Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Bubble trouble 2

Ocena gry

Tym razem mamy dla Was już drugą cześć gry Bubble Trouble. Zasady gry są dokładnie takie same jak w poprzedniej wersji czyli bubble trouble 1. Celem gry jest rozwalić wszystkie bańki, które znajdują się na ekranie gry w wyznaczonym do tego czasie. Musisz się postarać i wykazać się refleksem, ponieważ czas ubywa bardzo szybko. Jeżeli nie zdołasz rozwalić wszystkich baniek w przeciągu wyznaczonego czasu to tracisz życie. Pamiętaj że w grze masz trzy życia jak stracisz wszystkie to zaczynasz grę od nowa. W tej części gry masz możliwość także zagrania we dwie osoby. Poruszaj się za pomocą strzałek oraz strzelaj spacją.


Bubble Trouble na dwóch graczy

Ocena gry

Kolejna część gry Bubble Trouble, lecz tym razem całkiem odmienna wersja tej gry a mianowicie wersja na dwie osoby. Możesz teraz zagrać z przyjaciółmi i zobaczyć kto jest mistrzem w przebijaniu baniek na czas. Wygra ta osoba, która znacznie szybkiej będzie przebijała latające kulki. Wykaż się refleksem w tej grze i postaraj się wygrać z rywalem. Sterowane dokładnie podane w grze, które można także zmienić w opcjach.


Bubble trouble 1

Ocena gry

Przed tobą pierwsza część legendarnej gry w której to grze poruszamy się małym człowieczkiem i naszym zadaniem jest poprzebijać wszystkie kulki, które skaczą i odbijają się od ziemi. Strzelaj celnie w kulki tak aby zdążyć porozbijać wszystkie kulki z ekranu gry w wyznaczonym czasie, ponieważ w każdej z plansz w tej grze masz wyznaczony czas w którym musisz się zmieścić, jeżeli nie rozbijesz wszystkich kulek w wyznaczonym czasie to przegrywasz grę. Do gry używam strzałek aby się poruszać oraz spacji do strzelania.


Bubble shooter 2

Ocena gry

Odsłona drugiej części gry z cyklu bubble shooter pękające bańki online. Zasady gry już pewnie znacie jeżeli graliście w poprzednią wersję tej gry. Dla tych, którzy jeszcze ich nie znają to szybko przypomnę.Głównym celem gry jest układanie kolorowych kulek koło siebie lub w jednej lini tak aby wyeliminować jak najwięcej kolorowych kulek z ekranu gry. Z każde ułożone trzy kolorowe bańki koło siebie otrzymujesz punkty a kulki znikają. Postaraj się wyeliminować w jak najkrótszym czasie gry najwięcej kolorowych baniek z ekranu gry. Do gry używam myszki komputerowej.Bubble shooter 4

Ocena gry

Przed tobą już czwarta edycja gry bubble shooter. Tym razm wersja czwarta, jednak zasady gry się nie zmieniają i są takie same jak w poprzednich wersjach tej grze. Krótkie przypomnienie zasad, które już pewnie znacie. Celem gry jest wyeliminowanie jak najwięcej kolorowych kulek z ekranu gry. Strzelaj celnie i układaj kolorowe kulki an ekranie gry tak aby znalazły się w jednym rzędzie lub w skupisku minimum trzy takie same kulki jednego koloru. Do układania i strzelania kulkami używaj tylko myszki komputerowej.


Bubble shooter 5

Ocena gry

To już piąta wersja gry z serii bubble shooter czyli strzelanie kolorowymi kulkami i układanie ich w rzędzie. Postaraj się w tej grze tak strzelać kolorowymi kulkami aby koło siebie lub w jednym rzędzie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Za każe ułożone kulki tego samego koloru w jednej lini lub obok siebie dostajesz punkty a kulki znikają. W grze potrzebna Ci będzie do grania tylko wyłącznie myszka komputerowa.


Buble shooter 3

Ocena gry

Kolejna część gier z cyklu bubble shooter w której to grze zasady są dokładnie takie same jak w poprzednich wersjach. Krótko mówiąc należy tak strzelać kolorowymi kulkami aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy takie same kulki jednego koloru. Tak ułożone kulki obok siebie pękają a na twojej konto lecą punkty.Postaraj się w każdej z plansz w grze uzyskać jak najwięcej punktów oraz pokonać jak najwięcej leveli w grze. Do gry używaj tylko myszki komputerowej.


Bubble shooter droga na szczyt

Ocena gry

Kolejna edycja z cyklu gry bubble shooter online dla dzieci tylko tym razem specjalna edycja limitowana a mianowicie bubble shooter droga na szczyt. W grze tej twoim zadaniem jest strzelać kolorowymi kulkami tak aby koło siebie lub w jednej lini ułożyć minimum trzy takie same kulki jednakowego koloru. Postaraj się układać kulki w jak najkrótszym czasie a także przejść jak najwięcej poziomów w tej grze. Graj używając myszki komputerowej.


Najnowsze bubble shooter kulki

Ocena gry

Zagraj w najnowsze bubble shooter kulki w której to grze twoim zadaniem jest strzelać kolorowymi kulkami w takie miejsca, gdzie już znajdują się kulki odpowiednich kolorów. Celem trzy jest ustawienie koło siebie lub w jednej lini trzech takich samych kulek jednego koloru. Do tej gry potrzebujesz tylko strzałek do sterowania kulką gdzie dokładnie ma polecieć oraz spacji do strzelania kolorow6ymi kulkami.


Bubble shooter 1

Ocena gry

Zagraj w pierwszą części gry Bubble shooter. Głównym zdaniem w tej grze jest zniszczenie wszystkich kolorowych baniek, które widnieją na ekranie gry. Żeby zniszczyć bańki musisz strzelać bańkami tak aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy bańki tego samego koloru. W grze występuję wiele kolorów baniek, więc twoje zadanie nie należy do najłatwiejszych ale spróbuj swoich sił i pokaż swoje umiejętności. Pamiętaj że z upływem czasu cały czas na ekranie gry pojawiają się nowe bańki rożnych kolorów. Strzelaj celnie w wybrane wcześniej miejsca i przemyśl każdy ruch zanim go wykonasz, ponieważ niestety w tej grze nie można cofnąć swojego ruchu, który się już wykonało. Do tej gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Ruchliwe bańki zumi dla dzieci

Ocena gry

Ruchliwe bańki zumi dla dzieci to gra w której należy strzelać kolorowymi kulkami w takie miejsca, gdzie znajdują się już bańki tego samego koloru. Pamiętaj zanim strzelisz kolorową bańką dobrze przemyśl swój ruch, ponieważ nie możesz go cofnąć. Kolorowe bańki cały czas się poruszają więc nie masz zbyt wiele czasu na podejmowanie decyzji gdzie strzelić, więc musisz myśleć szybko. Graj myszką.


Zuma ruchliwe kulki i bańki

Ocena gry

Ruchliwe kulki i bańki to gra w której twoim zdaniem jest strzelać z armaty kolorowymi kulkami w takie miejsca, gdzie znajdują się już bańki tego samego koloru. Postaraj się strzelać dosyć szybko, ponieważ kolorowe kulki cały czas się przemieszczają. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Najnowsze ruchliwe bańki

Ocena gry

Strzelaj kolorowymi kulkami w takie miejsca, gdzie znajdują się już kolorowe kulki. Postaraj się uzbierać koło siebie trzy kulki jednakowego koloru. Uzbierane kulki koło siebie znikną a ty otrzymasz za nie punkty. Strzelaj kulkami dosyć szybki, ponieważ kulki przemieszczają się. Do zagrania w tą grę będzie potrzebna myszka.


Ruchliwe kulki zumi

Ocena gry

Zasady gry są bardzo proste. Główny cel gry to wyeliminowanie jak najwięcej kolorowych kulek w jak najkrótszym czasie gry. Strzelaj kolorowymi kulkami w takie miejsca, gdzie znajdują się już kolorowe kulki tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Ułożony trzy kolorowe kulki koło siebie znikną a ty otrzymasz punkty. Graj z użyciem myszki.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26226 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11066 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie