Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Pękające bańki 3

Ocena gry

Przed tobą trzecia wersja pękających baniek. Radziłeś sobie z pierwszą i drugą częścią tej gry ? Spróbuj swoich sił w trzeciej części, która już nie jest taka łatwa jak poprzednie wersje. Strzelaj bańkami do momentu aż znajdą się koło siebie minimum trzy bańki w takim samym kolorze i pękną. Daj z siebie wszystko. Graj używając tylko myszki komputerowej.


Najnowsze pękające bańki

Ocena gry

Zagraj całkowicie za darmo w najnowszą wersję pękających baniek. Najnowsza wersja została nieco zmodyfikowana. Jak dobrze pewnie pamiętacie w poprzednich wersjach przy maszynie którą strzelamy była tak jakby igła, która pokazuje mniej więcej jak poleci bańka. Niestety w tej wersji nie ma i jest to dużym utrudnieniem. Spróbuj swoich umiejętności w najnowszej wersji pękających baniek. Graj myszką komputerową.


Pękające balony

Ocena gry

Pękające balony to bardzo podobna gra do tradycyjnych i popularnych pękających baniek czy też kulek. Po prostu zamiast kulek w tej grze mamy baloniki z obrazkami. Zasady jednak się nie zmieniły i są takie same jak w kulach pękających. Musisz ustawić koło siebie lub w jednej lini minimum trzy takie same balony jednego koloru. Do układania balonów używaj myszki.


Pękające piłki

Ocena gry

Tym razem w powietrzu latają piłki. W tej grze musisz strzelać w nie piłkami w tym samym kolorze. Przykładowo jeżeli widzisz że w powietrzu lata piłka niebieska to musisz strzelić w nią trzy razy piłką niebieską aby pękła. Bardzo podobnie jak w tradycyjnych pękających bańka, lecz teraz musimy strzelić trzy razy a nie ułożyć trzy koło siebie. W grze potrzebujesz tylko myszki.Pękające bubble

Ocena gry

Kolejna gra z cyklu pękające bąbelki. Tym razem na ekranie gry widnieją bańki w których w środku są jabłka. Bańki występują w kilku kolorach. Zasady gry są bardzo proste.Musisz strzelać bańkami z jabłkami w środku tak aby postarać się układać je kolorami. Chodzi dokładnie aby koło siebie znalazły się minimum trzy bańki jednego kolory. Pokaż swoje umiejętności i wyeliminuj jak najwięcej kolorowych baniek z ekranu monitora. Graj z użyciem myszki.


Perłowe pękające bańki dla dzieci

Ocena gry

Perłowe pękające bańki dla dzieci to gra w której strzelamy z armaty kolorowymi kulkami. Twoim zadaniem jest strzelać bardzo celnie tak aby koło siebie lub w jednej lini ustawić co najmniej trzy takie same kulki jednego koloru. Po ustawieniu minimum trzech jednakowych baniek w jednej lini wszystkie pękną a ty otrzymasz punkty. Do tej gry potrzebna będzie Ci tylko myszka komputerowa.


Pryskająca bąbelka

Ocena gry

Strzelaj kolorowymi bańkami tak aby obok siebie lub w jednej lini znalazły się co najmniej trzy bańki jednego koloru. W momencie gdy koło siebie lub w jednej lini znajdą się trzy bańki jednego koloru to bańki pękają a ty otrzymujesz w zamian za to punkty. Postaraj się wyniszczyć jak najwięcej baniek, tak aby wszystkie popękały i przejść jak najwięcej poziomów w grze. Do gry potrzebujesz myszki.


Pryskające bańki 5

Ocena gry

Najnowsza wersja z cyklu gry pryskające bańki. Przed tobą już piąta część tej gry. Jest to obecnie najnowsza wersja gry. Została zdecydowanie zmodyfikowana od poprzednich wersji. W tej grze występują tylko dwa kolory baniek:zielony i niebieski. W poprzednich częściach było znacznie więcej koloru. Dodatkowo na tle ekranu z grą występują dwie żabki. Jedyne co się nie zmieniło to zasady i cel gry. Celem gry jest wyniszczyć wszystkie bańki z ekranu gry. Strzelaj i nisz bańki używając do tego celu myszki.


Pryskające bańki 4

Ocena gry

Kolejna część gry pryskające bańki. Tym razem to już czwarta edycja. Gra bardzo podobna jak jej poprzednie części, jednak w tej grze po ułożeniu trzech baniek koło siebie bąbelki spadają a nie jak w poprzednich wersjach pękają. Jednak zasady pozostały bez zmian. Musisz strzelać kolorowymi bańki tak aby znalazły się minimum trzy bańki w jednym kolorze obok siebie. Do grania potrzebna Ci będzie tylko mysz komputerowa.


Pryskające bańki 3

Ocena gry

Pryskające bańki część 3 to wspaniała gra, która z pewnością zapewni Ci wspaniałą rozrywkę. Wejdź do gry i postaraj się zniszczyć wszystkie bańki, które widzisz na ekranie monitora. Strzelaj celnie tak aby w jednym miejscu znalazły się trzy kulki jednego koloru i wtedy banki pękną! Taki właśnie jest główny cel tej gry, aby wyeliminować bańki z ekranu gry. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki.


Pryskające bańki 2

Ocena gry

Tym razem masz możliwość zagrania całkowicie za darmo w drugą część gry pryskające bańki. Pewnie już nie raz grałeś/aś w tego typu gry więc zasady tej gry już z pewnością znasz. Jednak małe przypomnienie. W grze należy tak strzelać bańkami aby koło siebie wylądowały minimum trzy bańki jednego koloru. Za ułożenie trzech baniek koło siebie otrzymujesz punkty a ułożone bańki znikają. Do gry używamy tylko myszki.


Pryskające bańki 1

Ocena gry

Przed tobą pierwsza część gry pryskające bańki. Celem gry jest wyeliminować wszystkie kolorowe bańki, które widnieję na monitorze. Wczuj się i strzelaj celnie tak aby każdą z kolorowych baniek posłać idealnie w odpowiednie miejsce. Pamiętaj aby koło siebie ustawić minimum trzy bańki jednakowego koloru, ponieważ jeżeli będzie mniej jak trzy kolorowe bańki to wtedy nie pękną. Myszka komputerową będzie potrzebna do tej gry.


Pryskająca bańka

Ocena gry

Czeka na Was kolejna gra z serii pryskające bańki, lecz tym razem będziemy bańki strzelać poruszając się kwiatem. Manewruj pięknym kwiatem i wystrzeliwuj kolorowe bańki tak aby koło siebie lub w jednym rzędzie znalazły się co najmniej trzy bańki jednego koloru. Gdy ułożyć trzy bańki koło siebie jednego koloru to wtedy pękną a ty otrzymasz punkty. Na tym właśnie polega ta gra. Łap myszkę w dłoń i zacznij grać !


Pryskające kulki

Ocena gry

Poczuj fantazję a zarazem zapewnij sobie wspaniałą rozrywkę grają właśnie w tą grę. Tutaj naszym zadaniem będzie porozwalać wszystkie kulki, które znajdują się na ekranie. Cel działania jest bardzo prosty. Musisz strzelać pryskającymi kulkami tak aby koło siebie zebrały się minimum trzy kulki takiego samego koloru. Trzy kulki obok siebie pękają a ty otrzymujesz punkty i cieszysz się darmową rozrywką. Graj używając myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955245 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26186 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13725 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12637 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11044 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie