeśli lubicie opiekować się pieskami, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze właśnie takie zadanie będzie Wam przyświecało, a pod swoimi skrzydłami na początku macie dwójkę czteronożnych przyjaciół, którym nad głowami będą wyświetlały się czynności jakie musicie wykonać. Jest to min. karmienie, napajanie, czy też wspólna zabawa. Początkowo nie powinno sprawić Wam to problemu, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Do dzieła i powodzenia!


Reksio po polsku

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, gdzie głównym tematem jest opieka nad pieskami. Na samym początku wybieracie jednego szczeniaka spośród trzech. Do dyspozycji macie Dalmatyńczyka, Pudla oraz Yorka, wiec na pewno któryś przypadnie Wam do gustu. Musicie tutaj karmić swojego pupila, bawić się z nim i oczywiście kąpać. W razie gdy zajdzie taka potrzeba zabawicie się również w doktora. Nie martwcie się jeśli myślicie, że nie dacie rady, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą wskazówki, więc na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem.


Reksio i czarodzieje

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie pojawi Wam się blady rysunek, który przedstawiać będzie superbohatera psa stojącego przy wieży Eiffla. Waszym zadaniem nie będzie jednak ratowanie świata, a ułożenie puzzli. Każdorazowo musicie klikać czerwony przycisk widoczny w lewym, dolnym rogu ekranu, po czym pojawiać się Wam będzie jeden element. Gdy już przyporządkujecie go w odpowiednie miejsce, to całą tę serię czynności powtarzacie do momentu, aż obrazek będzie gotowy. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Reksio i Ufo

Ocena gry

Ziemię właśnie zaatakowali kosmici. Na posterunku jest jednak nieustraszony pies, który wyrusza do walki, aby uchronić planetę przed zagładą. Jego bronią jest buda, gdzie w środku znajduje się działo. Unosicie się w powietrzu i nie możecie dopuścić, aby jakieś wrogie jednostki przedostały się do miasta. Do tego celu użyjecie właśnie wcześniej wspomnianego działa. Wielkim atutem jest fakt, że ilość amunicji jest tutaj nieograniczona, więc możecie sobie pozwolić na ostre strzelanie. Do dzieła i powodzenia!


Reksio i wehikuł czasu

Ocena gry

W przedstawionej grze pracować będziecie na stołówce w psim schronisku. Cały czas będą do Was przychodziły szczeniaki, które są głodne, czy też spragnione. Wy oczywiście musicie zaspokoić ich kulinarne życzenia dzięki czemu awansujecie na kolejny poziom. Nie jest to trudne, bynajmniej na początku powinniście dać sobie radę, aczkolwiek pamiętajcie, że z biegiem czasu piesków znacznie przybywać, a Wy będziecie mieli pełne ręce roboty, więc nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955245 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26186 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13724 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12636 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11043 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie