Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Bubble struggle 5

Ocena gry

Zagraj w piątą część gry bubble struggle w której to grze twoim zadaniem jest strzelać w kolorowe odbijające się bańki i je rozwalać. Rozwal w wyznaczonym czasie gry wszystkie bańki, które widnieją na ekranie gry. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj używając spacji.


Bubble struggle 4

Ocena gry

Bubble struggle 4 to już czwarta część gry z cyklu bubble struggle. Zasady gry już pewnie znacie jeżeli graliście w poprzednie wersje.Dla tych co jeszcze nie znają zasad to szybko je przypomnę.Celem gry jest zniszczenie kolorowych baniek, które odbijają się na twoim ekranie gry. W każdej z plansz musisz zniszczyć wszystkie odbijające się kulki. Pamiętaj że nie będzie to takie proste, ponieważ w każdej rundzie masz wyznaczony czas w którym musisz się zmieścić, ponieważ jak nie wyrobisz się w czasie to tracisz życie. W grze masz tylko trzy życia, jeżeli stracisz je wszystkie to zaczynasz grę od nowa.Poruszam się strzałkami i strzelaj spacją.


Bubble struggle 3

Ocena gry

Przed tobą już trzecia cześć gry z cyklu bubble struggle 3. Tym razem w grze robimy dokładnie to samo co w poprzednich wersjach tej gry. Twoim zadaniem jest strzelać w kolorowe bańki, które odbijają się po ekranie gry. Postaraj się w wyznaczonym czasie gry rozwalić wszystkie odbijające się bańki. Do tej gry potrzebujesz tylko strzałek do poruszania się oraz spacji do strzelania w bańki.


Bubble struggle 2.5

Ocena gry

Ta wersja jest tak jakby ulepszeniem poprzedniej wersji czyli bubble struggle 2. W wersji 2.5 jest wprowadzony nowy tryb gry,który na pewno Wam się spodoba. Mało tego w tej wersji w przeciwieństwie do wersji 2 możemy grać we dwie osoby. Zasady jednak są takie same. W grze musisz zniszczyć wszystkie bańki z ekranu gry w wyznaczonym czasie. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj używając spacji.Bubble struggle 2

Ocena gry

Bubble Struggle 2 czyli druga część tej gry.Ponownie jak w pierwszej części gry poruszamy się ludzikiem i naszym zadaniem jest w wyznaczonym czasie gry wystrzelać wszystkie kolorowe bańki, tak aby wszystkie popękały na ekranie gry. Postaraj się i pokaż na co Cię stać przechodzą jak najwięcej poziomów właśnie w tej grze. Strzelaj w kolorowe kulki i bańki używając wyłącznie spacji oraz do poruszania się strzałek.


Bubble struggle 1

Ocena gry

Przed tobą pierwsza część gry Bubble Struggle. Pierwsza wersja jest niepowtarzalna i kryje w sobie niesamowicie dużo rozrywki. Przejdźmy jednak do zasad gry, które są bardzo proste. Poruszamy się ludzikiem i naszym zadaniem jest strzelać w kolorowe bańki, które odbijają się. Pamiętaj że aby rozbić kolorową kulki nie wystarczy tylko jeden strzał, ponieważ kulki się przepoławiają i pękają na mniejsze kuleczki. Strzelaj w kulki tak aby wybić wszystkie z ekranu gry podczas wyznaczonego czasu. Chodzimy strzałkami oraz spacją strzelamy.


Bubble Trouble 9

Ocena gry

Ostatnia część i z cyklu gier bubble trouble a zarazem najnowsza wersja bubble. W tej części akcja gry odbywa się w lesie. Poruszasz się leśnym niebieskim skrzatem i twoim zadaniem jest rozwalać odbijające się kolorowe kulki. Postaraj się porozwalać wszystkie kolorowe bańki z ekranu gry w wyznaczonym czasie. Pamiętaj że jeżeli nie wyrobisz się w czasie to stracisz życie a nie masz ich a dużo w grze bo tylko trzy. W przypadku gdy stracisz wszystkie trzy życia niestety zaczynasz grę od nowa. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj używając spacji.


Bubble Trouble 8

Ocena gry

Już ósma część gry Bubble Trouble 8. Tym razem w tej grze nie poruszamy się zwykłym ludzikiem tak jak to było w poprzednich wersjach tej gry, lecz poruszamy się czarodziejem.Czarodziej, którym się poruszasz ma w ręku różdżkę, którą będziesz strzelał w kolorowe bańki, które odbijają się na ekranie gry. Twoim zadaniem jest w wyznaczonym czasie gry porozwalać wszystkie kolorowe kulki i bańki, które odbijają się w grze. Graj za pomocą strzałek i spacji. Strzałkami się poruszasz a spacją strzelasz w kulki.


Bubble Trouble 7

Ocena gry

Bubble Trouble 7 to jedna z nowszych wersji gry Bubble Trouble. Tym razem przed tobą już 7 edycja tej gry. Wygląd znacznie zmienił się od poprzedni wersji, jednak zasady nadal pozostały bez zmian i są dokładnie takie same. Celem gry jest porozbijanie wszystkich baniek kolorowych, które odbijają się po ekranie gry. Do gry używam strzałek do poruszania się a także spacji do strzelania.


Bubble trouble 6

Ocena gry

Bubble trouble 6 to jedna z nowszych edycji gry bubble trouble 6. Jak widzicie w tej wersji cała akcja gry toczy się w zimę na śniegu. Celem gry jest w wyznaczonym czasie gry rozwalić wszystkie kolorowe bańki, które poruszają się po ekranie gry. Pamiętaj że w każdej z plansz masz określony czas w którym musisz się zmieścić, ponieważ w przeciwnym razie tracisz życie a masz tylko trzy życia w grze. Poruszaj się strzałkami oraz strzelaj spacją.


Bubble trouble 5

Ocena gry

Kolejna wersja gry z cyklu bubble trouble. Tym razem wygląd gry został znacznie odmieniony a akcja gry toczy się w Egipcie. Jednak zasady jak w każdej wersji z tej cyklu gier są dokładnie takie same. Głównym celem w tej grze jest rozstrzelanie kolorowych kulek, które odbijają się po ekranie gry. Strzelaj w bańki i rozwalaj je na mniejsze tak aby zdarzyć w wyznaczonym czasie gry. Do gry używaj strzałek do poruszania się oraz spacji do strzelania.


Bubble trouble 4

Ocena gry

Tym razem masz możliwość zagrać już w czwartą część gry bubble trouble. Ta edycja wyglądem znacznie różni się od pozostałych, lecz zasady tej gry są dokładnie takie same. Celem gry jest w wyznaczonym czasie gry rozstrzelać wszystkie bańki, które odbijają się na ekranie gry. Wykaż się refleksem i pokonaj jak najwięcej poziomów. Do gry używaj tylko strzałek do poruszania się oraz spacji do strzelania.


Bubble Trouble 2.5

Ocena gry

Udoskonaloną wersją nowszą od Bubble Trouble 2 jest wersja 2.5 w którą możesz zagrać właśnie teraz. Wersja odnowiona znacznie lepsza od poprzedniej. Zasady gry są takie same ale krótko jest przypomnę. W każdej z plansz mamy określony czas w którym to czasie musimy pozbijać wszystkie bańki, które odbijają się po ekranie gry. Strzelaj celnie i wykaż się precyzją tak aby zdążyć w wyznaczonym czasie gry. Do gry używaj strzałek do poruszania się oraz spacji do strzelania.


Bubble trouble 3

Ocena gry

Nowoczesna już trzecia odsłona gry bubble trouble tym razem już część trzecia. W tej wersji zmienił się całkiem wygląd w grze, jednak zasady gry pozostały bez zmian takie same. Głównym celem gry jest zniszczenie wszystkich latających baniek na ekranie gry. Postaraj się wyniszczyć wszystkie bańki i wyrobić się w przeznaczonym na to czasie w grze. Strzelaj spacją oraz poruszaj się strzałkami.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26226 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie