Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

H2o z Emmą

Ocena gry

H2O - wystarczy kropla. Coś Wam to mówi? Jeśli tak, to dobrze, gdyż przed Wami gra, w której głównymi bohaterkami są właśnie dziewczyny zamieniające się regularnie w syreny. Waszym zadaniem tutaj będzie pokolorowanie obrazka, który wyświetli Wam się na ekranie. Nie jest to trudne, więc swoich sił tutaj mogą spróbować nawet najmniejsze dzieci, w związku z czym nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Świnka peppa buduje

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w Świnkę Peppę, którą zapewne znacie z wielu bajek dla dzieci. Tym razem Wasze zadanie jest nieco nietypowe, ponieważ polega na umeblowaniu mieszkania, do którego się właśnie macie zamiar wprowadzić wraz z rodziną. Jest to jednak bardzo proste, więc na pewno dacie sobie radę, a swoich sił mogą próbować nawet najmłodsi. Do dyspozycji są dwa piętra, i to właśnie na nich musicie rozmieścić krzesła, stoły, łóżka itp. Jest ich dosyć sporo, więc macie w czym wybierać. Do dzieła!


Świnka peppa buduje dom

Ocena gry

Świnka Peppa ma bardzo wiele zainteresowań, o czym zapewne doskonale wiecie. W poniższej grze wcielicie się w jej postać, a Waszym zadaniem będzie umeblowanie pustego mieszkania, do którego się właśnie wprowadziliście. Mieszkanie ma dwa piętra i to właśnie na nich musicie rozmieścić wszystkie meble, które widoczne są w dolnej części ekranu. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Powodzenia!


Świnka peppa nowy dom

Ocena gry

Lubicie świnkę Peppę? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was, gdyż w poniższej grze to właśnie ona jest główną bohaterką, a Wy wcielicie się w jej postać. Waszym zadaniem będzie umeblowanie domu, do którego wraz ze swoimi rodzicami się właśnie przeprowadziliście. Jest to bardzo proste, więc swoich sił mogą spróbować nawet najmniejsze dzieci. Do dyspozycji macie dwa piętra i to właśnie na nich musicie umiejscowić meble widoczne w dolnej części ekranu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Świnka peppa robi nowy dom

Ocena gry

W przedstawionej grze po raz kolejny jej główną bohaterką będzie zapewne świetnie Wam znana z animowanego serialu Świnka Peppa. Wraz z rodzicami i bratem przeprowadziła się ona do swojego nowego mieszkania, które stoi puste. Waszym zadaniem będzie na dwóch piętrach rozmieścić meble, które widoczne są w dolnej części ekranu. Jest ich dosyć sporo, więc pole manewru macie dosyć duże, w związku z czym dajcie się ponieś swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy.


Świnka peppa układanie jej domu

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra ze Świnką Peppą w roli głównej. Tym razem będziecie umeblowywać swoje mieszkanie, do którego właśnie się przeprowadziliście. Stoi ono puste, a Wszystkie meble skumulowane są w dolnej części ekranu. Jest ich dosyć sporo, więc pole manewru macie dosyć duże. Do dyspozycji są dwie kondygnacje mieszkania i to na nich musicie rozmieścić krzesła, łóżka itp. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Świnka peppa układa meble

Ocena gry

Układanie mebli - właśnie takie zadanie przyświeca Wam w tej grze. Wcielicie się tutaj w Świnkę Peppę, która wraz ze swoją rodziną przeprowadziła się do nowego domu. Jest on całkowicie pusty, a meble widoczne są w dolnej części ekranu. Musicie je rozmieścić na dwóch piętrach kondygnacji, co jest bardzo przyjemnym zadaniem, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie się ponieść swojej wyobraźni praz inwencji twórczej. Do dzieła i powodzenia!


Świnka peppa u dentysty za darmo

Ocena gry

Śwince Peppie, którą zapewne nacie w ostatnim czasie pogorszył się niestety wzrok. W związku z zaistniałą sytuacja postanowiła ona udać się do okulisty, którym w tej grze jesteście właśnie Wy, a Waszym zadaniem będzie pomóc bohaterce w ej nieprzyjemnej sytuacji. Początkowo zbadacie ją poprzez rozpoznawanie figur geometrycznych. Następna część badań polegać będzie na rozpoznawaniu liter itp. Nic czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Świnka peppa róznice

Ocena gry

W przedstawionej grze na ekranie pojawiać Wam się będą obrazki ze świnką Peppą oraz jej rodziną i przyjaciółmi. Waszym zadaniem będzie odszukać a nich gwiazdki, co niestety nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ są one doskonale ukryte, a każde kliknięcie w nieodpowiednie miejsce spowoduje utratę punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Nie martwcie się jednak, gdyż z pomocą przychodzi szkło powiększające, a z jego pomocą na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem.


Świnka peppa i George

Ocena gry

George to barat Świnki Peppy, którego na pewno kojarzycie. W poniższej grze obrazek z jego sylwetką wyświetli Wam się na ekranie, a Waszym zadaniem będzie go pokolorować, co jest bardzo łatwe, więc na pewno dacie sobie radę. Po lewej stronie macie widoczne kolory z których na pewno stworzycie bardzo ciekawą kompozycję. Nic Was tutaj nie ogranicza, macie całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy. Do dzieła i powodzenia!


Świnka peppa kolorowanka dla dzieci

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie wyświetli Wam się zdjęcie znanej bohaterki wielu bajek jaką jest Świnka Peppa. Waszym zadaniem będzie go pokolorować, co jest bardzo proste, w związku z czym swoich sił mogą spróbować tutaj nawet najmniejsze dzieci. Do dyspozycji macie wiele kolorów widocznych po lewej stronie ekranu, więc na pewno coś przypadnie Wam do gustu. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc nie musicie się ograniczać. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Świnka peppa memos

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w postać bardzo znanej bohaterki wielu bajek, jaką bez wątpienia jest Świnka Peppa. Tym razem będziecie spełniać się na tle muzycznym gdyż na ekranie pojawi Wam się okrąg z nutami. Komputer będzie grał dana melodię, a Waszym zadaniem będzie ją powtórzyć klikając odpowiednie nuty. Wydawać by się mogło proste, lecz wcale takie nie jest, ponieważ z biegiem czasu melodyjki staną się coraz dłuższe, więc musicie wykazać się tutaj nie lada pamięcią. Do dzieła i powodzenia!


Świnka peppa Memory gra

Ocena gry

Na pewno znacie Świnkę Peppę, ale czy wiedzieliście, że uwielbia ona muzykę? Jeśli nie, to zaraz si o tym przekonacie, gdyż w tej grze wcielicie się właśnie w nią. Na ekranie pojawi Wam się okrąg, na którym umieszczone są nutki. Waszym zadaniem będzie powtórzenie melodii, jaką zagra komputer. Początkowo nie powinno sprawić Wam to kłopotu, lecz z biegiem czasu melodyjki będą coraz dłuższe, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Świnka peppa dom marzeń

Ocena gry

Świnka Peppa jest Wam zapewne znana z wielu bajek, a jeśli nie to teraz jest świetna okazja, aby nadrobić te zaległości, ponieważ w tej grze wcielicie się właśnie w nią. Waszym zadaniem będzie stworzenie swojego wymarzonego domu, a jest do tego świetna okazja, gdyż ta właśnie bohaterka wraz ze swoimi rodzicami przeprowadziła się do nowego mieszkania, a Waszym zadaniem będzie umeblowanie go rzeczami, które są widoczne w dolnej części ekranu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26226 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie