Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Wyspa totalnej porażki courtney i Duncan

Ocena gry

Kojarzycie animowany serial pt. Wyspa Totalnej Porażki? Na pewno tak, gdyż jest on popularny na całym świecie, a regularnie możecie go oglądać na Cartoon Network, co zapewne wielu z Was robi, więc ta gra spodoba im się szczególnie. Polega ona na rozpoznawaniu o kim mówi inny uczestnik. Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło łatwe, lecz takie nie jest, ponieważ wszystko dzieje się niestety w języku angielskim, aczkolwiek nie ma się co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Do dzieła i powodzenia!


Wyspa totalnej porażki tajny plan

Ocena gry

Tym razem uczestnicy popularnego teleturnieju Wyspa Totalnej Porażki zabrani zostali samolotem i nie wiedzą co ich czeka. Ku ich zaskoczeniu producent wyrzuca ich z samolotu bez spadochronu a ich zadaniem jest dotrzeć bezpiecznie na ziemię. W tym celu musicie łapać za przelatujące balony i parasolki, które Was będą unosiły. Koniecznie pamiętajcie, aby unikać imadeł i pianin, gdyż ich pochwycenie spowoduje szybkie przyciąganie w stronę ziemi i twarde lądowanie, a tego przecież nie chcecie. Powodzenia!


Wyspa totalnej porażki sezon 2

Ocena gry

Wyspa Totalnej Porażki słynie z tego iż uczestniczy tego popularnego teleturnieju cały czas poddawani są groźnym próbom. Nie inaczej jest i tym razem, kiedy to cała ekipa wybrała się w podróż motorówką po kanałach, które zamieszkuje groźny krokodyl. I to właśnie w jego postać się tutaj wcielicie. Waszym zadaniem będzie dogonienie głównych bohaterów, co nie jest łatwe, ponieważ na swojej drodze napotkacie wiele przeszkód, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Wyspa totalnej porażki eliminacje

Ocena gry

Jesteście fanami popularnego, animowanego serialu pt. Wyspa Totalnej Porażki? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W poniższej grze wcielicie się w jednego z bohaterów, i zasiądziecie za sterami pojazdu, którym musicie przejechać jak najdłuższą trasę po autostradzie. Nie jest to jednak takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, o czym przekonacie się na własnej skórze. Czeka na Was wiele przeszkód, którym musicie stawić czoła. Nie ma się jednak co zrażać, nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.Wyspa totalnej porażki baje

Ocena gry

Jeśli lubicie gry tzw. ubieranki, to mamy coś specjalnie dla Was. Tym razem w roli głównej wystąpią dwie dziewczyny z popularnego, animowanego serialu pt. Wyspa Totalnej Porażki. Waszym zadaniem będzie je oczywiście ubrać, a do tego celu posłuży Wam bardzo bogata garderoba z której na pewno wybierzecie coś, co przypadnie Wam do gustu. Do dyspozycji macie liczne fryzury, spodnie, buty, czy też koszule. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy.


Wyspa totalnej porażki finał

Ocena gry

Każdy teleturniej ma swój finał. Nie inaczej jest w tym emitowanym na Cartoon Network pt. Wyspa Totalnej Porażki. W tej grze właśnie ma on miejsce, a Waszym zadaniem jest odgadnąć o kim mówi inny uczestnik. Wydawać by się mogło łatwe, lecz nie miejcie złudzeń, chyba, że umiecie angielski, gdyż właśnie w takim języku jest ta rozgrywka. Jeśli go jednak znacie, to na pewno gra się Wam spodoba, a jeśli nie, to nie macie się co zrażać i na pewno warto spróbować tutaj swoich sił. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Wyspa totalnej porażki Chris

Ocena gry

Skakanie z samolotu to bardzo popularne hobby, aczkolwiek przeważnie robi się to ze spadochronem na plechach. W tej grze jest jednak nieco inaczej, ponieważ uczestniczycie tutaj w teleturnieju pt. Wyspa Totalnej Porażki, a to jest jedno z zadań. Musicie tutaj bezpiecznie wylądować na ziemi i w tym celu koniecznie łapcie przelatujące balony i parasolki. Niestety jest i pewien haczyk, ponieważ z nieba lecą inne przedmioty, tym razem ciężkie, takie jak pianina, czy imadła. Pochwycenie ich spowoduje szybsze przyciąganie do ziemi.


Wyspa totalnej porażki ekstremalne zawody

Ocena gry

Teleturniej Wyspa Totalnej Porażki, który emitowany jest na Cartoon Network słynie z bardzo kontrowersyjnych i groźnych konkurencji. dyby nie fakt, że jest to bajka, to większość z nich nie miała by miejsca. Tym razem nie wcielicie się z żadnych z bohaterów, a w krokodyla zamieszkującego tamtejsze wody. Waszym zadaniem będzie dogonienie łodzi, gdzie znajduje się cała ekipa. Trasa wiedzie jednak przez kanał i usłana jest licznymi przeszkodami, więc pokonanie jej niestety nie jest łatwe. Powodzenia!


Wyspa totalnej porażki online

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra związana z teleturniejem Wyspa Totalnej Porażki. Tym razem zasiądziecie za sterami samochodu, a Waszym zadaniem będzie przejechanie po drodze jak najdłuższego odcinka. Wydaje się może łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ czeka na Was wiele przeszkód takich jak wyrwy w asfalcie, czy też inne auta oraz pobocza. Dodatkowo wszystko wykonujecie na czas, a żeby zyskać cenne sekundy musicie najeżdżać na ikonki stopera. Oprócz nich pamiętajcie aby zbierać również monety. Do dzieła!


Wyspa totalnej porażki za darmo online

Ocena gry

W teleturniejach ubiór uczestnika odgrywa bardzo ważną rolę, a w tej grze będziecie odpowiedzialni właśnie za to. Dwójka uczestników popularnego animowanego serialu pt. Wyspa Totalnej Porażki poprosiła Was o pomoc w doborze właściwych elementów stroju. Do dyspozycji macie pokaźną garderobę jak to zwykle bywa w telewizji, więc na pewno coś wybierzecie. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wyspa totalej porażki sezon 1

Ocena gry

Wyspa Totalnej Porażki, to animowany serial emitowany na Cartoon Network. Jest on bardzo popularny na całym świecie, więc na pewno go znacie. W poniższej grze uczestniczyć będzie w finałowym starciu tego teleturnieju, a Waszym zadaniem będzie odgadnięcie o kim mówi inny uczestnik. Wydaje się łatwe, lecz niestety takie nie jest, ponieważ wszystko odbywa się tutaj w języku angielskim, co sprawia pewne komplikację, aczkolwiek nie ma się co zrażać i zaczynajcie, gdyż na pewno dacie sobie radę. Powodzenia!


Wyspa totalnej porażki Gwen wygrywa

Ocena gry

W przedstawionej grze znajdziecie się w trochę nieprzyjemnej sytuacji, gdyż wypadniecie z samolotu bez spadochronu. Jest to spowodowane tym iż jesteście uczestnikami znanego teleturnieju pt. Wyspa Totalnej Porażki. Waszym zadaniem jest wylądowanie bezpiecznie na ziemi i jednocześnie zebranie jak największej ilości punktów. W tym celu musicie łapać balony czy też parasolki, które unosić Was będą w powietrzu. Niestety, lecz z nieba spadać będą również inne przedmioty, które są ciężkie jak np. pianina czy też imadła, a ich pochwycenie będzie Was bardzo ciągnęło w dół.


Wyspa totalnej porażki Cartoon Network

Ocena gry

Jeśli oglądacie Cartoon Network, to z pewnością zetknęliście się z animowanym serialem pt. Wyspa Totalnej Porażki. W tej grze nie wcielicie się jednak w jednego z bohaterów, lecz w wielkiego krokodyla zamieszkującego tamtejsze wody. Waszym zadaniem będzie dogonienie łodzi z całą paczką, która przemieszcza się kanałami. Nie jest to jednak proste, ponieważ pod jak i nad wodą czeka na Was wiele przeszkód, które musicie pokonywać lub - te co się da - jeść. Robicie to przy pomocy SPACJI, zaś sterujecie strzałkami na klawiaturze.


Darmowa gra wyspa totalnej porażki

Ocena gry

W tej grze zasiądziecie za sterami pojazdu w teleturnieju Wyspa Totalnej Porażki. Waszym zadaniem będzie przejechanie jak najdłuższego odcinka drogi, co niestety nie jest łatwe, ponieważ napotkacie na niej wiele przeszkód, takich jak auta, czy też wyrwy w asfalcie. Musicie im stawić czoła i w nie nie wjeżdżać, gdyż każdy taki incydent przybliży Was do końca gry, a tego przecież nie chcecie. Pamiętajcie aby zbierać monety oraz ikony stopera, dzięki czemu zyskacie kilka cennych sekund. Do dzieła i powodzenia!


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955245 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26186 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13724 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12636 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11043 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie