Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Ślub marzeń

Ocena gry

Ślub marzeń to gra w której twoim zadaniem jest ubrać Pannę Młodą do ślubu. Postaraj się aby wyglądała jak najlepiej, ponieważ ślub to najpiękniejszy moment w życiu więc musi wyglądać bardzo pięknie. Masz do wyboru w grze bardzo wiele prze pięknych sukni ślubnych i innych dodatków, więc bez żadnego problemu wybierzesz najładniejszą suknię ślubną i ubierzesz w nią Pannę Młodą. Ubieraj używając myszki komputerowej.


Ubieranie lalek

Ocena gry

Kolejna darmowa gra z kategorii gry lalki w której to grze jak sama nazwa gry mówi będziemy ubierali lalki. W grze masz bardzo wiele dostępnych prze pięknych ubrań w które musisz ubrać lalki z gry. Wybierz jedną z wielu dostępnych lalek w tej grze i zacznij ją ubierać w ładne ubranka. Postaraj się wybrać najładniejsze ubrania i ubrać w nie lalki, ponieważ w grze masz tyle dostępnych ubrań, więc bez problemu masz z czego wybierać. Do ubierania lalki potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Lalka Monster High do ubierania

Ocena gry

Lalka Monster High do ubierania to darmowo gra w której to grze tym razem będziemy ubierać również lalkę, lecz tym razem nie będzie to lalka Barbie lecz lalka Monster High. Korzystając z gotowych ubrań i fryzur w grze postaraj się ubrać lalkę Monster Hight jak najładniej. Dopasuj ubrania do siebie aby całość ładnie się prezentowała na lalce i robiła wielkie wrażenie. Do ubierania potrzebna Ci jest tylko myszka komputerowa.


Lalka Barbie do ubierania

Ocena gry

Tym razem będziemy ubierać lalkę Barbie. Masz do wyboru na prawdę bardzo wiele przepięknych ubrań w które musisz ubrać lalkę Barbie. Postaraj się wybrać te ubrania, które według Ciebie są najładniejsze i ubierz lalkę Barbie. Dopasuj ubrania do lalki Barbie aby znów wyglądała modnie i niepowtarzalnie a przede wszystkim żeby była piękna. Graj i ubieraj lalkę myszką komputerową.Gra policja

Ocena gry

Pościg policyjny, czyli to co większość z Was lubi najbardziej. Wciel się w tej grze w prawdziwego zawodowego policjanta i weź udział w policyjnych pościgach i ścigach przestępców. Nie pozwól aby żaden z bandytów uciekł bez żadnej kary czy też mandatu. Twoim zadaniem w każdej z rund tej gry jest dogonić przestępce, który ucieka przed tobą. Kieruj autem za pomocą strzałek oraz wsiadaj do samochodów używając spacji.


Policyjna gra

Ocena gry

Jesteś zawodowym policjantem i tym razem trenujesz swoją celność strzałów na strzelnicy. Strzelaj do tarcz i pokaż swoją celność. Postaraj się strzelać w sam środek czarno-białych tarcz, ponieważ środek jest lepiej punktowany niż inne miejsca. Uważaj na czas, który odmierza w każdej z rund, ponieważ jeżeli czas się skończy to niestety ale będziesz musiał zacząć grę od nowa. Strzelaj używając tylko myszki komputerowej.


Gra policyjna lego

Ocena gry

Tym razem w tej grze policyjnej twoim zadaniem jest zbudować z klocków lego policyjny samochód. Postaraj się i zbuduj najlepszy samochód jaki potrafisz używając w tym celu tylko gotowych elementów. Masz do wyboru na prawdę bardzo dużo gotowych elementów, więc bez żadnego problemu powinieneś dać sobie rade zbudować samochód policyjny. Do składania samochodu policyjnego z gotowych elementów będziesz potrzebował tylko myszki komputerowej.


Gaszenie ognia

Ocena gry

Gaszenie ognia to kolejna darmowa gra z kategorii gry strażackie. W tej grze jak sama nazwa wskazuje będziemy gasili pożary czyli ogień, który rozpowszechnia się w mieszkaniach czy też innych budynkach. Wciel się w rolę strażaka i gaś pożary a także jednocześnie ratuj ludzi i ich dobytki w życiu czyli mieszkania. Postaraj się w każdej rundzie zgasić ogień jak najszybciej, tak aby nie rozpowszechnił się za bardzo, ponieważ potem będzie go znacznie trudniej ugasić jak się rozpowszechni i zajmie większe pole. Graj i gaś ogień myszką komputerową.


Gaszenie pożaru wozem strażacki

Ocena gry

W tej grze musisz się wcielić w prawdziwego strażaka i pokazać swoje umiejętności gaszenia pożarów a także odwagę i męstwo. W końcu jesteś mężczyzną, więc na roli strażaka spiszesz się znakomicie. Na samym początku w grze musisz wypuścić odpowiednie samochodu z bazy strażackie, aby wyjechały do pożaru. Następnie musisz zarządzać wozami strażackimi. Wysadź w odpowiednim miejscu strażaków i niech gaszą pożar. Zadbaj o wszystko nawet w momencie gdy braknie wody postaraj się dopełnić zbiornik z drugiego wozu. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Gra gaszenie pożaru dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w strażaka, który pracuje zawodowo w straży pożarnej. Wyjedź do pożaru razem ze strażakami i wciel się w zawodowego strażaka i stań do walki z ogniem. W grze będziesz poruszał się głownie na specjalistycznym wysięgniku i gasił pożaru w środku mieszkań. Pokaż swoje umiejętności i gaś pożaru a zarazem ratuj ludzi, którym zapalił się cały dobytek w życiu czyli mieszkanie. Pożar gasisz za pomocą myszki komputerowej.


Lego duplo budowanie

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra z serii lego duplo w której to grze będziemy teraz budować samochód z poszczególnych części. Na samym początku gry pokazuje Ci się dosłownie na kilka sekund samochód, który musisz w grze zbudować. Postaraj się go zapamiętać wizualnie, tak aby wiedzieć miej więcej jak wygląda, ponieważ musisz zbudować z części dokładnie taki sam samochód. W grze masz gotowe części, więc jak zapamiętasz jak wyglądał samochód to nie będziesz miał problemu z jego budową. Do budowania samochodu duplo potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Lego duplo auta 2

Ocena gry

Kolejna gra z serii gry lego duplo auta, tylko tym razem jest to już druga część tej gry w której to grze będziemy układali puzzle z autami. Na ułożenie puzzli masz określony czas w grze. Postaraj się zmieścić w wyznaczonym czasie gry, ponieważ jak nie zdążysz ułożyć puzzli w tym czasie to musisz zacząć grę od nowa. Podczas układania zwróć uwagę aby każdy z puzzli był na swoim miejscu tak aby wszystkie puzzle pasowały do siebie. Układaj puzzli używając myszki komputerowej.


Duplo auta

Ocena gry

W tej grze będziemy kierować samochodem z bajki auta 2. Zasiądź za kierownicą auta i poczuj się jak prawdziwy zawodowy kierowca. Przed tobą bardzo wiele przeszkód, które musisz pokonać. Uważaj szczególnie na ostre i strome podjazdy, które musisz pokonać po drodze do mety. Zwróć uwagę także na prędkość. Dostosuj prędkość do toru, ponieważ jeżeli będziesz jechał za szybko na wzniesieniu to twoje auto się przewróci i będzie kolizja. W takim wypadku jak będzie kolizja to niestety ale musisz zacząć grę od nowa. Do gry potrzebujesz tylko strzałek. Ruszaj w drogę !


Lego star Wars

Ocena gry

Lego star Wars to gra w której akcja toczy się w kosmosie. Poruszaj się statkiem kosmicznym i strzelaj w statki przeciwników. Postaraj się zestrzelić jak najwięcej statków, które latają a najlepiej jakbyś zestrzelił je wszystkie. Uważaj, ponieważ jak wlecisz w statek przeciwnika to giniesz i zarazem tracisz życie. W grze musisz pokazać swoją zwinność aby strzelać jak najszybciej w statki i zestrzelić ich jak najwięcej. Do strzelania w statki będziesz potrzebował tylko myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26226 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie