Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Mario pegasus

Ocena gry

Zagraj w Stare Mario czyli Mario na pegasusa. Ta gra jest niepowtarzalna. Nawet najnowsze wersje Maria nie są tak fajne jak najstarsza wersja na konsole. Pixelowa grafika,stary wygląd to jest właśnie to. Poruszaj się Mariem i zbieraj złote monety a także uważaj na przeciwników. Postaraj się zabijać przeciwników skacząc na nich. W grze występują także grzybki różnych kolorów, które są dodatkami do gry. Czerwony grzybek daje wzrost, zielony daje Ci jedno życie. Po zebraniu kwiatka natomiast możesz strzelać. Do gry używaj strzałek do poruszania się a resztę instrukcji znajdziesz w grze.


Pacan adventure

Ocena gry

Pacan adventure to przygodowa gra z Pacmanem w której to grze również zjadamy tak jak w poprzednich wersjach, lecz tym razem nie poruszamy się w kwadratowej planszy, tylko cała akcja gry toczy się na świeżym powietrzy czyli na takich platformach jak w grze Mario. Postaraj się zjeść jak najwięcej małych złotych monet a także pokonuj przeszkody oraz uważaj na przeciwników. W przeciwnym wypadku gdy przez przypadek lub z nieuwagi trafisz na przeciwnika czyli małego duszka to tracisz niestety życie w grze. Poruszaj się strzałkami.


Pacmam 3d

Ocena gry

Przed tobą trójwymiarowa wersja gry pakman. Tym razem akcja toczy się w trójwymiarze. Zasady gry są bardzo proste a wręcz takie same jak w poprzednich edycjach, lecz tym razem gramy w trzy d. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry zjeść wszystkie złote małe monety. Jedząc monety, uważaj na stworki czyli tak zwane duszki, których się nie je. W przeciwnym razie gdy natkniesz się na duszka lub przypadkowo w niego wpadniesz to tracisz życie i zaczynasz rundę w grze niestety ale od nowa. Poruszaj się strzałkami aby zbierać złote małe monety.


Pacman 2

Ocena gry

Pacman 2 to druga wersja gry Pacman. Zasady gry są dokładnie takie same, lecz został zmieniony w tej grze trochę wygląd. Zagraj w najnowszą wersję Pacmana i postaraj się zjeść wszystkie złote monety. W poprzednich wersjach musiałeś omijać potworki, ponieważ nie można było ich zjeść. W tej wersji natomiast po zjedzeniu wszystkich złotych monet musisz na końcu gry zjeść duchy, lecz nie jest to takie proste, ponieważ w prawy dolnym roku gry pojawia się równianie matematycznie i musisz obliczyć wynik. Po wyliczeniu wyniku zjadasz na początku tego potworka, na którym widnieje właśnie taki wynik. Później ponownie tak samo z drugim potworkiem. Do gry potrzebujesz tylko i wyłącznie strzałek.Samochody 3d

Ocena gry

Wyścigi na torze będę towarzyszyć w tej grze. Jeżeli lubisz szybkie auta i szaloną jazdę a także zapach spalonej gumy to musisz zagrać w tą grę. Weź udział w wyścigach samochodowych na torze ze specjalną nawierzchnią, która jest przystosowana pod szybką jazdę oraz ostre zakręty. Daj z siebie wszystko jedź jak najszybciej i pokonując rywali dotrzyj pierwszy na metę. Uważaj szczególnie na zakrętach, aby nie przesadzić z prędkością, ponieważ gdy wypadniesz z zakrętu czyli z toru to bardzo dużo czasu ucieka zanim wjedziesz znów na tor. Graj używając strzałek do jazdy. Ruszaj ! Gaz do dechy !


Auta 3d

Ocena gry

Zagraj w darmową grę auta trzy d i weź udział w ulicznych wyścigach. Ścigaj się z rywalami na ulicznych torach i pokaż swoje umiejętności. Postaraj się wygrać w wyścigu z rywalami. Ostro ścinaj zakręty i dotrzyj do mety jako pierwszy. Pamiętaj że wyścig jest również na czas, więc czas okrążenia jest bardzo ważny akurat w tej grze. Dlatego też postaraj się jechać jak najszybciej aby przejechać okrążenie na torze w jak najkrótszym czasie gry. Graj za pomocą strzałek.


Kojot gra 3d

Ocena gry

Kojot gra 3d to darmowa gra w której poruszamy się Kojotem, który biegnie z góry i naszym zadaniem jest biegnąć Kojotem z góry aż do mety. Po drodze do mety musimy jednak uważać na przeszkody a także zbierać przydatne rzeczy. Postaraj się w każdej z rund w tej grze dobiec do mety w jak najkrótszym czasie gry i przejść jak najwięcej plansz. Do tej gry używaj strzałek do poruszania się.


Sonic The Hedgehog

Ocena gry

Sonic The Hedgehog to również stara gra podobnie jak gra Sonic 1, która pochodzi z pegazusa. Hedgehog to również gra z serii Sonic, lecz jest bardzo stara. Jest to również gra z różnych konsol takich jak pegazus, lecz mimo swojej starości nie ma lepszej wersji od tej najstarszej. W grze poruszamy się Sonikiem i naszym zadaniem jest zbieranie złotych monet. Postaraj się zebrać w każdej z plansz w tej grze jak najwięcej złotych monet a także uważaj na przeciwników, ponieważ jak wpadnie na przeciwnika a nie zabijesz go to wysypują Ci się wszystkie monety, które do tej pory zebrałeś i musisz zaczynać zbierać wszystko od początku. Poruszaj się strzałkami oraz myszką atakuj przeciwników.


Sonic 1

Ocena gry

Przed tobą pierwsza a zarazem najstarsza wersja Sonica. Ta gra tak dokładnie pochodzi z pegazusa i do tej pory nie wypuścił Sonic lepszej wersji tej gry. Zasady gry są bardzo proste i pewnie niektórzy z Was już je znają ale przypomnę szybko dla tych, którzy jeszcze nie znają. W grze wybieramy postać, którą będziemy poruszali się w grze. Po wybraniu przechodzimy do gry i naszym zadaniem jest latać po planszy, zbierać złote monety oraz zabijać przeciwników. Największym niebezpieczeństwem są właśnie przeciwnicy, ponieważ gdy nie zabijemy przeciwnika, lecz w niego wpadniemy to wysypują nam się z naszej postaci wszystkie zebrane do tej pory złote monety i musimy zaczynać zbierać monety od nowa. Do gry potrzebujesz wstępnie strzałek do poruszania się postacią a szczegółową instrukcję znajdziesz w grze.


Sonic dash

Ocena gry

Sonic Dash to gra w której twoim zadaniem jest poruszać się po planszy Sonikiem i zbierać monety i zarazem przejść jak największy dystans w tej grze. Zbieraj złote monety skacząc tak aby cały czas podtrzymywać energię Sonika. Jeżeli w grze Sonicowi braknie energii to już nie będziesz mógł dalej biec, dlatego też zbieraj jak najwięcej złotych monet tak aby energia systematycznie się uzupełniała. Do tej gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Bubble struggle 9

Ocena gry

Bubble struggle 9 to już ostania a zarazem njnowsza gra z cyklu bubble struggle. Zagraj w najnowszą wersję bubble struggle i strzelaj w kolorowe odbijające się bańki. Zasady tej gry są bardzo proste. W każdej z plansz należy rozwalić wszystkie kolorowe banki, które odbijają się na ekranie gry. Do gry potrzebujesz tylko strzałek, które posłużą Ci do poruszania się oraz spacji do strzelania w kolorowe kulki.


Bubble struggle 8

Ocena gry

Już ósma część gry z cyklu bubble struggle. Jest to jedna z najnowszych wersji w której to grze twoim zadaniem jest rozwalić wszsystkie bańki, które odbijają się na ekranie gry.Poruszaj się, unikaj kulek i strzelaj w nie tak aby rozwalić je w wyznaczonym czasie w grze. Pokaż na co Cię stać i przejdź jak najwięcej leveli w grze. Graj strzałkami oraz spacją strzelaj w kolorowe bańki.


Bubble struggle 7

Ocena gry

Bubble struggle 7 to już jak widać siódma część gry z serii bubble struggle. Celem tej gry jest rozwalanie kolorowych i odbijających się baniek. Poruszaj się i strzelać w kolorowe piłki tak aby jest rozwalić jak najszybciej. W każdej z plansz w grze masz wyznaczony czas gry w którym musisz się zmieścić, ponieważ jak się nie wyrobisz w wyznaczonym czasie gry to tracisz życie. Do gry potrzebujesz tylko strzałek do poruszania się oraz spacji do strzelania.


Bubble struggle 6

Ocena gry

Szósta część gry bubble struggle w której to grze zasady są dokładnie takie same jak w poprzednich wersjach tej gry. Należy poruszać się i strzelać w kolorowe bańki, które odbijają się na ekranie gry. Strzelaj szybko i celnie w bańki tak aby rozwalić jak najwięcej baniek w wyznaczonym czasie gry. Poruszaj się używając strzałek oraz spacji do strzelania.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26226 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie