Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Wyspa totalnej porażki sezon 4

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w jednego z uczestników popularnego teleturnieju pt. Wyspa Totalnej Porażki i właśnie musicie wykonać kolejna misję. Jest nią wypadnięcie z samolotu bez spadochronu i dotarcie na ziemię bez szwanku. Aby to zrealizować musicie łapać przelatujące w powietrzu balony oraz parasolki, które Was będą unosić. Tym samym pamiętajcie, aby unikać pianin i imadeł, ponieważ są one bardzo ciężkie, a ich pochwycenie spowoduje, że bardzo szybko zaczniecie spadać, a do tego nie możecie dopuścić.


Wyspa totalnej porażki zemsta wyspy

Ocena gry

Jeśli kiedykolwiek oglądaliście Wyspę Totalnej Porażki, to na pewno widzieliście jak niejednokrotnie uczestnicy tego teleturnieju ryzykują swoje życie. Oczywiście jest to bajka i nic złego im się nie stanie, aczkolwiek niektóre sytuację są naprawdę groźne. Kolejna z nich będzie miała miejsce w tej grze, kiedy to cała ekipa motorówką płynie po kanałach zamieszkałych przez wielkiego krokodyla w którego się tutaj wcielacie, a Waszym zadaniem jest ich dogonić, co jednak nie będzie łatwe, lecz o tym zaraz się przekonacie.


Wyspa totalnej porażki ezekiel

Ocena gry

W przedstawionej grze zasiądziecie za sterami samochodziku. Waszym zadaniem będzie przejechanie po autostradzie jak najdłuższego odcinka. Niby nic szczególnego, aczkolwiek cała akcja ma miejsce na planie popularnego teleturnieju pt. Wyspa Totalnej Porażki. Wygrywa oczywiście uczestnik, który zajedzie najdalej, co jednak nie jest takie łatwe, ponieważ czeka na Was wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła. Są nimi min. wyrwy w asfalcie czy też inne samochody. Pamiętajcie również aby zbierać pieniądze i cenne sekundy.


Wyspa totalnej porażki po polsku

Ocena gry

Jeśli lubicie oglądać popularny, animowany serial pt. Wyspa Totalnej Porażki, to mamy tutaj coś specjalnie dla Was. W poniższej grze Waszym zadaniem będzie ubrać dwie uczestniczki tego show, co na pewno sprawi Wam przyjemność, gdyż do dyspozycji macie bardzo bogatą garderobę gdzie znajdziecie różnorodne buty, spodnie, koszule jak i fryzury. Taki wybór nie powinien jednak dziwić, biorąc pod uwagę, że wszystko rozgrywa się w telewizji. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Wyspa totalnej porażki quizy

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której będziecie musieli uruchomić swoje mózgi. Przenosicie się tutaj na wyspę gdzie rozgrywany jest teleturniej pt. Wyspa Totalnej Porażki. Waszym zadaniem będzie odgadnięcie o kim opowiada dany uczestnik. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ niestety gra jest w języku angielskim. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż przy chęciach na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wyspa totalnej porażki zbijak

Ocena gry

Jeśli lubicie animowany serial pt. Wyspa Totalnej Porażki, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze wcielicie się w jednego z bohaterów, aby wykonać kolejną misję. Waszym zadaniem będzie wyskoczyć z samolotu bez spadochronu i bezpieczne wylądować na ziemi. Aby to zrealizować musicie łapać przelatujące w powietrzu balony oraz parasolki, które Was będą unosić. Pamiętajcie jednak aby unikać pianin i imadeł, ponieważ są one ciężkie i ich pochwycenie spowoduje, że bardzo szybko zaczniecie spadać w dół.


Wyspa totalnej porażki minecraft

Ocena gry

Na pewno oglądaliście kiedykolwiek Wyspę Totalnej Porażki, a w tej grze czeka Was kolejne spotkanie z jej bohaterami, którzy płyną motorówką po kanale zamieszkiwanym przez wielkiego krokodyla. To właśnie w jego postać się tutaj wcielicie, a Waszym zadaniem będzie ich dogonić. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ podczas pościgu czeka na Was wiele przeszkód, w wodzie jak i na powierzchni. Musicie im stawić czoła i na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Wyspa totalnej porażki w trasie

Ocena gry

Jazda autem to czynność dosyć prosta, aczkolwiek w tej grze taka nie będzie. Tym razem zasiądziecie za kółkiem podczas kręcenia kolejnego odcinka popularnego teleturnieju, jakim bez wątpienia jest Wyspa Totalnej Porażki. Waszym zadaniem będzie przejechanie jak najdłuższego odcinka drogi, aczkolwiek nie jest to takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ czeka na Was wiele przeszkód takich jak: wyrwy w asfalcie, zwalniające pobocza, inne auta oraz ograniczony czas. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie!


Wyspa totalnej porażki Izzy

Ocena gry

Przedstawiana gra jest dedykowana szczególnie dla dziewczyn, ponieważ Waszym zadaniem tutaj będzie ubranie dwóch uczestniczek popularnego, animowanego serialu emitowanego na Cartoon Network pt. Wyspa Totalnej Porażki. Do dyspozycji macie bardzo bogatą garderobę, ale to dziwić nie powinno biorąc pod uwagę, że miejsce akcji to telewizja. Na pewno znajdziecie coś co przypadnie Wam go gustu, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wyspa totalnej porażki czołówka

Ocena gry

W poniższej grze przeniesiecie się na wyspę, gdzie rozgrywany jest teleturniej pt. Wyspa Totalnej Porażki. Przed Wami kolejna z konkurencji, a tym razem Waszym zadaniem będzie rozpoznawanie o jakiej postaci mówi inny uczestnik. Wydawać by się mogło proste i może rzeczywiście takie by było, aczkolwiek gra jest w języku angielskim, co dla niektórych osób zapewne będzie barierą nie do pokonania, aczkolwiek nie ma się co zrażać i na pewno warto spróbować, więc nie czekajcie ju dłużej i zaczynajcie. Do dzieła!


Wyspa totalnej porażki gra w zbijaka

Ocena gry

Wyspa Totalnej Porażki to animowany serial, który zapewne znacie i lubicie. W tej grze wcielicie się w jednego z bohaterów, a Waszym zadaniem będzie wyskoczyć z samolotu bez spadochronu i dotrzeć bezpiecznie na ziemię. Jak to zrobić? Do tego celu posłużą Wam balony oraz parasolki, które unosić Was będą w powietrzu. Tym samym pamiętajcie, aby nie pochwycić ciężkich przedmiotów takich jak, pianino czy też imadło, gdyż przez to w bardzo szybkim tempie będziecie przyciągani w stronę ziemi, przez co czeka Was twarde lądowanie.


Wyspa totalnej porażki heather i henati

Ocena gry

Krokodyle to bardzo niebezpieczne stworzenia, o czym zapewne wiecie. Szczególnie jeśli mówimy oo tym, który zamieszkuje kanały wyspy, gdzie rozgrywa się popularny teleturniej zatytułowany Wyspa Totalnej Porażki. Uczestnicy wykonują właśnie kolejne zadanie. Uciekają motorówką przed wielkim krokodylem, którym jesteście Wy. Musicie ich dogonić, co niestety nie będzie łatwe, ponieważ w wodzie jak i nad nią czaka na Was wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę.


Wyspa totalnej porażki sezon 3

Ocena gry

Przed Wami kolejna misja jaką wykonacie w popularnym teleturnieju pt. Wyspa Totalnej Porażki. Tym razem Waszym zadaniem będzie przejechanie samochodem jak najdłuższej trasy po autostradzie. Wydawać by się mogło banalnie proste, aczkolwiek bądźcie pewni, że tak nie jest o czym przekonacie się na własnej skórze. Na trasie czeka na Was wiele przeszkód, takich jak ubytki w nawierzchni, czy też oczywiście inne auta. Zderzenie z nimi przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę.


Wyspa totalnej porażki dla dzieci

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie ubranie dwóch bohaterek popularnego teleturnieju emitowanego na Cartoon Network pt. Wyspa Totalnej Porażki. Do dyspozycji macie bardzo bogatą garderobę, co nie powinno dziwić biorąc pod uwagę, że jesteście w telewizji, w związku z czym dajcie upust swojej wyobraźni, a widok Waszej kreacji na szklanym ekranie na pewno wynagrodzi Wam włożony trud i przyniesie wiele satysfakcji. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955245 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13725 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie