Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Opiekunka do dziecka gra online

Ocena gry

Wciel się w rolę opiekunki i opiekuj się mały dzieciakami, których nie brakuje na sali, która jest przydzielona tobie do opieki. Dzieciaki płaczą a ty je musisz uspokoić. Pamiętaj aby radzić sobie na czas, ponieważ jak dziecko płacze i nie uspokoisz go w odpowiednim czasie to tracisz pracę i zaczynasz od nowa grę. Do opiekowania się dziećmi potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Super opiekunka

Ocena gry

Znów opieka, lecz tym razem będziemy opiekowali się w tej grze małymi dziećmi, które jeszcze leżą w swoich łóżeczkach. Opiekuj się dziećmi jak najlepiej to znaczy musisz robić wszystko aby dzieciaki się nie popłakały. Postaraj się dawać im wszystko co tylko chcą. Na sali masz trochę dzieciaków, którymi musisz się zająć, lecz mam nadzieję że bez problemu dasz radę. Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Opiekunka zwierząt

Ocena gry

Tym razem będziemy opiekowali się zwierzętami. Wciel się w opiekuna i opiekuj się zwierzętami. Postaraj się opiekować zwierzętami przykładając do tego całe swoje serce. Zwierze odczuwa kto ma dobre serce a kto nie i na pewno w życiu zwierzak Ci się odwdzięczy. Zadbaj o wszystko, co tylko potrzebują zwierzęta. Do opiekowania się zwierzętami potrzebna Ci jest tylko myszka komputerowa.


Symulator stylistki

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu gry stylistka. Pracujesz jako stylistka i musisz ubierać kobiety a także robić im fryzury,makijaże. Pokaż na co Cię stać i ubieraj jak najładniej swoje klientki. W grze masz do wyboru bardzo wiele ubrać a także fryzur oraz przyrządów do wykonywania makijaży, więc beż żadnego problemu poradzisz sobie ze swoimi klientkami. Graj z użyciem myszki komputerowej.Stylistka gra online dla dziewczyn

Ocena gry

Wciel się w profesjonalną stylistkę mody i pracuj jako stylistka. Już pewnie wiesz jakie będzie twoje zadanie w grze skoro będziesz pracować jako stylistka. Jeżeli ktoś nie wie to szybkie przypomnienie zasad gry. W grze będziemy ubierali modelki. Jesteś stylistką, więc postaraj się ubrać każdą modelkę jak najładniej. Do ubierania modelek potrzebna będzie Ci tylko myszka komputerowa.


Stylista mody

Ocena gry

Stylista mody to darmowa gra dla dziewczyn w której to grze wcielamy się w stylistkę mody i naszym zadaniem jest ubierać modelki. Postaraj się ubierać modelki tak aby każda z nich była jeszcze bardziej zadowolona od poprzedniej. Masz do wyboru bardzo wiele dostępnych pięknych ubrać, więc bez żadnego problemu wybierzesz odpowiednie ubranie dla każdej modelki.Ubieraj modelki używając myszki komputerowej.


Opieka nad zwierzętami

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra w której to grze będziemy opiekowali się zwierzętami. Na początku gry musimy wcielić się w prawdziwego opiekuna, który kocha małe zwierzaki. Twoim zadaniem w tej grze jest opiekowanie się zwierzętami. Pokaż że masz duże serce do zwierzaków i opiekuj się nimi jak najlepiej. Podawaj im wszystko to co im tylko potrzebne. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Opieka Barbie

Ocena gry

Opieka Barbie to gra w której się wcielamy w lalkę Barbie i naszym zadaniem jest opiekować się w grze zwierzętami Barbie. Twoim zadaniem jest szukać zwierzaków na ekranie gry, ponieważ zwierzęta Barbie są bardzo nieusłuchane i musisz je odszukać na ekranie gry jak najszybciej. W każdej z plansz musisz odszukać określoną liczbę zwierzaków. Postaraj się wykonać to zadanie jak najlepiej. Graj myszką komputerową.


Opieka bobasami dla dzieci

Ocena gry

Opieka bobasami dla dzieci to gra w której będziemy się wcielać w domową nianię i naszym zadaniem jest się opiekować małymi dzieciakami czyli tak zwanymi bobasami. Postaraj się tak zadbać o każde dziecko aby żadne nie płakało. Podaj im wszystko co im potrzeba lub czego tylko chcą. Pokaż że jesteś jak prawdziwa niania i potrafisz opiekować się małymi bobasami. Do opiekowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Pierwsza randka w restauracji

Ocena gry

Jesteś w restauracji ze swoją dziewczyną, z którą jeszcze nigdy w życiu się nie całowałeś. Twoim zadaniem jest pocałować dziewczynę właśnie pierwszy raz w restauracji. Niestety ale nie jest to takie łatwe jak się wydaje ze względu na kelnera, który co chwilę chodzi w kółko i obserwuje Was. Wyczuj moment jak kelner nie będzie patrzył i całuj dziewczynę. Pamiętaj aby robić to bardzo dyskretnie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ubieranka-pierwsza romantyczna randka

Ocena gry

W tej grze jak sama nazwa mówi będziesz ubierał/a młodą parę, która przebywa na pierwszej swojej randce. Mężczyzna zaręcza się dziewczynie i podczas tego musisz ubrać zarówno mężczyznę oraz kobietę. Masz w grze do wyboru na prawdę bardzo wiele prze pięknych ubrań dla mężczyzny i kobiety, więc bez żadnego problemu ubierzesz młodą parę, tak aby ładnie wyglądali na swoich zaręczynach. Do ubierania używaj myszki komputerowej.


Pierwsza randka-znajdź różnice na obrazkach

Ocena gry

Masz przed sobą dwa obrazki, które przedstawiają pierwszą randkę młodej pary. Dwa obrazki delikatnie różnią się od siebie. Na obrazkach są małe różnice, które ty musisz odszukać w tej grze. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry odszukać różnić, którymi różnią się właśnie te dwa obrazki. Pamiętaj aby dokładnie a nawet dwa razy przyjrzeć się aby odnaleźć wszystkie szczegóły. Szukaj i gra myszką komputerową.


Pan młody i Panna młoda

Ocena gry

W tej grze będziemy ubierali państwa młody, którzy szykują się do swojego wesela. Wesele mają za godzinę a tu ani Panna Młoda oraz Pan Młody nie jest ubrany ! Musisz ubrać ich jak najszybciej, tak aby wyglądali przyzwoicie na swoim ślubie, ponieważ ślub to najładniejszy moment w całym życiu. Postaraj się i ubierz państwa młodych jak najlepiej. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Ubieranie panny młodej do ślubu

Ocena gry

Ubieranie panny młodej do ślubu to kolejna darmowa gra z kategorii gry ślubne w której to grze jak sama nazwa mówi będziemy ubierali pannę młodą do ślubu, który odbędzie się za niecałą godzinę. Pan młody już jest gotowy i czeka na pannę młodą, więc musisz się trochę pospieszyć i ubrać pannę młodą w jak najładniejszą suknię ślubną. Masz bardzo wiele sukni do wyboru w grze, więc dasz radę. Ubieraj myszką komputerową.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26226 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie