Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Lilo I Stich pod wodą

Ocena gry

Lubicie pływać? Jeśli tak, to ta gra na pewno Wam się spodoba, ponieważ wraz z Lilo i Stichem będziecie to robili w oceanie. Waszym zadaniem będzie dokarmianie zwierząt. Stich cały czas podawać będzie Lilo kanapki, która będzie nurkowała i podawała je rybom oraz innym morskim stworzeniom. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż z pewnością spędzicie nad nią wiele czasu. Sterowanie postaciami odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, kanapki zaś podajecie przyciskając SPACJĘ. Do dzieła!


Lilo i Stich Disney channel

Ocena gry

Lubicie Lilo i Sticha? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze wcielicie się w jedną z tych postaci i udacie się na plażę, aby oddać się świetnej zabawie. Waszym zadaniem będzie skakanie po bambusowych platformach i zbieranie kolorowych kamieni. Wydaje się łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ po drodze czeka na Was wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła, aczkolwiek nie martwcie się gdyż na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Do dzieła i powodzenia!


Lilo I Stich twórca potworów

Ocena gry

Na pewno oglądaliście kiedyś bajkę pt. Lilo i Stich, więc znacie zapewne jej bohaterów, a jeśli nie, to dzięki tej grze macie szansę nadrobić te oto zaległości. Wcielicie się tutaj w Sticha, który za pomocą swojego pistoletu będzie musiał strzelać do kosmicznych wrogów, którzy przybyli na Ziemię. Do dyspozycji macie kilka planszy z których każda kolejna jest coraz trudniejsza, więc bądźcie czujni i dajcie z z siebie wszystko. Przy okazji uważajcie, aby przez przypadek nie postrzelić swoich przyjaciół.


Lilo I Stich w kosmosie

Ocena gry

W poniższej grze wcielacie się w rolę popularnego Sticha, którego na pewno znacie. Wasza misja ma miejsce w kosmosie i to właśnie tam się znajdziecie. Zadanie polega na dotarciu do wyznaczonego miejsca, co nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ po drodze musicie pokonać wrogów za pomocą pistoletu. Pamiętajcie również, aby na bieżąco zbierać ikonki z amunicją oraz zdrowiem, gdyż dzięki temu Wasza przygoda potrwa o wiele dłużej. Postacią sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze, strzelacie zaś spacją.Lilo I Stich eksperymenty

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której głównym bohaterem jest Stich z popularnej bajki pt. Lilo i Stich. Po wcieleniu się w jego postać znajdziecie się na platformie złożonej z kolorowych klocków. Waszym zadaniem będzie dotarcie do miejsca oznaczonego strzałką i aby tego dokonać musicie pozbyć się wszystkich klocków. Jest to możliwe dzięki dobraniu ich w co najmniej potrójne pary dzięki czemu będą one znikać. Początkowo nie powinniście mieć z tym żadnych kłopotów, aczkolwiek z biegiem czasu ta postać rzeczy może się zmienić.


Lilo i Stich Kauai caper

Ocena gry

Sport to zdrowie dlatego warto go uprawiać. Istnieje setki jak nie więcej dyscyplin, a jedną z nich jest Baseball, którego w poniższej grze będziecie uprawiać. Wcielicie się tutaj w Sticha z popularnej bajki pt. Lilo i Stich, którą na pewno oglądaliście, a Waszym zadaniem będzie odbicie jak najdalej piłeczki kijem. Trudność polega na tym, aby wszystko zgrać w czasie i w nią trafić, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Lilo I Stich sandwich

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której łączycie przyjemne z pożytecznym, ponieważ będziecie tutaj ćwiczyli swoją pamięć. Na ekranie pojawią Wam się karty z różnymi atrybutami z filmu pt. Lilo i Stich. Zostaną one odwrócone do spodem do góry, a Waszym zadaniem będzie odnaleźć pary. Nie jest to trudne, aczkolwiek wymaga koncentracji i skupienia. Najważniejsza jest tutaj dobra pamięć, a z nią na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Lilo i Stich łapanie eksperymentów

Ocena gry

Taniec ma wiele odmian, a jedną z nich jest egzotyczny taniec Hula. W przedstawionej grze wraz z bohaterami popularnego filmu Lilo i Stichem będziecie się go uczyli, co na pewno bardzo Wam się spodoba, mimo, że nie jest to do końca proste i wymaga sporo wprawy. Na drewnianym panelu przelatywać będą różne rzeczy i gdy natrafią one na strzałkę musicie jej odpowiednik kliknąć na klawiaturze, dzięki czemu powtarzać będziecie kroki Lilo. Nie zrażajcie się początkowymi niepowodzeniami, gdyż z biegiem czasu one miną.


Lilo i Stich urodziny Lilo

Ocena gry

Lubicie kolorowanki? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze na ekranie pojawi Wam się obrazek na którym widnieje Lilo i Stich, a Waszym zadaniem będzie oczywiście go pokolorować. Jest to bardzo łatwe, więc nawet najmłodsze dzieci mogą spróbować tutaj swoich sił. Na dole widoczna jest paleta barw z ich dużą ilością, więc na pewno stworzona przez Was kompozycja przypadnie Wam do gustu, w związku z czym nie czekajcie i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Lilo I Stich kanapka

Ocena gry

Hawaje to rajska wyspa na oceanie, którą zamieszkują Lilo i Stich, czyli bohaterowie bardzo popularnej bajki, którą na pewno znacie. Tym razem wraz z nimi karmić będziecie wodne stworzenia kanapkami. Stich cały czas podawać je będzie Lilo, która nurkuje i dostarcza je rybą i innym wodnym zwierzętom. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodobam i spędzicie nad nią wiele czasu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Lilo I Stich po polsku dla dzieci

Ocena gry

W poniższej grze wraz z Lilo i Stichem znajdziecie się na plaży gdzie przystąpicie do świetnej zabawy. Zanim to jednak zrobicie musicie podjąć decyzję, którą z postaci chcecie się poruszać. Gdy ju dokonacie tego wyboru, to możecie zaczynać. Waszym zadaniem będzie skakanie po bambusowych platformach i zbieranie kolorowych kamieni, dzięki którym na Wasze konto wpływać będą cenne punkty. Bądźcie jednak czujni, gdyż z biegiem czasu gra stawać się będzie coraz trudniejsza, a z platform jest łatwo spaść.


Lilo i Stich laser blast

Ocena gry

Stich to postać, która przybyła z kosmosu, gdzie roi się od złych stworzeń. W tej grze wcielicie się właśnie w niego, a Waszym zadaniem będzie zwalczanie zła za pomocą swojego kosmicznego pistoletu jakim dysponujecie. Na ekranie cały czas pojawiać Wam się będą przeciwnicy do których musicie strzelać. Aby przejść na kolejny poziom musicie zabić ich wymaganą ilość, aczkolwiek uważajcie, aby przez przypadek nie postrzelić swoich przyjaciół, gdyż taki incydent spowoduje odjecie punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę.


Lilo I Stich 3 d online

Ocena gry

Na pewno kojarzycie bajkę Disneya pt. Lilo i Stich. W poniższej grze wcielicie się w Sticha i przeniesiecie się do kosmosu, gdzie wykonywać będziecie misję. Waszym zadaniem jest dotrzeć do wyznaczonego miejsca, co nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ po drodze musicie pokonać swoich wrogów. Do tego celu posłuży Wam pistolet. Pamiętajcie by na bieżąco zbierać amunicję, aby jej brak nie zaskoczył Was w najmniej odpowiednim momencie. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze oraz spacji.


Lilo I Stich online za darmo

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w Sticha, którego na pewno znacie z popularnej bajki pt. Lilo i Stich. Waszym zadaniem będzie dostać się do miejsca oznaczonego strzałką, co wcale nie jest takie łatwe, ponieważ na Waszej drodze stoją kolorowe klocki, których musicie się pozbyć. Aby to zrobić klikacie w minimum potrójne pary, lecz z biegiem czasu poziom trudności stanie się coraz trudniejszy, więc będziecie musieli przewidzieć, które klocki będą Wam potrzebne, a które nie. Do dzieła i powodzenia!


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955245 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26186 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13725 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12638 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11044 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie