Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Ruchliwe kolorowe kulki

Ocena gry

Ruchliwe kolorowe kulki to darmowa gra w której należy tak strzelać kolorowymi kulkami i tak je ustawiać z głową aby koło siebie znalazły się minimum trzy kulki jednakowego koloru. Postaraj się wyeliminować jak najwięcej kolorowych kulek z ekranu gry w jak najkrótszym czasie gry. Do gry używaj myszki komputerowej.


Ruchwile bańki dla najmłodszych

Ocena gry

Przed tobą kolejna gra z cyklu bańki, lecz tym razem zdecydowanie inna od tradycyjnych baniek. Tym razem w tej grze musisz strzelać kolorowymi kulkami w takie miejsca, gdzie już znajdują się kulki danego koloru tak aby uzbierać minimum trzy kulki jednego koloru obok siebie. Wtedy takie bańki ułożone obok siebie znikają a ty otrzymujesz punkty. Do gry używaj myszki komputerowej.


Niszczenie perłowych baniek

Ocena gry

Kolejna edycja gry z cyklu gry bańki. Tym razem jednak twoim głównym zadaniem w tej grze jest zniszczyć jak najwięcej baniek z ekranu gry. Najlepiej jak zniszczysz wszystkie bańki, które widnieją na ekranie monitora, ponieważ wtedy automatycznie przejdziesz do kolejnego poziomu gry.Strzelaj bańkami z myślą tak aby koło siebie ułożyć minimum trzy bańki jednakowego koloru. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Perłowe pękające bańki mydlane

Ocena gry

Wykaż się refleksem i spostrzegawczością i zagraj w perłowe pękające bańki mydlane. Zasady tej gry są bardzo proste. Głównym celem gry jest wyeliminować jak najwięcej baniek mydlanych z ekranu gry. Pamiętaj że aby bańki pękły musisz ułożyć minimum trzy bańki jednego koloru koło siebie lub w jednej lini. Do tej gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.Strzelanie w perłowe bańki mydlane

Ocena gry

W tej grze twoim zadaniem jest strzelać z łuku w perłowe bańki mydlane, które unoszą się. Postaraj się tak celnie strzelać aby za jednym strzałem rozwalić jak najwięcej mydlanych baniek. Uważaj na różne przeszkody, w które jak strzelisz to możesz skończyć grę, ponieważ się zabijesz. Do strzelania i celowania potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.


Perłowe pryskające bańki dla dzieci

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu pękające bańki online dla dzieci przed tobą. Tym razem masz możliwość zagrania w grę w której głównym zadaniem jest wyeliminować wszystkie kolorowe i perłowe bańki, które znajdują się na ekranie gry. Do gry potrzebna Ci będzie tylko myszka komputerowa.


Najnowsze perłowe bańki mydlane

Ocena gry

Najnowsze perłowe bańki mydlane to darmowa gra w której to grze twoim zadaniem jest strzelać kolorowymi bańkami tak aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy bańki takiego samego koloru. W momencie gdy uda Ci się ustawić minimum trzy bańki jednego koloru to wtedy one pękną a ty otrzymasz punkty. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Robienie i puszczanie baniek mydlanych

Ocena gry

Tym razem będziemy robić bańki mydlane a następnie je puszczać. Postaraj się zrobić jak najwięcej baniek w jak najkrótszym czasie gry. Nie mogło być tak łatwo i oprócz robienia baniek musisz w bańce uwięzić muchę lub kwiatka. Wykonaj to jak najszybciej i przejdź do kolejnego etapu gry. Rób i puszczaj bańki mydlane myszką komputerową.


Bańki mydlane dla dzieci

Ocena gry

Zapewnij sobie darmową rozrywkę grając w bańki mydlane dla dzieci w której to grze głównym celem jest wyeliminować jak najwięcej kolorowych baniek z ekranu gry. Przemyśl każdy swój ruch zanim go wykonasz, ponieważ ruchu nie można cofnąć. Strzelaj bańkami tak aby koło siebie lub w jednej lini znalazły się minimum trzy bańki takiego samego koloru. Do gry potrzebna Ci będzie tylko mysz komputerowa.


Pękające bańki mydlane

Ocena gry

Kolejny raz gra z bańkami, lecz tym razem całkiem inna wersja. Tym razem masz możliwość gry całkowicie za darmo w bańki mydlane. Strzelaj kolorowymi bańkami tak aby koło siebie znalazły się minimum trzy bańki takiego samego koloru. Wykaż się celnymi strzałami i pokonaj jak najwięcej poziomów w tej grze. Do gry potrzebujesz myszki komputerowej.


Najnowsze bańki mydlane

Ocena gry

Tym razem będziemy poruszać się bańką mydlaną i latać nią właśnie w tej grze. Postaraj się tak sterować bańką aby w każdym z poziomów gry dotrzeć do mety bez uderzenia w ściany. Nie możesz uderzyć w żadną ze ścian, ponieważ po uderzeniu w ścianę bańka pęka. Twoim zadaniem jest pokonać przeszkody i dotrzeć do końca mapy w każdym z poziomów gry. Graj myszką komputerową.


Gra w bańki mydlane

Ocena gry

Gra z bańką mydlaną to gra w której poruszamy się a wręcz sterujemy bańką mydlaną. Naszym zadaniem jest poprowadzić bańkę po mapie tak aby pokonać jak najwięcej poziomów a żeby nie uderzyć w żadną ścianę i nie rozwalić bańki. Postaraj się zachować pełną precyzję i przejść jak najwięcej poziomów w tej grze. Do gry potrzebujesz tylko myszki za pomocą której sterujesz bańką.


Pękające bańki Bubble Hit

Ocena gry

Bubble Hit dla dzieci online to jedna z najpopularniejszy gier jeżeli chodzi o pękające bańki. Myślenie logiczne, celne strzelanie i szybkie ruchy to słowa, które opisują tą grę. W grze musisz szybko podejmować przemyślane decyzje i strzelać kolorowymi bańkami. Postaraj się układać bańki kolorami. Bańki pękną dopiero w momencie gdy obok siebie lub w jednej lini ułożyć minimum trzy bańki jednakowego koloru.Do grania w grę używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Logiczne pękające bańki

Ocena gry

Logiczne pękające bańki dla dzieci to gra w której musimy trochę pomyśleć zanim wykonamy jakiś ruch. Najlepiej dokładnie się zastanowić przed każdym zamierzanym ruchem, ponieważ jeżeli już strzelimy bańką to nie możemy już tego cofnąć. Postaraj się grupować bańki kolorami, ponieważ o to właśnie chodzi w tej grze. Ustawiaj bańki minimum trzy jednego koloru obok siebie lub w jednej lini. Do grania używaj myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955250 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26248 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13764 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12684 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11071 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie