Parallels Desktop for Mac Business Edition 15

Parallels Desktop for Mac Business Edition 15

Komputery Macintosh to zaawansowane technicznie urządzenia działające pod wyjątkowo stabilnym i wydajnym systemem operacyjnym. Jednak, jeżeli użytkownik Maca potrzebuje stworzyć wirtualną maszynę z systemem Windows lub Linux, może napotkać na kilka problemów. Na całe szczęście na rynku jest narzędzie pomagające w wirtualizacji środowiska pracy na tych komputerach. Mowa tutaj o Parallels Desktop for Mac Business Edition 15 stworzonym przez programistów z firmy Parallels.

 
Wygodne zastosowanie nowoczesnych technologii


Program ten z powodzeniem wykorzystuje technologię wirtualizacji hypervisor, która daje możliwość tworzenia prostych w użyciu i wyjątkowo wydajnych maszyn wirtualnych, na których potem można zainstalować 32 lub 64-bitowe systemy operacyjne. Pozwala on także na uruchamianie aplikacji stworzonych dla systemów Linux oraz Windows, bez konieczności ponownego włączania komputera. Dodatkowo aplikacja pozwala na tworzenie wirtualnych maszyn Parallels z rzeczywistych komputerów i innych wirtualnych maszyn, np. VMware, Microsoft Virtual PC lub VirtualBox. Możliwa jest także migracja maszyny wirtualnej utworzonej w innych programach lub nawet fizycznego komputera do środowiska Parallels, czy to za pośrednictwem sieci, czy też kabla USB. Ciekawym rozwiązaniem jest także funkcja nazwana metamorfozą, dzięki niej programy stworzone z myślą o systemie Windows, są w stanie pracować na urządzeniach firmy Apple. W wyniku tego aplikacje takie jak MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Internet Explorer, Mozilla Firefox oraz wiele innych są w stanie obsługiwać między innymi gesty Trackpada.

Wybierz swoją subskrypcję


Oprogramowanie to dostępne jest w kilku wersjach licencyjnych. Użytkownik może decydować się na 1,2 lub 3-letnią subskrypcję, w zależności od swoich potrzeb. Więcej informacji na ten temat znajduje się pod adresami https://www.vebo.pl/parallels-desktop-for-mac-business-edition oraz https://www.vebo.pl/parallels, gdzie można także zakupić to oprogramowanie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Napisz komentarz