Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Budowanie mostu dla pociągu

Ocena gry

Grając w tą grę skupimy się na początku na projektowaniu mostu czy też wiaduktu w zależności od tego co kto bardziej lubi. Na samym początku gry musisz sobie w głowie przemyśleć jak taki most będzie wyglądał, ponieważ tutaj akurat odpowiednie rozmieszczenie elementów jest bardzo ważne bo to tak ba prawdę trzyma całą konstrukcję mostu. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry wybudować most i przejść do kolejne i w dodatku trudniejszej planszy w grze. Powodzenia !


Budowanie mostu kolejowego

Ocena gry

Grając w tą grę musisz zająć się budowaniem mostu kolejowego dla pociągów. Ty budujesz most a za dwa lata na tym odcinku powstanie droga i właśnie po tym moście będą jeździły pociągi i inne samochody. Po zbudowaniu mostu musisz go przetestować. Postaraj się dobrze rozplanować każdą postawioną konstrukcję na moście aby most trzymał się całości i był wytrzymały. Do grania i budowania mostu potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Znikające kuleczki

Ocena gry

Tym razem naszym zadaniem jest strzelać kolorowymi kulkami tak aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Po ustawieniu kulek koło siebie one znikną i właśnie oto chodzi w tej grze aby takim oto sposobem wyeliminować czyli pozbyć się wszystkich kolorowych kulek, które tylko widzisz na ekranie gry. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Potwory i spółka online

Ocena gry

Lubicie oglądać bajkę pt. Potwory i Spółka? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was, ponieważ w poniższej grze bohaterami są postacie z tego właśnie animowanego filmu. Na ekranie wyświetlą Wam się obrazki na których widnieją sceny z bajki. U góry widoczne są przedmioty, które musicie znaleźć. Niestety macie na to ograniczony czas, więc nie jest to takie łatwe i musicie się spieszyć. Pamiętajcie również, że każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, a kliknięcie w nieodpowiednie miejsce spowoduje utratę cennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić.Gra w potwory i spółka

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w dwa śnieżne potwory na raz, a Waszym zadaniem będzie dotarcie do wyznaczonego miejsca. Wydawać by się mogło proste, aczkolwiek niestety takie nie jest, o czym przekonacie się na własnej skórze. Na planszy pojawi Wam się duży i mały stworek. Pamiętajcie, że ten większy często musi pomagać temu małemu w pokonaniu wielu przeszkód. Nie zapomnijcie również po drodze zebrać kluczy, ponieważ tylko one pozwolą Wam dotrzeć na kolejny poziom. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Gra o potworach i spółce

Ocena gry

W przedstawionej grze ma właśnie miejsce atak obcych na naszą planetę. Wy wcielacie się tutaj w potwora, który stara się temu zapobiec i w tym celu strzelać będziecie do statków kosmicznych, które unoszą się nad miastem. Wydawać by się mogło proste i początkowo rzeczywiście takie jest, lecz z biegiem czasu każda kolejna plansza staje się coraz trudniejsza, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Dodatkowo pamiętajcie, aby nie dać się trafić, ponieważ każdy taki incydent przybliża Was do końca gry.


Gra z potworami i spółką

Ocena gry

Potwory i Spółka to bohaterowie bardzo popularnej bajki, którą na pewno znacie. W poniższej grze wcielicie się w jednego z nich, który jest wielką plamą lepiej mazi, dzięki czemu może on się przyklejać do ścian i po nich chodzić. Nie jest to bez znaczenia, ponieważ Waszym zadaniem będzie pokonanie planszy i dotarcie do mety, co nie jest niestety takie proste, ponieważ czeka na Was wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Potwory i spółka 1

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której pokonać będziecie musieli potwory. Wcielicie się tutaj w postać pewnego chłopca, a Waszym zadaniem będzie dotarcie do mety, co nie jest łatwe ze względu na różne stwory, które chcą Wam przeszkodzić w osiągnięciu celu. Wy jednak nie możecie się poddać i na pewno dacie sobie radę. Do tego celu posłuży Wam SPACJA, dzięki której możecie wykonywać różne skoki, przez co nie będziecie mieli kontaktu z wrogiem, gdyż każde dotknięcie przybliża Was do końca gry. Powodzenia!


Potwory i spółka wyspa strachów

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w potwora, który będzie walczył z zoombie. Do tego celu posłużą mu jego bronie takie jak: pistolet oraz miecz. Aby ich użyć klikacie przyciski A,S oraz D. Postacią poruszacie się za pomocą strzałek na klawiaturze. Początkowo z pokonaniem wroga nie powinniście mieć problemów, aczkolwiek pamiętajcie, że każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno dacie sobie radę. Do dzieła i powodzenia!


Potwory i spółka 3

Ocena gry

Lodowe potwory są bohaterami wielu bajek oraz gier. W tej poniższej wcielicie się właśnie w jednego z nich...a w zasadzie to w dwa, ponieważ Waszym zadaniem będzie dotrzeć dużym i małym w wyznaczone miejsce, co nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ na drodze napotkacie wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła. Pamiętajcie, że w pokonaniu niektórych przeszkód mniejszej postaci musi pomóc ta większa i o ile na początku nie powinniście mieć problemów, o tyle w późniejszej fazie może się to zmienić.


Potwory i spółka dla dzieci

Ocena gry

Na pewno oglądaliście kiedyś bajkę pt. Potwory i Spółka, wiec znacie bohaterów w niej występujących. Jeśli nie to dzięki tej grze możecie nadrobić te zaległości, ponieważ na ekranie wyświetlą Wam się różne obrazki na których widnieją różne sceny z filmów, a Waszym zadaniem będzie odnalezienie na nich wyznaczonych przedmiotów, które widoczne są w górnej części ekranu. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ wykonujecie tutaj wszystko na czas, więc musicie być sprawni i bardzo spostrzegawczy. Do dzieła!


Potwory i spółka 2 online

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w jedną z postaci popularnej bajki pt. Potwory i Spółka. Wasze miasto właśnie zaatakowali obcy w swoich statkach, a Waszym zadaniem jest je pokonać, co nie będzie takie łatwe, ponieważ oni również będą do Was strzelać. Wy musicie oczywiście odpowiedzieć tym samym, lecz pamiętajcie, że każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Postacią sterujecie za pomocą myszki komputerowej strzelacie zaś SPACJĄ. Do dzieła i powodzenia!


Potwory i spółka kontra obcy

Ocena gry

Potwory i Spółka to popularna bajka, którą na pewno oglądaliście, a w poniższej grze wcielicie się w jednego z potworów. Waszym zadaniem będzie pokonanie planszy i dotarcie do wyznaczonego miejsca, co nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ na drodze napotkacie wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła, aczkolwiek nie bójcie się gdyż na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Do dzieła i powodzenia!


Lilo I Stich ubierani

Ocena gry

W każdym zakątku świata jest taniec, który oddaje ducha danej kultury. Na Hawajach bez wątpienia jest to tanie Hula, a właśnie przecież tam mieszka Lilo i Stich z popularnej bajki, w związku z czym w poniższej grze wraz z nimi uczyć się będziecie właściwych ruchów do tego właśnie tańca. Ubrani w tradycyjne stroje przystąpicie do treningu. Początki mogą być trudne, aczkolwiek nie zrażajcie się pierwszymi niepowodzeniami, gdyż z czasem one miną, a włożony trud na pewno nie pójdzie na marne. Powodzenia!


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955203 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 25661 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13431 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12408 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 10874 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie