Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Reksio dla 4 latka

Ocena gry

Psy to bardzo sympatyczne zwierzęta, które nazywane są przyjacielem człowieka. Uczucia te trzeba jednak odwzajemniać, a dzięki tej grze macie wyśmienitą do tego okazję, gdyż Waszym zadaniem będzie opiekowanie się szczeniakiem w domu i sprawienie, aby było mu jak najlepiej. W tym celu cały czas macie możliwość zmiany kanapy, czy też jego prywatnego legowiska. Piesek regularnie będzie się przemieszczał po całym pomieszczeniu i cieszył się z jego atrakcji. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Reksio z Violetty

Ocena gry

Sami zapewne wiecie, że każdemu człowiekowi podoba się inna rasa psów, aczkolwiek bardzo często jest tak, że chcielibyśmy, aby nasz pupil był połączeniem kilku gatunków. Dzięki poniższej grze tak właśnie będzie mogło się stać, ponieważ Waszym zadaniem jest stworzenie wymarzonego szczeniaka. Na samym początku wybieracie dany gatunek, który jest bazą. Następnie możecie zmieniać mu uszy, oczy, pysk, jak i ogon. Na sam koniec pozostanie już tylko wybrać kolor spośród szerokiej palety barw, które są dosyć ciekawe.


Reksio i miasto sekretów

Ocena gry

Każdy właściciel psa niejednokrotnie bawi się ze swoim pupilem, czy to w domu, czy też na dworze. W tej grze wyszliście ze swoim czteronogim przyjacielem na spacer do miejskiego parku i wzięliście ze sobą frizbee, czyli latający talerz. Musicie nim tak rzucać, aby piesek mógł je złapać i przynieść. Najlepiej, aby w trakcie lotu trafiło w wyznaczone cele, gdyż wtedy dostaniecie więcej punktów. Kierunek oraz moc wyrzutu ustalacie za pomocą myszki komputerowej. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Reksio i kretes w akcji

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w psa, który jest superbohaterem. Waszym zadaniem będzie pokonanie planszy i dotarcie do wyznaczonego miejsca, co niestety nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ do pokonania macie wiele przeszkód, jak i koty, które za wszelką cenę chcą Was powstrzymać. Pamiętajcie, aby ich nie dotykać, lecz przeskakiwać lub zabijać. Na całej trasie porozrzucane są paczki z jedzeniem, które dają Wam moc, więc koniecznie je zbierajcie. Postacią sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze.Reksio za darmo dla dzieci

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie opiekować się pieskiem i zaspokajane jego wszystkich potrzeb. W górnej części ekranu widnieje okno wszelakich czynności jakich możecie dokonywać. Nie pozwólcie, aby jakiś pasek spadł poniżej krytycznej granicy. Aby temu zaradzić musicie klikać w przedmioty, które temu zapobiegną, czyli jak np. Wasz pupil jest głodny to klikacie na miskę z jedzeniem. Tak samo postępujecie w innych przypadkach. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Reksio online

Ocena gry

Przed Wami gra w której układać będziecie puzzle. Do dyspozycji macie cztery poziomy trudności, w związku z czym swoich sił tutaj może spróbować każdy. Jeśli jednak zaczynacie swoja przygodę z tego typu zabawą, to polecamy zacząć od najłatwiejszego levelu i z biegiem nabierania wprawy przeskakiwać na coraz to trudniejsze etapu. Gra ta wymaga od Was wiele cierpliwości, aczkolwiek końcowy efekt na pewno wynagrodzi Wam włożony trud, a obrazek przedstawia śpiącego kota i psa. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Pies reksio online

Ocena gry

Psy to przyjaciele człowieka, lecz musimy się nimi dobrze opiekować, aby te odwzajemniały swe uczucia. W tej grze zajmiecie się pielęgnacją swojego pupila, a Waszym pierwszym zadaniem będzie go umyć, następnie wytrzeć i wysuszyć. Kolejną czynnością jest uczesanie szczeniaka i przycięcie mu pazurków. Na sam koniec pozostanie już tylko umycie mu zębów i ubranie. Do dyspozycji macie wiele rodzajów obroży oraz kokard i chust, wiec na pewno wybierzecie coś, co przypadnie Wam go gustu. Do dzieła i powodzenia!


H2o darmowe

Ocena gry

Na pewno kiedyś oglądaliście serial pt. \"H2O - wystarczy kropla.\" W poniższej grze wcielicie się w jedną z bohaterek, a Waszym zadaniem będzie uwolnienie z podwodnego labiryntu swoich przyjaciółek, które tam utknęły. Musicie jednak uważać, abyście sami nie padli jego ofiarą, a dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że macie tutaj ograniczony czas na zrealizowanie celu, więc musicie się spieszyć. Pamiętajcie jednak, że zbierając napotkane po drodze muszelki zyskujecie cenne sekundy. Do dzieła i powodzenia!


H2o dla dziewczyn

Ocena gry

Serial pt. \"H2O - wystarczy kropla\" jest bardzo popularny i ma zwolenników na całym świecie. W tej grze po raz kolejny spotkacie się z jego bohaterkami, a Waszym zadaniem będzie ułożenie obrazka, który je przedstawia. Wbrew pozorom nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ układanka składa się z wielu elementów, których ułożenie wymaga od Was wiele cierpliwości, aczkolwiek efekt końcowy z pewnością wynagrodzi trud, który włożycie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


H2o fishdom

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka, na którym widnieją bohaterki popularnego serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla.\" Jest to bardzo proste, więc na pewno nie będziecie mieli żadnych problemów i dacie sobie radę. Po lewej stronie widoczna jest paleta barw, którą dysponujecie. Kolorów jest bardzo wiele, więc na pewno stworzycie fantastyczną kompozycję, która przypadnie Wam do gustu. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


H2o Emma

Ocena gry

Naturalnym środowiskiem syren jest ocean. Również i w nim mieszkają popularne bohaterki serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla\", gdzie rozgrywa się akcja tej oto gry. Wcielicie się tutaj w jedną z nich, a Waszym zadaniem będzie uwolnienie przyjaciółek, które utknęły w podwodnym labiryncie. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż sami możecie paść jego ofiarą, a dodatkowo na zrealizowanie celu macie ograniczony czas, więc dajcie z siebie wszystko. Pamiętajcie, że zbierając muszelki zyskujecie cenne sekundy.


H2o i winx

Ocena gry

Przed Wami kolejna kolorowanka, na której widnieją bohaterki popularnego serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla\". Waszym zadaniem jest oczywiście ubarwienie białego obrazka kolorami, które są widoczne po lewej stronie ekranu. Jest to bardzo proste, więc swoich sił mogą spróbować tutaj nawet najmniejsze dzieci, a na pewno sobie poradzą. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, a gra z pewnością Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


H2o hidden odyssey

Ocena gry

\"H2O - wystarczy kropla\", to bardzo popularny serial, który z pewnością znacie, gdyż ma on swoich fanów na całym świecie. W tej grze po raz kolejny macie okazję spotkać się z jego bohaterkami, ponieważ Waszym zadaniem jest ułożenie puzzli, które przedstawiają Cleo, Emme i Rikki. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ układanka składa się z wielu elementów, w związku z czym musicie wykazać się tutaj nie lada cierpliwością, aby osiągnąć swój cel, aczkolwiek na pewno będzie warto.


Gra w syreny h2o dla dzieci

Ocena gry

Kolorowanki, to bardzo popularne gry, a że są łatwe, to swoich sił mogą w nich spróbować nawet najmłodsi. Tym razem na obrazku, który wyświetli Wam się na ekranie pojawią się bohaterki bardzo znanego serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla\", który zapewne świetnie znacie, a jeśli nie to teraz macie okazję, aby nadrobić te zaległości. Do dyspozycji jest wiele kolorów widocznych po lewej stronie, więc na pewno uda Wam się stworzyć ciekawą kompozycję. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie