Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Darmowe Gry Dla Dzieci online 3404 gier

Wyspa totalnej porażki eva

Ocena gry

Ubieranki, to bardzo popularne gry wśród dziewczyn. Przed Wami kolejna tego typu odsłona, a jej głównymi bohaterkami będą postacie z zapewne świetnie Wam znanego serialu animowanego pt. Wyspa Totalnej Porażki. Do dyspozycji macie bardzo bogatą garderobę oraz dwie sylwetki do ubrania, więc na pewno znajdziecie coś, co przypadnie Wam do gustu. Możecie wybierać spośród wielu rodzajów włosów, butów, sukienek, spodni i koszulek. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Powodzenia!


Wyspa totalnej porażki All stars

Ocena gry

Przed Wami kolejna z konkurencji w teleturnieju Wyspa Totalnej Porażki. Tym razem przed liczną publicznością bohaterowie serialu opisywać będą innych uczestników. Waszym zadaniem będzie odgadnąć o kim mowa. Niestety nie jest to takie proste, ponieważ wszystko dzieje się w języku angielskim, aczkolwiek jeśli nie macie z nim problemu, to na pewno dacie sobie radę i gra się Wam spodoba. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wyspa totalnej porażki Alexandro

Ocena gry

Na Wyspie Totalnej Porażki rozgrywa się teleturniej o tej samej nazwie. Przed Wami kolejne z zadań, gdzie wcielicie się w jednego z bohaterów i wyskoczycie z samolotu. Waszym zadaniem będzie jak najdłuższe utrzymanie się w powietrzu, a do tego celu posłużą Wam parasolki, czy też balony. Ich zdobycie nie gwarantuje jednak miękkiego lądowania, gdyż z nieba spadają różne ciężkie przedmioty i gdy złapiecie któreś z nich, to niestety Wasza wycieczka ku ziemi nabierze rozpędu, a tego zapewne nie chcecie.


Wsypa totalnej porażki za darmo online

Ocena gry

Jeśli oglądaliście animowany serial pt. Wyspa Totalnej Porażki, to na pewno kojarzycie wielkiego krokodyla zamieszkującego tamtejsze wody. W poniższej grze wcielicie się właśnie w niego, a Waszym zadaniem będzie ściganie łodzi, na której są główni bohaterowie. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż w wodzie znajdują się liczne przeszkody, które musicie pokonać, jak i ryby, które musicie jeść klikając SPACJĘ. Sterowanie odbywa się w całości za pomocą strzałek GÓRA i DÓŁ na klawiaturze. Do dzieła i powodzenia!Wyspa totalnej porażki courtney

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w jedną z postaci bardzo popularnego, animowanego serialu pt. Wyspa Totalnej Porażki. Waszym zadaniem będzie dojechanie pojazdem po ulicy jak najdalej. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się Wam wydawać, ponieważ na trasie czeka Was wiele przeszkód, które musicie pokonać. Są to min. wyrwy w nawierzchni, pobocze, czy też inne auta. Niestety dodatkowo czas Wam będzie upływał, więc oprócz monet musicie zbierać również ikony stopera, które dodadzą Wam cenne sekundy.


Wyspa totalnej porażki ubierani

Ocena gry

\"Wyspa Totalnej Porażki\" to serial który na pewno znacie, gdyż ma on swoich zwolenników na całym świecie. Jego fabuła opowiada o ludziach, którzy przebywają na wyspie uczestnicząc w teleturnieju. Oczywiście przy okazji dzieje się tam wiele ciekawych rzeczy, aczkolwiek to nie na nich się skupicie w tej grze, ponieważ Waszym zadaniem będzie ubranie postaci. Na ekranie wyświetlą się Wam one w parze, więc spośród bogatej garderoby możecie wybrać dwa komplety ubrań. Nie czekajcie już i zaczynajcie. Do dzieła!


Gormity online za darmo

Ocena gry

W przedstawionej grze będziecie mieli okazję wcielić się w Gormita, czyli jednego z bohaterów bardzo popularnego serialu. Na samym początku wybierzecie jedną z dwóch postaci, by następnie podjąć się wykonania misji, która swoje miejsce ma na środku oceanu. Jednak nie tylko to jest utrudnieniem, ponieważ wokół Was roi się od wrogów z którymi nie możecie się zderzyć, ponieważ każdy taki incydent przybliża Was do końca, gry, a tego przecież nie chcecie, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko.


Gormity nowa ewolucja

Ocena gry

Lubicie puzzle? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze na ekranie pojawi Wam się rozsypanka, która po ułożeniu stworzy obrazek pokazujący bohaterów serialu pt. \"Gormiti\". Do finiszu jednak daleka droga, gdyż najpierw musicie się uporać ze wszystkimi elementami. Aby nie było Wam zbyt łatwo, to dostępne są trzy poziomy. Na początek i tak radzimy zacząć od tego najprostszego, by z biegiem czasu spróbować swoich sił nawet w tym najtrudniejszym. Nie czekajcie już i zaczynajcie. Do dzieła!


Gormity dla chłopców

Ocena gry

Popularny, animowany serial pt. \"Gormiti\" jest dedykowany szczególnie dla chłopców, gdyż jego fabuła to superbohaterowie ratujący świat. Powinni się oni również odnaleźć w tej grze, aczkolwiek tym razem nikogo nie trzeba będzie zabijać. Na ekranie pojawiać Wam się będą karty z sylwetkami bohaterów, a Waszym zadaniem jest dopasować je w pary. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ są one odwrócone, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Gormity dinozaurów

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, w której główna rolę odgrywają bohaterowie popularnego serialu pt. \"Gormiti\". Na ekranie pojawią Wam się puzzle z ich udziałem, a Waszym zadaniem jest je oczywiście ułożyć. Sporym urozmaiceniem jest fakt, że dostępne są trzy poziomy trudności, aczkolwiek początkującym radzimy zacząć od tego najłatwiejszego, by ewentualnie potem spróbować swoich sił w trudniejszym przypadku, który wymagać będzie od Was jeszcze większej cierpliwości, aczkolwiek efekt końcowy na pewno to wynagrodzi.


Gormity bitwa na wulkanie

Ocena gry

Gormity to bohaterowie bardzo popularnego serialu, których zadaniem jest ratowanie Ziemi. W tej grze również i Wy będziecie mieli takie polecenie, tuż po tym jak wcielicie się w jedną z dwóch postaci dostępnych w grze. Następnie udacie się w otchłań oceanu, aby wypełnić swoją misję. Niestety nie jest ona taka łatwa, ponieważ wokół Was znajduje się wielu Waszych wrogów, których nie możecie dotknąć, ponieważ każdy taki incydent przybliża Was do końca gry, a tego przecież nie chcecie, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko.


Malowanka gormity

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie pojawi Wam się postać z bardzo popularnego serialu pt. \"Gormiti\". Jest ona biała, ponieważ to Wy ją musicie ubarwić, gdyż Wasze zadanie to pokolorowanie obrazka. Jest to bardzo proste, więc na pewno nie sprawi Wam to problemów, więc nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Po lewej stronie widoczne są odcienie kredek, których możecie użyć. Jest ich dosyć sporo, więc na pewno wybierzecie coś, co przypadnie Wam do gustu. Malowanie odbywa się całkowicie za pomocą myszki komputerowej.


Gormity niepokonani władcy

Ocena gry

Lubicie Gormity i gry, które ćwiczą pamięć? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was, ponieważ dzięki tej grze udało się połączyć jedno z drugim. Na ekranie pojawią Wam się odwrócone spodem do góry karty. Na każdej z nich widnieją sylwetki bohaterów tego popularnego serialu, a Waszym zadaniem jest odnaleźć pary. Wydawać by się mogło proste, lecz nie do końca takie jest, tym bardziej, że z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, a na ekranie zacznie pojawiać się coraz to więcej kart. Do dzieła i powodzenia!


Gra z gormitami w akcji

Ocena gry

Gormity to superpostacie, które ratują świat przed zagładą. Jeśli oglądaliście serial z ich udziałem to zapewne o tym wiecie, a jeśli nie to dzięki tej grze przekonacie się o tym na własnej skórze, ponieważ wcielicie się tutaj właśnie w Gromita. Na samym początku staniecie jednak przed wyborem, gdyż do dyspozycji macie niebieskiego oraz czerwonego. Gdy już pokonacie ten dylemat, to znajdziecie się w oceanie wraz ze swoimi odwiecznymi wrogami. Waszym zadaniem będzie nie doprowadzić do zderzenia z nimi.


Popularne gry

 • Z wszystkich kategorii
 • Pieczenie ciast

  Pieczenie ciast

  Oglądana: 5955245 ocena: 0.00

 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26187 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13725 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12639 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11045 ocena: 9.50


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie