Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

H2o uratuj cleo

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w postać jednej z syren, którą to będziecie pływać po oceanicznym labiryncie. Waszym zadaniem będzie uratować swoją przyjaciółkę, która w nim utknęła. Uważajcie jednaj, aby sami się tam nie zgubić. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt iż macie na zrealizowanie celu ograniczoną ilość czasu. Pamiętajcie jednak, że zbierając muszelki możecie zyskać cenne sekundy, więc na pewno warto to robić. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


H2o just add water

Ocena gry

W przedstawionej grze po raz kolejny spotkacie się z bohaterkami serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla.\" Na ekranie wyświetli Wam się wiele elementów puzzli, które rzecz jasna musicie ułożyć. Nie jest to jednak takie proste, a to wszystko za sprawą ich ilości. Musicie wykazać się tutaj nie lada cierpliwością, aczkolwiek końcowy efekt na pewno wynagrodzi Wam włożony trud. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


H2o na dwie osoby

Ocena gry

Jeśli marzyliście kiedykolwiek, aby stać się syrenom i popływać w oceanie, to dzięki tej grze Wasza fantazja może się spełnić, gdyż wcielicie się tutaj w Cleo - jedną z bohaterek popularnego serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla.\" Waszym zadaniem będzie uwolnienie przyjaciółek, które utknęły w labiryncie. Nie jest to łatwe do zrealizowania, ponieważ macie na to ograniczony czas. Zbierając jednak muszelki zyskujecie dodatkowe sekundy, więc pamiętajcie o tym. Sterujecie za pomocą myszki komputerowej.


H2o po polsku dla dzieci

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, gdzie w roli głównej wystąpią bohaterki popularnego serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla.\" Waszym zadaniem będzie ułożenie obrazka, na którym one widnieją. Wydawać by się mogło proste, lecz nie do końca takie jest, ponieważ rozsypanka zawiera wiele elementów, których dokładne ułożenie wymaga wiele cierpliwości, a jeśli się taką wykażecie, to na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Powodzenia!H2o wystarczy kropla wody ubieranie

Ocena gry

Ubieranki to bardzo popularne gry, które szczególnie uwielbiają dziewczynki. Tym razem w dobraniu odpowiedniego stroju musicie pomóc syrence, która wybiera się na podwodny bal. Do dyspozycji macie bardzo bogatą garderobę, więc na pewno coś przypadnie Wam do gustu. Możecie wybierać spośród wielokolorowych ogonów przybranymi w suknie oraz pięknymi fryzurami. Zwieńczeniem kreacji z pewnością będzie biżuteria. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno Wam się spodoba. Powodzenia!


H2o ubierz syrenke

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra z syrenką w roli głównej. Tym razem zanim wyruszycie popływać w otchłani oceanu musicie się odpowiednio ubrać. Do tego celu posłuży Wam bardzo bogata garderoba, w której na pewno znajdziecie coś, co przypadnie Wam do gustu, w związku z czym nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Możecie wybierać spośród wielu rodzajów ogonów, czy też strojów kąpielowych. Również fryzura jaką syrenka będzie miała na głowie zależy od Was. Na sam koniec możecie wybrać biżuterię i inne ozdoby.


H2o ubieranie

Ocena gry

Syrenki to stworzenia, które chcą ładnie wyglądać jak każda dziewczyna. W poniższej grze jedna z nich poprosiła Was o pomoc w dobraniu podwodnej garderoby. Jest to bardzo proste, więc na pewno dacie sobie radę. Do dyspozycji macie wiele rodzajów ogonów, czy też innych części ubioru, więc na pewno znajdziecie coś, co przypadnie Wam do gustu. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gierka z pewnością Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła!


H2o wystarczy kropla wody puzzle

Ocena gry

W tej grze na ekranie pojawi Wam się wiele elementów puzzli, które oczywiście musicie ułożyć, aby stworzyły one obrazek. Przedstawiać on będzie bohaterki bardzo popularnego serialu, jakim bez wątpienia jest \"H2O - wystarczy kropla.\" Niestety ułożenie nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ elementów jest dosyć sporo, wiec musicie wykazać się nie lada cierpliwością, aby osiągnąć swój cel. Nie czekajcie, więc ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno Wam się spodoba. Do dzieła i powodzenia!


Syreny h2o

Ocena gry

Puzzle to bardzo popularna gra, która ćwiczy wyobraźnię, więc na pewno warto w nią zagrać. W poniższej wersji głównymi bohaterkami są dziewczyny z bardzo popularnego serialu \"H2O - wystarczy kropla.\" Ich ułożenie nie jest jednak takie proste, jak mogłoby się wydawać, o czym przekonacie się na własnej skórze, ponieważ w rozsypance znajduje się wiele elementów, aczkolwiek bądźcie cierpliwi, a na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie. Do dzieła i powodzenia!


Gra o syrenach h2o online

Ocena gry

Znacie popularne bohaterki serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla\"? Na pewno tak, a jeśli nie, to teraz macie doskonałą okazję, aby nadrobić te zaległości, ponieważ wcielicie się tutaj w jedną z nich, a Waszym zadaniem będzie pływanie po labiryncie w oceanie i uwolnienie swoich przyjaciółek. Nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ macie tutaj ograniczony czas. Jego barierę możecie zwiększać zbierając muszelki i na pewno warto z tego korzystać. Pamiętajcie jednak, aby nie zbierać przedmiotów, które skrócą Wam czas.


H2o wystarczy kropla wody 3 seria

Ocena gry

Jeśli jesteście fanami popularnego serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla\", to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze Waszym zadaniem jest pokolorowanie obrazka, na którym widoczne są właśnie postacie z tej bajki, czyli dziewczyny zamienione w syreny. Po lewej stronie do dyspozycji macie całą paletę barw, więc na pewno znajdziecie coś, co przypadnie Wam do gustu. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy.


H2o cleo

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w postać Cleo, czyli jednej z bohaterek popularnego serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla.\" Będziecie tutaj poruszali się pływając w oceanie, a Waszym zadaniem jest uratowanie swoich przyjaciółek, które utknęły w labiryncie. Wydawać by się mogło proste, lecz niestety takie nie jest ponieważ, nie tak łatwo jest odnaleźć właściwą drogę, a na dodatek macie ograniczony czas, więc musicie się spieszyć. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła!


H2o dla dzieci

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, w której głównymi bohaterkami są postacie z popularnego serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla.\" Waszym zadaniem będzie tutaj pokolorowanie obrazka, który pojawi Wam się na ekranie. Nie jest to trudne, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Powodzenia!


H2o wystarczy kropla wody

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie wyświetli Wam się obrazek, na którym widnieć będą bohaterki popularnego serialu \"H2O - wystarczy kropla.\" Waszym zadaniem będzie go pokolorować, a do dyspozycji macie wiele barw widocznych bo lewej stronie, w związku z czym z pewnością znajdziecie coś dla siebie, a dobrane przez Was kolory utworzą ciekawą kompozycję. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, a na pewno nie będziecie się nudzić. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Powodzenia!


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26226 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie