Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Lilo I Stich na dwie osoby

Ocena gry

Baseball to bardzo popularny sport w Stanach Zjednoczonych. W poniższej grze wcielicie się w Sticha, który podjął się gry wraz z przyjaciółmi. Waszym zadaniem będzie odbicie piłki jak najdalej tylko potraficie, co nie jest takie proste, o czym sami się przekonacie. O ile na początku nie powinniście mieć z tym problemu, o tyle w dalszej fazie poziom trudności będzie coraz trudniejszy, aczkolwiek nie martwcie się, gdyż trening czyni mistrza i na pewno dacie sobie radę, więc do dzieła i powodzenia!


Lilo and Stich dla dzieci online

Ocena gry

Lubicie Lilo i Sticha? Jeśli tak to mamy grę specjalnie dla Was, ponieważ to właśnie postacie z tej popularnej bajki będą bohaterami w tej grze. Na ekranie pojawią Wam się karty z różnymi rzeczami, które zostaną odwrócone tyłem do góry. Waszym zadaniem będzie odnaleźć pary, co nie jest trudne, aczkolwiek wymaga od Was skupienia oraz wykazania się bardzo dobrą pamięcią. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Lilo I Stich na 2 osoby

Ocena gry

Taniec Hula jest bardzo popularny na Hawajach, czyli tam gdzie mieszka Lilo i Stich, a tej grze wcielicie się właśnie w Sticha, którego Lilo będzie uczyła tańczyć. Na środku ekranu widoczny jest panel. Musicie w odpowiednim momencie klikać strzałki na klawiaturze, tak aby kroki zgadzały się. Wydawać by się mogło trudne, lecz po chwili, gdy nabierzecie wprawy na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Do dzieła i powodzenia!


Lilo I Stich 2 dla dzieci

Ocena gry

Lubicie bajkę pt. Lilo i Stich oraz kolorowanki? Dzięki tej grze możecie połączyć oba te zainteresowania, ponieważ Waszym zadaniem będzie ubranie w barwy obrazka na którym widnieją bohaterowie tej właśnie popularnej bajki. Do tego celu posłuży Wam pędzel oraz paleta barw widoczna po prawej stronie ekranu. Kolorów jest dużo, więc na pewno coś przypadnie Wam go gustu i stworzycie bardzo ciekawą kompozycję. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomoc myszki komputerowej.Lilo I Stich pływanie

Ocena gry

W przedstawionej grze wraz z Lilo i Stichem będziecie mieli bardzo ciekawe zadanie. Polegać ono będzie na karmieniu ryb w oceanie. Stich cały czas będzie podawał Lilo kanapki, która będzie z nimi nurkowała i dawała rybkom. Nie jest to takie łatwe jak mogłoby się wydawać, o czym sami się przekonacie. Dodatkowo pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze oraz SPACJI.


Lilo I Stich 1 online

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w Lilo, która bawi się na plaży. Waszym zadaniem będzie skakanie po bambusowych platformach i zdobywanie cennych punktów oraz bonusów. Nie jest to jednak takie łatwe jak Wam się wydaje, ponieważ czeka na Was wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła. Pamiętajcie również, że z biegiem czasu gra stawać się będzie coraz trudniejsza, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze oraz SPACJI, którą skaczecie.


Lilo i Stich nieziemskie kłopoty

Ocena gry

Na pewno oglądaliście kiedykolwiek bajkę pt. Lilo i Stich. W tej grze wcielicie się w rolę Sticha i za pomocą swojego kosmicznego pistoletu będziecie zwalczali wrogów strzelając do nich. Nie jest to trudne, aczkolwiek musicie wykazać się nie lada refleksem, ponieważ Wasz wróg cały czas zmienia swoje położenie. Dodatkowo koniecznie uważajcie, aby nie postrzelić przez przypadek swoich znajomych, gdyż taki incydent spowoduje odjęcie Wam cennych punktów. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wyspa totalnej porażki kolorowanki

Ocena gry

Kolorowanki to bardzo popularne, fajne i łatwe gry. Mogą w nich spróbować sił nawet najmniejsze dzieci, gdyż na pewno dadzą sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Tym razem na ekranie pojawi Wam się grono przyjaciół, których oczywiście musicie ubrać w kolory. Macie ich do dyspozycji sporo co widać w dolnej części ekranu. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Wyspa totalnej porażki zawodnicy kolorowanka

Ocena gry

Lubicie kolorowanki? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze na ekranie wyświetli Wam się się biały obrazek, na którym widnieć będą trzy przyjaciółki. Waszym zadaniem będzie go oczywiście pokolorować, a do tego celu posłużą Wam różne odcienie kolorów, które widoczne są w dolnej części ekranu. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Świnka pepla kółko i krzyżyk

Ocena gry

Kółko i krzyżyk, to bardzo popularna oraz prosta gra. Polega ona na tym, aby ciągiem swoich figur ułożyć linię, tym samym nie dopuszczając do tego przeciwnika. Tym razem jednak bohaterami gry będą Świnka Peppa wraz ze swoim przyjacielem i to ich twarze zamiast kółka i krzyżyka będą widniały na planszy, aczkolwiek zasady gry pozostają bez zmian. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Powodzenia!


Tata świnka peppa skacze do wody

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie skakanie do wody. Wydawać by się banalnie proste, lecz niekoniecznie takie jest, ponieważ każdy Wasz skok będzie oceniany przez sędziów, a Wy musicie zrobić wszystko, aby dostać jak najwięcej punktów, ponieważ za nie będziecie sobie mogli kupić jedzenie dające Wam energię oraz różne części garderoby. Z belki umieszczonej nad wodą wybijacie się za pomocą SPACJI, zaś akrobacje w powietrzu wykonujecie klikając klawisze X, C Oraz V. Nie czekajcie dłużej i zaczynajcie.


Świnka peppa gra w piłkę

Ocena gry

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie. W poniższej grze będziecie kolejnymi osobami, które go uprawiają. Waszym zadaniem jest strzelanie oraz obronienie rzutów karnych. Początkowo będzie to bardzo łatwe, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności zacznie znacząco wzrastać, ponieważ rywal będzie się zmieniał na coraz silniejszego, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Do dzieła i powodzenia!


Wyścigi świnka peppa

Ocena gry

Jeśli lubicie się ścigać, to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze zasiądziecie za sterami samochodu wyścigowego i wraz z innymi kierowcami będziecie się ścigali po ulicach miasta. Na samym początku do dyspozycji macie tylko jedna trasę, aczkolwiek z biegiem czasu ta postać rzeczy zacznie się zmieniać w miarę wygrywanych przez Was wyścigów. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Również auta mogą podlegać zmianą. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Świnka peppa w supermarkecie

Ocena gry

Przed Wami bardzo ciekawa gra w której będziecie robili zakupy, aczkolwiek nie takie zwykłe, ponieważ w tym celu podróżować będziecie po sklepach całego świata. Na dole ekranu pojawią Wam się cienie przedmiotów, które potrzebujecie kupić. Musicie odnaleźć je w stercie innych produktów, co nie jest takie proste, a dodatkowo każde kliknięcie na niewłaściwą rzecz spowoduje odjęcie cennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Do dzieła i powodzenia!


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955245 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26186 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13724 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12636 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11043 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie