Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Lego city

Ocena gry

Kolejna wersja gry z cyklu Lego. Tym razem jest to wersja Lego city w której to wersji cała akcja gry toczy się w mieście na torze wyścigowym i trochę na ulicach. Jak się domyślacie zapewne są to wyścigi w których bierzemy udział.Na samym początku gry musimy wybrać dla siebie jeden samochód z wielu dostępnych w grze. Po wybraniu samochodu przechodzimy do wyścigów. Postaraj się jechać jak najszybciej tak aby wygrać wyścig.Do gry potrzebujesz tylko myszki strzałek.


Lego ninjago

Ocena gry

Lego ninjago to darmowa gra z serii lego w któej to grze poruszamy się lego nija i stajemy do walki z przeciwnikami. Na początku gry wybierz sobie jednego z czterech dostępnych wojowników, którym ruszysz do walki w dalszej części gry. Po wybraniu postaci stajesz do walki na specjalnej platformie, która unosi się w powietrzu. Jest to specjalna platforma dla lego ninja, nie można z niej wypaść, ponieważ jak wypadnie poza platformę to tracisz życie. Musisz albo pokonać przeciwnika lub wypchać do za platformę tak aby spadł i stracił życie. Graj za pomocą strzałek.


Mario Bros dla dzieci za darmo

Ocena gry

Darmowa gra z serii Mario czeka na ciebie. Wejdź do gry i ciesz się rozrywką razem z Mario. W tej grze poruszamy się Mario i twoim zadaniem jest zbierać złote monety a także zabijać przeciwników, którymi są kaczki a także pokonywać trudne przeszkody, których w tej grze nie brakuje. Postaraj się zebrać jak najwięcej złotych monet, ponieważ są one bardzo przydatne w grze bo za każe zebrane 100 monet otrzymujesz darmowe życie, które z pewnością się przyda. Poruszaj się strzałkami oraz skacz używając klawisza A.


Mario stara wersja

Ocena gry

Przed tobą jedna ze starszych wersji gry Mario. W tej grze jak w tradycyjnym, klasycznym mario poruszamy się po platformach na planszy i naszym zadaniem jest zbierać złote monety a także zabijać przeciwników. Pamiętaj że monety są poukrywane także w kostkach po których się poruszasz, dlatego warto uderzyć w kostkę aby sprawdzić czy nie ma tam monety.Do gry potrzebujesz strzałek do poruszania się oraz klawisza W-skos a także X-atak.Marjo online dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu Mario, lecz ta gra nie jest taka sama jak poprzednie wersje klasycznego Mario. W tej grze na początku gry wybieramy jedną z sześciu postaci, które mamy do wyboru i wchodzimy do gry. Celem gry jest zabicie przeciwników oraz pozbieranie wszystkich złotych monet. W tej wersji strzelamy w kaczki i w innych przeciwników z broni. Wszystko czyli takie rzeczy jak grzybki od których się rośnie pozostają bez zmian. Poruszaj się strzałkami a także używaj do gry klawiszy Z,X,C.


Gra o minecrafcie

Ocena gry

Zagraj w darmową grę o minecrafcie w które to grze poruszamy się małym ludzikiem i naszym zadaniem jest zniszczyć przeciwników czyli minecraftowe kostki z których to kostek zazwyczaj w innych wersjach tej gry budujemy wszelakie budowle. Poruszaj się po mapie i strzelaj w przeciwników. Jeżeli będziesz miał taką potrzebę to możesz także uciekać przed swoimi przeciwnikami a dopiero potem ich zabić gdy zagonisz je w czarny punkt.Poruszaj się za pomocą strzałek oraz strzelaj w przeciwników używając myszki komputerowej.


Darmowa gra minecraft

Ocena gry

Kolejna darmowa gra z serii Minecraft. Tym razem akcja gry również toczy się na tle pola z gry minecraft. Trochę tym razem odejdziemy na bok od klasycznego mincrafta w którym się buduje przeróżne budowle i będziemy tym razem strzelać w kostki a także przeciwników, którzy pokazują się z pod ziemi wyskakując z dołków. Postaraj się strzelać bardzo celnie tak aby każdy przedmiot, który wyleci na powierzchnię rozstrzelić w bardzo drobny mak. Do strzelania używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Majkraft gra online

Ocena gry

Przed tobą gra majkraft w której to grze poruszamy się małym ludzikiem po planszy w minecrafcie i naszym zadaniem jest zbijać przeciwników, którzy poruszają się po planszy. Postaraj się w każdej z plansz w tej grze zbić wszystkich przeciwników. W tej grze nie tylko należy zbić wszystkich przeciwników ale także gdy już zbijesz wszystkich przeciwników to musisz dotrzeć do mety wchodzą z zieloną rurę, która przeniesie Cię do kolejnej planszy w grze. Graj używając tylko strzałek do gry.


Ogień i woda 1

Ocena gry

Przed tobą pierwsza część gry ogień i woda. W grze poruszamy się dwoma postaciami. Jedna postać to niebieska dziewczynka czyli tak zwana wodna dziewczynka. Druga postać do pary to oczywiście ognisty chłopak koloru czerwonego. Celem gry jest poruszanie się dwoma postaciami i zbieranie diamentów w tym samym kolorze co postać. Krótko mówiąc czerwony chłopak musi zbierać czerwone diamenty a natomiast niebieska dziewczyna musi zbierać niebieskie diamenty. W grze nie tylko zbiera się diamenty, lecz także musisz pokonywać przeszkody, które napotkasz na swojej drodze do mety. Postaraj się przejść jak najwięcej poziomów w grze. Graj za pomocą strzałek-terowanie chłopaka oraz klawisze W,A,S,D-sterowanie dziewczyny.


Ogien i woda lesna swiatynia

Ocena gry

Ogień i woda leśna świątynia to darmowa gra w której poruszamy się chłopakiem i dziewczyną. Chłopak jest koloru czerwonego czyli tak zwany ogień. Kobieta natomiast jest koloru niebieskiego i jest tak zwaną wodną dziewczyną. Celem gry jest poruszanie się właśnie tymi dwoma postaciami i zbieranie diamentów w kolorze odpowiednim do ciała. Krótko mówiąc czerwony chłopak zbiera czerwone diamenty a niebieska dziewczyna zbiera niebieskie diamenty. Uważaj aby nie zebrać na przykład czerwonym chłopakiem niebieskiego diamentu bo to Ci się nie uda a tylko wpadniesz w niebieską wodę i się zabijesz. Chłopakiem ognistym poruszaj się strzałkami. Dziewczynką poruszasz się używając klawiszy W,A,S,D.


Ogien i woda lodowa komnata

Ocena gry

Ogień i woda lodowa komnata to darmowa gra z serii gry ogień i woda. W tej grze poruszamy się dokładnie tak samo jak w poprzednich wersjach tej gry, czyli jednocześnie wodną dziewczynką i ognistym chłopakiem.Celem gry jest pozbieranie wszystkich diamentów odpowiednich kolorów do koloru postaci a także w grze jest bardzo wiele przeszkód na drodze do mety, które musisz pokonać bez żadnej porażki. Zbieraj niebieską dziewczyną niebieskie diamenty a czerwonych chłopcem czerwone diamenty. Przejdź jak najwięcej poziomów w grze. Chłopcem poruszasz się używając tylko strzałek. Klawisze W,A,S,D posłużą Ci do poruszania się dziewczynką w grze.


Pou u okulisty

Ocena gry

Tym razem Pou zawitał do okulisty i w tej grze to właśnie ty jesteś okulistą. Wciela się w okulistę i twoim zadaniem jest uzdrowić Pou.Na samym początku zbadaj oczy Pou.Badanie wygląda następująco. Pou ma przed sobą kartę z oznaczeniami na której widnieją cyfry i litery. Twoim zdaniem jest klikać odpowiednie klawisze na klawiaturze. Po wykonaniu tego badania będą kolejne badania, które znacznie pomogą wybrać odpowiednie okulary Pou. Po badaniach musisz zrobić przymiarki okularów i jeżeli okulary będą dobre to Pou w końcu będzie normalnie widział. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Pou gotuje

Ocena gry

Tym razem akcja gry jak widzicie odbywa się w kuchni. W tej grze będziemy gotować potrawy razem z Pou.Na początku gry pojawia się automatyczny samouczek z którego można skorzystać lub nie. Jeżeli umiesz gotować to samouczek, który wyświetla się na początku gry nie będzie Ci do niczego potrzebny. Gotuj najlepsze potrawy na świecie jakie umiesz tylko przygotować razem z Pou. Pokaż swoje zdolności kulinarne w tej grze.Do gotowania potrzebujesz myszki komputerowej.


Pou fryzjer

Ocena gry

Tym razem Pou wybrał się do fryzjera i twoim zadaniem jest właśnie w tej grze wcielić się w fryzjera i zrobić niepowtarzalną fryzurę Pou. Masz bardzo dużo fryzuj do wyboru, więc na pewno jakaś fryzura Ci się spodoba. Postaraj się wykonać jak najładniejszą fryzurę, która podoba się nie tylko tobie ale także Pou. Do tej gry będziesz potrzebował/a tylko myszki komputerowej. Pokaż swoje zdolności fryzjerskie i wykonaj Pou niepowtarzalną fryzurę. Do dzieła !


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26226 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie